Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL 19/20

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Aoooo kakva utakmica za Zibanejada i kakav gol za pobjedu

    Edit: Dzabe Nedeljkovic na golu sa dvoglavim orlom i cetiri "C" na kacigi, Flyersi im spakovase cetiri komada za osmu pobjedu u nizu Mozda se nije prekrstio dovoljno puta prije nego sto je izasao na led
    Last edited by powerslave; 06-03-20, 04:03.

    Comment


    • #47


      Flajersi ima da ukrste Pingvine i Vasington u prvoj rundi PO.

      Comment


      • #48
        Nisam gledao ovu utakmicu protiv TBL-a, ali sam vidio jedan sramotan dive Larkina. Ove sezone sam ga nakoliko puta uhvatio da simulira... i to onako bas bezobrazno i besramno u stilu Crosbya. Nikako mi se ne svidja to sto radi. Smatrao sam ga za dobrog lika koji ima potencijal da jednog dana bude lider ovog tima. Ovo sto radi ove sezone je sramota i ne prilici jednom igracu Detroita.

        Panthersi povukli Luongov broj

        Inace, jako je interesantna borba za PO u obije konferencije. Volio bi NYR da ugrabe to wc mjesto... njih cu najvise gledati od sad pa do kraja regularnog dijela sezone.

        Mislim da ili Vigneault ili Torts uzima Jack Adams. Obojica rade strasan posao ove sezone... A eto, obojica su mi bas simpaticni likovi i nadam se da ce jedan od njih uzeti tu nagradu.

        Comment


        • #49
          Prica se da ce SJS naredne tri nedelje kod kuce igrati bez publike, zbog prvog smrtnog slucaja u Santa Clari. Taj okrug je juce zabranio sva javna okupljanja od preko 1000 ljudi.

          Comment


          • #50
            Vide li ti sta Corona uradi mojim Kingsima? Taman vezali 7 pobeda i spremali se da prepustimo fenjer zapada kad ono...

            Comment


            • #51
              Ma gluposti.. cujes liga ce pauzirati do daljnjeg. Recite lijepo da je liga otkazana. Ovako ce bezveze da razvlace tu odluku mjesec dana dok vise ne bude imalo smisla.

              Comment


              • #52
                Ma samo da nadju nacin da Kingsi dobiju play off mesto

                Comment


                • #53
                  Pa jedino da se jedno 7-8 timova sa Zapada momentalno ugasi

                  Comment


                  • #54
                    Juce je i zvanicno prihvacen novi format za playoff.

                    Dakle 24 team playoff. Svi timovi su rangirani po broju poena koje su imali kad je sezona prekinuta.


                    https://www.google.com/amp/s/nhl.nbc...ub-cities/amp/


                    Interesantno resenje. Nadamo se da ce desiti krajem ljeta

                    Comment


                    • #55


                      Comment


                      • #56
                        Idemoooo, bravo Staal!

                        Prvi avgust, a na programu pet utakmica play off hokeja Koja ljepota.

                        Comment


                        • #57
                          Kakva su Oilersi sala od tima. Tacno ce da ispadnu i da dobiju prvog pika

                          Comment


                          • #58
                            Gledam nesto i tacno nemam ideju za koga bih navijao. Ima tu par ekipa, jedina koja je blizu toga je sada na ivici ispadanja. Gotivne su mi Jaknice i osecam se ko da je moj tim izgubio na onakav nacin.

                            Ovaj Vegas niko ne voli, mogao bih za njih.

                            Imam druga koji uopste ne prati, ali gotivi Flajerse pa cu njih kao da bodrim kada gledamo zajedno.

                            Ajlandersi su mi isto kul. Kakvo sam lenjo govedo, ne pogledam nijednu celu tekmu. 90% serija ispratio preko hajlajtsa.

                            Comment


                            • #59
                              Navijam da Blue Jackets izbace Maple Leafse.

                              Sto se tice timova koji su vec u plejofu, navijam za Flyerse mada mi ne bi bilo mrsko ni da Tampa osvoji. Volio bi da Coyotesi nekome pomrse racune u prvoj rundi

                              Comment


                              • #60
                                Ja ne mogu da navijam za timove iz divizije, a nije da navijam i protiv njih. Ni u Central diviziji ne simpatisem nikog. Dok u ove druge dve preostale divizije, umem da menjam timove.

                                Kakva moja nezainteresovanost, gledao na preskoke mec izmedju Vegasa i Kolorada. U nekom trenutku se iskljucio, video 3:3 u produzetku i mrzelo me da gledam. Da je bitnija tekma, verovatno mi se ovo ne bi desilo.

                                Zanimljiva stvar sto je ovakav format takmicenja omogucio Arizoni, Montrealu i Cikagu da se domognu PO posto u regularnim uslovima sam siguran da bi bili samo konkurenti za osmo mesto i da bi na tome stali.

                                Comment

                                Working...
                                X