Announcement

Collapse
No announcement yet.

Diskusija o navijanju za NBA timove

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Odg: Diskusija o navijanju za NBA timove

    Orlando Magic! Eh,nekada sam bio lud za NBA ali se kasnije ta strast stisvala iz godine u godinu pa sada samo povremeno pogledam neku tekmu... Nije NBA vise kao nekad... +-*^%*

    Comment


    • #17
      Odg: Diskusija o navijanju za NBA timove

      Melo mene upisi u Finiks sanse %&ES7

      Run and Gun... &d$7 &d$7 &d$7

      Comment


      • #18
        Odg: Diskusija o navijanju za NBA timove

        kada vec pricamo o simpatizerima, mene u najmladji NBA tim po imenu, dom Duranta i Westbrooka... @(*6sd$%

        Comment


        • #19
          Odg: Diskusija o navijanju za NBA timove

          Ja sam se prijavio za Čikago delom zbog Džordana i te dominacije 90-ih ali zavoleo sam ih kad sam igrao nba live 08 i još pamtim tu petorku Hajnrih, Deng, Gordon, Noćioni i Ben Valas.

          A i ja sam zavoleo Oklahomu zbog Djuranta, Krstića i Vestbruka. Dobar su tim i samo mogu bolji da budu. Naravno da ću navijati i za Minesotu zbog Miličića i Pavlovića.
          Ovako gotivim još Boston malo i Nikse. Boston ima dosta iskusnu ekipu i biće zanimljivi njihovi mečevi, a i Šeka su doveli. Nikse volim jer su iz Njujorka i malo mi je čudno da tako veliki grad ima tako slab NBA tim. A i imaju Amare Stodemajera @(*6sd$%. A i uvek kad sam gledao Prijatelje uvek se govorilo o utakmicama Niksa h5g6k8.
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • #20
            Odg: Diskusija o navijanju za NBA timove

            Minesota Timbervulfsi....
            Nekad,krajem 80-ih,bili su Lejkersi sa Medžikom i Divcem...
            Od dolaska Garneta u ligu pa naovamo Vulfsi,definitivno....
            E sad to što je on prešao u Boston,njegova stvar....Ima tamo Miličić,Peković,Kevin Love i još nekoliko talenata...

            Broj 2 su Atlanta Hawksi,sa J-Smoove-om......sa njima igram Dynasty i Association modove u NBA Live i NBA2K,već nekoliko godina....

            Comment


            • #21
              Odg: Diskusija o navijanju za NBA timove

              [quote author=MKSerbia link=topic=2838.msg172471#msg172471 date=1285528505]
              Ja sam se prijavio za Čikago delom zbog Džordana i te dominacije 90-ih ali zavoleo sam ih kad sam igrao nba live 08 i još pamtim tu petorku Hajnrih, Deng, Gordon, Noćioni i Ben Valas.

              A i ja sam zavoleo Oklahomu zbog Djuranta, Krstića i Vestbruka. Dobar su tim i samo mogu bolji da budu. Naravno da ću navijati i za Minesotu zbog Miličića i Pavlovića.
              Ovako gotivim još Boston malo i Nikse. Boston ima dosta iskusnu ekipu i biće zanimljivi njihovi mečevi, a i Šeka su doveli. Nikse volim jer su iz Njujorka i malo mi je čudno da tako veliki grad ima tako slab NBA tim. A i imaju Amare Stodemajera @(*6sd$%. A i uvek kad sam gledao Prijatelje uvek se govorilo o utakmicama Niksa h5g6k8.
              [/quote]

              ne lazi , shlihtash se T-MACu $#^%RT $#^%RT

              salim se

              p.s. a tako u svim tim serijama,jer se svaka desava u new york-u /6%^JH

              Comment


              • #22
                Odg: Diskusija o navijanju za NBA timove

                samo da te podsjetim Melo, mene u Oklahomu..posto vidim da jos nisi... @(*6sd$%

                Comment


                • #23
                  Odg: Članovi foruma simpatizeri NBA timova

                  [quote author=nidz@ link=topic=2838.msg164226#msg164226 date=1283630613]
                  A vidi ovog Lebron fana!! $8#a Sada navija za Hite??!? :8-[/
                  A bas se Pitam od pre nekoliko meseci za koga je navijao??!?!! (%fsd%&j (%fsd%&j (%fsd%&j
                  [/quote]

                  Za Kavse, sad za Majami.. Naravno zbog LeBrona..
                  I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying...

                  Comment


                  • #24
                    Odg: Diskusija o navijanju za NBA timove

                    76ers &8@^J &8@^J &8@^J i Celtics &8@^J &8@^J &8@^J
                    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                    Comment


                    • #25
                      Odg: Diskusija o navijanju za NBA timove

                      Melo ajde molim te prebaci mene za Orlando Magic h5g6k8

                      Postoje 3 razloga zasto sam odlucio da posle dugog niza godine ne podrzim sanse:

                      1. Doveli su Cildresa (zakucavanje F4) &*(@W6 &*(@W6 i Turkoglua (kradja SP) &*(@W6

                      2. Ostali bez Stodemajera #%d* #%d* #%d*

                      3. I treci razlog ali i jednako vazan KK Partizan ove sezone nosi dresove sa linijama veoma slicnim Orlandovim +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48*

                      Prebaci me za Orlando dok nije krenula sezona i onako forsiraju kosarku na poen vise kao i sansi..

                      Comment


                      • #26
                        Odg: Diskusija o navijanju za NBA timove

                        ucinjeno h5g6k8

                        izgubismo jedinog suns fana +-*^%*

                        Comment


                        • #27
                          Odg: Diskusija o navijanju za NBA timove

                          [quote author=Melo link=topic=2838.msg176046#msg176046 date=1286472932]
                          ucinjeno h5g6k8

                          izgubismo jedinog suns fana +-*^%*
                          [/quote]
                          Ali dobijate novog!Napred Nash i Sunsi!
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Odg: Diskusija o navijanju za NBA timove

                            Pozdrav svim NBA fanovima, ja sam nov ovde, ali mogu da primetim da je forum odlican, samo tako nastavite.Sto se tice NBA nikad nisam imao neki klub za koji sam posebno navijao sve do dolaska D-Wade u Miami, njega prosto obozavam i od tada sam veliki fan Heat-a.Melo mozes da me pribelezis h5g6k8 pozdrav
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Odg: Diskusija o navijanju za NBA timove

                              [quote author=Flash link=topic=2838.msg180930#msg180930 date=1287321930]
                              Pozdrav svim NBA fanovima, ja sam nov ovde, ali mogu da primetim da je forum odlican, samo tako nastavite.Sto se tice NBA nikad nisam imao neki klub za koji sam posebno navijao sve do dolaska D-Wade u Miami, njega prosto obozavam i od tada sam veliki fan Heat-a.Melo mozes da me pribelezis h5g6k8 pozdrav
                              [/quote]

                              Dobrodosao i uzivaj!

                              Comment


                              • #30
                                Odg: Diskusija o navijanju za NBA timove

                                [quote author=Flash link=topic=2838.msg180930#msg180930 date=1287321930]
                                Pozdrav svim NBA fanovima, ja sam nov ovde, ali mogu da primetim da je forum odlican, samo tako nastavite.Sto se tice NBA nikad nisam imao neki klub za koji sam posebno navijao sve do dolaska D-Wade u Miami, njega prosto obozavam i od tada sam veliki fan Heat-a.Melo mozes da me pribelezis h5g6k8 pozdrav
                                [/quote]
                                Flash, dobrodosao na najbolji NBA forum &($%WP+

                                Svi navijaci Heat-a od pre su dobrodosli za razliku od onih drugih. $#^%RT (zezam se naravno za drugi deo recenice @(*6sd$% )
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X