Announcement

Collapse
No announcement yet.

Diskusija o navijanju za NBA timove

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Odg: Diskusija o navijanju za NBA timove

    Hvala svima na dobrodoslici, nadam se da cemo se lepo druziti i jedva cekam da pocne NBA sampionat jer nas ove godine ocekuje mnogo dobre kosarke. T-Mac, ja nisam neki pristalica LBJ-a, i nisam bio presrecan kad je stigao u Miami jer su i bez njega mogli da naprave odlicnu ekipu ali dobro, ipak ce biti uzivanje gledati Miami ove godine i nadam se zbog Wade-a, &8@^J da ce osvojiti jos mnogo sampionskih prstenova %&ES7
    sigpic

    Comment


    • #32
      Re: Diskusija o navijanju za NBA timove

      Ubaci mene u navijace philly 76ers %QWT&W ipak sam ja njihov od 96/97 h5g6k8

      Comment


      • #33
        Re: Diskusija o navijanju za NBA timove

        Znaci sad je doslo vreme da otkrijem koliko sam stariji od mnogih ovde #%d*

        Karajem 80'tih, kao srednjoskolac, imao sam ortaka ciji je cale radio u US, tacnije u Bostonu. Tada sam uveliko trenirao kosarku, a stari nas je zatrpavao video kasetama sa NBA utakmica, a najvise Celticsima. Tada nije bilo NBA na TV-u ni u tragovima. O rezultatima i igracima se saznavalo jedino preko jedinog sportskog lista "Sport". Tih godina je bila cuvena generacija kada su Celticsi vladali sa Larry Birdom, Robertom Parishom, Reggie Lewisom, Denis Johnsonom i ekipe. Kasnije godinama Celticsi su bili sve losiji i losiji. od 1995 do 2000-te nisu se ni kvalifikovali za Play Off. Ali ja nikada nisam odustajao od njih. Jedan sam od navijaca koji se vezuju za tim a ne za igrace, kako vidim da je ovde cesta pojava.

        Comment


        • #34
          Re: Diskusija o navijanju za NBA timove

          Me too, navijao sam za Bulls-e svih ovih godina iako su sezone izmedju Jordan-a i Rose-a bile poprilicno bolne... $#^%RT
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • #35
            Re: Diskusija o navijanju za NBA timove

            Ja za Bulse navijam tamo od sezone 2002/2003 tad sam pocinjao da pratim NBA i nisam znao nista,a zavoleo sam ih zbog grba i dresova koji su mi se svideli najvise od svih NBA ekipa &*#GI(] &*#GI(]
            i eto od tad navijam i nema sanse da ih menjam za bilo koji klub
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • #36
              http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

              Comment


              • #37
                Re: Diskusija o navijanju za NBA timove

                Evo prvi post ovde da ostavim...fan sam jute,ne znam zasto jednostavno je tako u poslednjih par sezona ,skroz su mi simpaticna ekipa,favorizujem jos bulse i naravno sve ekipe gde igraju nasi igraci...Juta do prstena h5g6k8 Pozdrav svima

                Comment


                • #38
                  Re: Diskusija o navijanju za NBA timove

                  DovlaBGD dobrodosao na forum. (*#^R^
                  Drago mi je da se pojavio i jedan fan Jazzera,sada cu se imati s' kim prozivati u finalu zapada! $#^%RT $8#a
                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    Re: Diskusija o navijanju za NBA timove

                    Dovla, dobrodosao na forum (*#^R^


                    Konacno jedan koji ne navija za Chicago $#^%RT
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      Re: Diskusija o navijanju za NBA timove

                      Dovla legendo, dobrodosao na forum, uzivaj (*#^R^


                      Vidite da covek voli Bulls-e, sta lupate. $%&5@$A
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • #41

                        Comment


                        • #42
                          Re: Diskusija o navijanju za NBA timove

                          Vidim ja sto se bude blizio plej -of bice sve vrelije ovde $#^%RT Gotivim bulse,samo Rose malo manje da solira bili bi jos bolja ekipa oni %QWT&W

                          Comment


                          • #43
                            Re: Diskusija o navijanju za NBA timove

                            Dobrodosao Dovla. (*#^R^

                            Comment


                            • #44
                              Re: Diskusija o navijanju za NBA timove

                              Celticsi

                              Ove sezone igramo fantasticno i nadam se bar finalu konferencije $#^%RT

                              Comment


                              • #45
                                Re: Diskusija o navijanju za NBA timove

                                [quote author=DovlaBGD link=topic=2838.msg211706#msg211706 date=1291820160]
                                Vidim ja sto se bude blizio plej -of bice sve vrelije ovde $#^%RT Gotivim bulse,samo Rose malo manje da solira bili bi jos bolja ekipa oni %QWT&W
                                [/quote]
                                Rose da ima s kim da igra, sigurno ne bi solirao. $#^%RT
                                Salu na stranu, sad kad se Boozer vratio igra izgleda mnogo lepse, videces vec veceras nadam se. @(*6sd$%
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X