Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL 19/20

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Korpisalo i danas raspolozen.

    Comment


    • #62
      Hahahahahahah aooooo kakva golcina Gledaj Vasilevskog... nista mu nije bilo jasno

      Bravo CBJ!

      Comment


      • #63
        Dobra tekma u Las Vegasu.

        Comment


        • #64
          Sem Vegasa i Kolorada, svaka druga round robin ekipa u manjem ili vecem problemu.

          Comment


          • #65
            Kako lijepo igraju Canucksi. Nisam od njih ocekivao nista veliko makar jos jednu godinu, ali evo...

            Bluesi se sa druge strane raspadaju. Binnington trenutno ni loptu za plazu ne bi mogao da zaustavi.

            Pratim koliko mi posao dozvoljava. Najinteresantniji dueli od ovoga sto sam ja do sad gledao su CAR-BOS i TBL-CBJ.

            E i Bo Horvat gazi od kako se NHL nastavio

            Edit: Evo Boston dade gol.
            Last edited by powerslave; 15-08-20, 18:19.

            Comment


            • #66
              Coyle danas bas raspolozen. Sad bi valjalo da Hurricanes zabiju jedan.

              Edit: au, crni Halak
              Last edited by powerslave; 15-08-20, 19:27.

              Comment


              • #67
                I ako se Coyotesi dobro drze, mislim da je samo pitanje vremena kad ce ih Avsi naceti i da ce onda da ih pregaze. I ako bi ja volio da Coyotesi uzmu utakmicu.

                Edit: i evo gola Avsa

                Nego bas me interesuje kakva je povreda kod Svechnikova. Pregadno je ono izgledalo... mene je zaboljelo stopalo kad sam ono vidio
                Last edited by powerslave; 15-08-20, 21:35.

                Comment


                • #68
                  Da li je moguce da Ovi nikad nije postigao gol u playoff OT-u

                  Edit: e pa nece ni danas Barzal baca Capitalse u ocaj
                  Last edited by powerslave; 16-08-20, 19:56.

                  Comment


                  • #69
                    Ladno Gaudreau sam pored gola... Crni Dallas

                    Edit: Pavelski tata.

                    Ala ga namaza Bennett jbm ti
                    Last edited by powerslave; 16-08-20, 20:16.

                    Comment


                    • #70
                      Auuu Tri utakmice zaredom oni zabijaju SHG nevjerovatno! Strasna utakmica.

                      Comment


                      • #71
                        Iako mozda tako nije delovalo, rutinski sve to resavaju round robin ekipe. Generalno ne tako dobra prva runda.

                        Comment


                        • #72
                          Kako rutinski? Jedino Avsi relativno lako izlaze na kraj sa Coyotesima... ubili su ih i u onoj utakmici koju su izgubili. Ostali parovi svi igraju tijesne utakmice.. mozda ne po pitanju rezultata, ali ne izlaze favoriti bas tako lako na kraj sa protivnicima. Uz Avse, jos jedini veliki favoriti su na pocetku runde bili VGK i Flyersi.

                          Blues se napokon probudili. Sad jos da vidimo imaju li Capsi muda ili ce da se obrukaju.

                          Comment


                          • #73
                            Bravo StarCi! Odlicna utakmica danas. Bolji su bili veci dio utakmice.

                            Comment


                            • #74
                              Izgleda da Capsi imaju nesto muda. Spare change

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by The Changeling View Post
                                Kako rutinski? Jedino Avsi relativno lako izlaze na kraj sa Coyotesima... ubili su ih i u onoj utakmici koju su izgubili. Ostali parovi svi igraju tijesne utakmice.. mozda ne po pitanju rezultata, ali ne izlaze favoriti bas tako lako na kraj sa protivnicima. Uz Avse, jos jedini veliki favoriti su na pocetku runde bili VGK i Flyersi.

                                Blues se napokon probudili. Sad jos da vidimo imaju li Capsi muda ili ce da se obrukaju.
                                Pod utiskom sam rezultata tacnije Filinog, sve sto su bili brejknuti u prva dva meca svi su to nadoknadili. Jedino osecam vecu dozu neizvesnosti u mecu sa Kalgarijem i Dalasom, ovo ostalo samo cekam da se prelomi na stranu favorita kada gube u tekmi ili u seriji. Samo muceni Kapitalsi su u vecem deficitu, doduse ta serija je zanimljivija nego sto rezultat pokazuje i moglo je da bude 2:2.

                                Comment

                                Working...
                                X