Strana 25 od 25 PrvaPrva ... 15 23 24 25
Rezultati 361 do 373 od 373

Tema: Liga Sampiona i Liga Evrope 2019/20(zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

VIP bice avatar
    Datum registracije
    24.04.2010
    Moć reputacije
    214749102
    De Liht odlican to primljenog gola koji iskreno nije njegov vec bentakura koji je usao minut pre toga. Drugi gol definitivno njegov i Bonucijev. Treba vremena njemu, mora jos da uci i napreduje. Jbg taj Ajax je igrao protiv Zwolea i Brede, a u LS su redovno primali golove.
    Ne znam, ne gotivim Sarija, ali mora nauciti kako da brani rezultat. Tu je Max bio doktor, svaki derbi je dobijao odlicnom odbranom i igrom kao sisica
    Dreams are coming true.

Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

2. Your Google Adsense code here
    Viki Odintcova Ser Gagi avatar
    Datum registracije
    07.01.2012
    Moć reputacije
    214748815
    Inter ima jacu odbranu ali smesno je kako su izgledali juce protiv protivnika koji je bio fizicki jaci od njih na sredini i kad su ih pritiskali non stop. Sensi jedini koji nesto igra na sredini za sada. Slavija moze samo da zali sto nisu uzeli 3 boda. Mnogo je jaci po meni Juve na sredini, a to je bitnije na kraju.

VIP bice avatar
    Datum registracije
    24.04.2010
    Moć reputacije
    214749102
    Ali guranje Kedire u startnu mi ne ide u glavu. Isto tako Iguain je beskoristan bio i odjednom asistencija. Gusi se Ronaldo previse ovim guranjem na krilo. Kvadrado je ogranicen igrac, vrlo los ali u drugom poluvremeno odlican gol dao, proigrao je hvala bogu, samo da ga ne gledam kako simulira i pada.
    Dreams are coming true.

Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

Forum Resident Brajkula avatar
    Datum registracije
    28.03.2011
    Moć reputacije
    214749056
    Meni nije jasno što Remzi i Rabio nikako da dobiju prostor, a gura se Kedira zvani sedam dodira sa loptom za meč !?

Junior Member Mrkyy avatar
    Datum registracije
    25.05.2019
    Moć reputacije
    0
    Liga Evrope 2019/20 - Prognoza

https://www.youtube.com/watch?v=t2vzVGOJ5-8

Žorž Papadubi Adam The Llama avatar
    Datum registracije
    08.06.2012
    Moć reputacije
    214748749
    Citirati Originalno postavljeno od ognjen Pogledati poruku
    Vecinom se slazem osim ovoga za Spurse. Ja sam cisto iznio neki svoj osjecaj po pitanju favorita za ovu sezonu a to sto si napisao su cinjenice i City objektivno nije najveci favorit.
    Spursi uvek imaju los pocetak sezone, oni tek oko decembra pocinju da igraju fudbal. Pritom treba uklopiti sve ove nove igrace i zavrsiti sagu sa Eriksenom.
    Meni je npr neozbiljno staviti Juve ispred Spursa, koliko god Juve imao bolji roster na papiru. Ipak Spursi imaju kontinuitet, imaju trenera koji je dugo tu i koji je u top3 u ovom trenutku uz Pepa i Kloppa.
    Najveci problem ovih najvecih ekipa Barse/Reala/Juvea/Bayerna, je to sto nemaju izgradjenu ekipu nemaju izgradjen plan. Vec se cesto menjaju treneri i cesto se menja sistem. Dok sa druge strane Pep i Poch imaju drugi problem, kako da psihicki spreme ekipu i kako da se ponasaju kao veliki u nokaut fazi.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

Active Member NSG avatar
    Datum registracije
    05.01.2018
    Moć reputacije
    214748449
    Slabo Arsenal a ne znam od cega Emeri odmara Sebaljosa.
    Vladan Milojevic!
    Jovic ~ Kezman;
    VAR= svaki tim 2 celendza

Active Member Jaqen Hghar avatar
    Datum registracije
    23.07.2015
    Moć reputacije
    214748548
    Evo i ova mrtva Astana ne igra kukavički protiv Man Utd.
    Brani se, ali i uzvraća i napada.
    Ovo 15 min drugog poluvremena što sam gledao nisu uopšte inferiorni, iako su viđeni za roštilj.

Žorž Papadubi Adam The Llama avatar
    Datum registracije
    08.06.2012
    Moć reputacije
    214748749
    Wolves, Wolfsburg, Wolfsberger
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

Crveni Djavo bici avatar
    Datum registracije
    29.07.2016
    Moć reputacije
    214748574
    Citirati Originalno postavljeno od Jaqen Hghar Pogledati poruku
    Evo i ova mrtva Astana ne igra kukavički protiv Man Utd.
    Brani se, ali i uzvraća i napada.
    Ovo 15 min drugog poluvremena što sam gledao nisu uopšte inferiorni, iako su viđeni za roštilj.
    Vidjeni za roštilj? To su mogli videti samo ljudi koji nisu odgledali meč Junajteda jedno 5-6 godina.
    Citirati Originalno postavljeno od Dekinjo Pogledati poruku
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Citirati Originalno postavljeno od La Jugoslavia Pogledati poruku
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

Crveni Djavo HeadBurn3r avatar
    Datum registracije
    06.01.2013
    Moć reputacije
    214748649
    Zaniolo gol i 2 asistencije. Sledece godine on sigurno napusta Romu, a bili bi kreteni kad ne bi uzeli 100 miliona za njega. Poznavajuci Romu prodace ga za 40-50 hiljada.

Active Member La Jugoslavia avatar
    Datum registracije
    09.04.2018
    Moć reputacije
    214748463
    Dinamo svakako utisak kompletnog prvog kola. Mašinerija sa Maksimira melje i gazi, čak ni tradicionalno tvrdi Italijani nisu uspeli da odole?!
    4-0 za Modre koji podsećaju na neke svoje najslavnije dane iz osamdesetih i ranije šezdesetih.
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

Active Member krele90 avatar
    Datum registracije
    25.09.2013
    Moć reputacije
    214748628
    Vidim svi bruje na ostrvu o Grinvudu i Odoiju a niko da pomene fenomenalnu partiju Sako-a 1 gol, 2 asistencije i iznudjen crveni karton, momak koji je pre par dana napunio 18 godina i sve to na gostovanju timu koji je prosle godine celu sezonu bio neporažen u Ligi Evrope na svom terenu.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Strana 25 od 25 PrvaPrva ... 15 23 24 25

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •