Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2019/20(zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 弱肉強食 View Post
    2-0 за Наполи. Ливерпул треба одмах да одјебе ЛШ. Сад или никад ПЛ.

    Comment


    • Koja steta za Dortmund.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Bas je lose sudio mec Brih, sve je pustao, faul za zuti on nista ne svira. Milner je morao dobiti zuti mnogo ranije, a bilo je jedno 5/6 cistih faula koje nije svirao, bukvalno je pustio da se igraci rvaju. A na kraju dosudio smesan penal.
        Al dobro zasluzio je Napoli ovo, bas su izginuli kao da im je poslednji mec u karijerama.

        Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Tesko da ce Englezi sta moci ove sezone u Evropi. Jedino Siti ali fali im stoper uz zdravog Laporta i malo srece.

          Ko su vam favoriti?
          insta: engleski_dopisnik

          Comment


          • Ja bih rekao da je red na Juve. Eventualno Barsa. Liverpul je tu naravno. Sve ostalo je klasa ispod.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Gledajuci sinocnju tekmu Barse daleko su oni od ozbiljnog kandidata, sve to je tu Don Ernesto pisi propalo.
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • Ma kakav Barca favorit sa trenerom Valverdeom u LS.

                Ja tipujem na City u ovom trenutku.

                Comment


                • City sad ili nikad, Juve sa Sarijem tesko da moze biti favorit.

                  Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                  Comment


                  • Kakav je car Salcburg, i kakav je car Vladan Milojević.
                    Neverovatan uspeh Crvene zvezde u baražu prošle godine, kakvu su oni mašineriju izbacili.
                    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                    Comment


                    • Samo sto nije to taj tim od sinoc, nego za njih su igrali Volf, Samaseku, Slager, Lajner, Haldara i Dabur. Mozda su samo 3-4 igraca ostali od tog dvomeca.

                      Comment


                      • Originally posted by ognjen View Post
                        Ma kakav Barca favorit sa trenerom Valverdeom u LS.

                        Ja tipujem na City u ovom trenutku.
                        Pazi ako gledamo istoriju i stats, onda su Real i Liverpul prvi kandidati. Liverpul nije izgubio dvomec u Evropskim takmicenjima u Evropi poslednje 3 sezone. Real sa Zidanom osvajao 3 sezone za redom.

                        Naravno da je Siti najbolja ekipa u Evropi i to svi znamo, ali LS ne osvaja uvek najbolja ekipa. Oni ce morati da se izbore sa sindromom "malog" kluba, Siti nije dovoljno cenjen klub i mislim da im to nabija dodatni pritisak.

                        Juve je nepoznanica, pitanje kako ce se Sarri snaci u svemu ovome, pritom njihova skorija istorija ne pokazuje da u kljucnim momentima mogu da prelome tu barijeru.

                        Ja bih stavio u uzi krug kandidata i Spurse, polako ce oni dizati formu i uklapati igrace, tako da mogu da ponove proslu sezonu.

                        Ajax me ne bi cudilo da opet izbaci nekog od favorita, kao prosle sezone. PSG ima isti problem kao i Siti, samo sto oni nemaju ni trenera sa tom idejom i tog kalibra kao Siti.



                        Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                        Last edited by Brian McShtull; 18-09-19, 15:28.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Adam The Llama View Post
                          Pazi ako gledamo istoriju i stats, onda su Real i Liverpul prvi kandidati. Liverpul nije izgubio dvomec u Evropskim takmicenjima u Evropi poslednje 3 sezone. Real sa Zidanom osvajao 3 sezone za redom.

                          Naravno da je Siti najbolja ekipa u Evropi i to svi znamo, ali LS ne osvaja uvek najbolja ekipa. Oni ce morati da se izbore sa sindromom "malog" kluba, Siti nije dovoljno cenjen klub i mislim da im to nabija dodatni pritisak.

                          Juve je nepoznanica, pitanje kako ce se Sarri snaci u svemu ovome, pritom njihova skorija istorija ne pokazuje da u kljucnim momentima mogu da prelome tu barijeru.

                          Ja bih stavio u uzi krug kandidata i Spurse, polako ce oni dizati formu i uklapati igrace, tako da mogu da ponove proslu sezonu.

                          Ajax me ne bi cudilo da opet izbaci nekog od favorita, kao prosle sezone. PSG ima isti problem kao i Siti, samo sto oni nemaju ni trenera sa tom idejom i tog kalibra kao Siti.



                          Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                          Vecinom se slazem osim ovoga za Spurse. Ja sam cisto iznio neki svoj osjecaj po pitanju favorita za ovu sezonu a to sto si napisao su cinjenice i City objektivno nije najveci favorit.

                          Comment


                          • Siti, Barsa, Liverpool, Juve - ja bih ih tako rangirao u ovom trenutku. Dosta sumnjam u Real, ne verujem da mogu oni ove godine do bilo kog trofeja.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • PSG ugazio Real.

                              Comment


                              • Bale glavni igrac Reala od onog dana kada je Zidan rekao da je za sve najbolje da on vec sutra ode.

                                Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X