Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL 19/20

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Osim 49ersa do ove sezone, svi sportski timovi za koje ja navijam su u kurcu Manchester United kojem se ni ne nazire povratak na vrh, Red Wings ubjedljivo zadnji u cijeloj ligi, Detroit Tigersi isto najgori u MLB-u...

    Comment


    • #17
      Uh, kakav preokret Golden Knightsa.

      Ja iskljucio strim kad je bilo 3:0 i vratio se kod 3:2 za Bluzere.

      Comment


      • #18


        Pao sam na patos

        Comment


        • #19
          Sta su prosuli Sharksi?

          Dal je ovo realno?

          Holtbi junak, prvo skinuo zicer Sharksima pa posle od njega pocela akcija pobednickog gola. Ni Capitalsi ne veruju kako su dosli do pobede. Gubis dva gola u poslednjem minutu i slavis u produzetku.
          Last edited by Ricma; 05-01-20, 21:15.

          Comment


          • #20
            Kakav cirkus u Nashvilleu. Izgleda su ove sezone GM-i naostrili sablje Jbm ti, tek januar a vec sesti otkaz ove sezone... tehnicki peti posto je Bill Peters podnio ostavku

            Evo sad vidim da ce veceras za NYR debitovati Igor Shesterkin. Valja to ispratiti.
            Last edited by powerslave; 08-01-20, 00:07.

            Comment


            • #21
              Kakvo je ovo mucenje... Znam da tenkuju, ali Red Wings su jedan bas ocajan tim. Ne znam ni koji kurac ih i dalje gledam.

              Comment


              • #22
                Srecan rodjendan legendi ovog sporta

                Comment


                • #23


                  Strasna utakmica sinoc. Udri djubre

                  Comment


                  • #24
                    Otpusten Gallant, zamijenio ga DeBoer... Strasno sta se radi sa trenerima ove sezone

                    Nakon sto je Svechnikov vec dva(!) puta ove sezone postigao "lakros" gol, sinoc se i Forsberg upisao.



                    Mozda novi feature u NHL 21?

                    Nicklas Backstrom potpisao novi, petogodisnji ugovor vrijedan 46 miliona. Bice interesantno vidjeti sta ce biti sa Holtbyem sledece sezone... I onako im je vec tijesno.

                    Comment


                    • #25


                      Elem, Gallant bi Detroitu legao samo tako. Znam da Yzerman ne voli da pravi velike promjene u toku sezone, ali bi koliko je sjutra trebao da pokusa da dovede Gallanta. Znam da tenkujemo i znam da nijedan trener na kugli zemaljskoj ne moze da okrene ovaj tim, ali mozemo zavrsiti poslednji i da se ne brukamo bas svaku utakmicu. Ovo sto igraju ove sezone je dno dna.. ama bas nikakve koristi od tog nema tih nekoliko mladih igraca na koje ce se racunati u godinama koje dolaze... mogu samo da propadaju. Gallant bi bio perfektan izbor za trenera sa kojim bi poceo period oporavka... godinama igrao za Detroit sa Yzermanom u liniji, dobri su drugovi, zna kako Detroit funkcionise, odlican je motivator i zna kako sa igracima... Nevjerovatno mi je da ga je Vegas otpustio... ocigledno je tu bilo nesto izmedju njega i uprave jer ona njuhova izjava da je to zbog rezultata nema veze sa mozgon.. tu pricu mogu da uvale jedino onima tamo u Las Vegasu sto zive u pustinji.

                      Sto se mene tice, neka ga Blashill tu do kraja sezone ako bi Gallant preuzeo nakon toga. Bas cu biti razocaran ako Yzerman propusti priliku da ga dovede ili ako ostavi ovog ajvana za trenera i sledece sezone.

                      Edit: ne daju se Bluesi.. odlicna utakmica.
                      Last edited by powerslave; 16-01-20, 04:31.

                      Comment


                      • #26
                        Gledaj sta brani Halak

                        Edit: au, au, au... kakvih nekoliko minuta Minesote

                        ...qrac, ofsajd... znaci nista gol ali penal za hooking.. svasta

                        Ovechkin vecerasnjim het-trikom upisao i 15. sezonu zaredom sa 30+ golova
                        Last edited by powerslave; 17-01-20, 04:02.

                        Comment


                        • #27


                          Au

                          Comment


                          • #28
                            Odlicna akcija Penguinsa... ali crni Jimmy

                            Comment


                            • #29
                              Ovechkin upravo prestigao Super Maria po broju golova.. sledece ime na listi Steve Yzerman

                              Edit: kakva zavrsnica Preokret Capsa
                              Last edited by powerslave; 18-01-20, 22:06.

                              Comment


                              • #30
                                Hahahaha kakav show u Nashvilleu

                                Edit: Elvis Merzlikins trci shutout u poslednje cetiri utakmice 8-2-0, 1.51 GAA, .955 u poslednjih deset startova Momak gori jbt hahahahahaha

                                Ala Canucksi ubise Sharkse... ovi su do desetog udarca na gold dosli tek prije pet minuta Uzas.

                                A vidim da je i Minnesota imala tijesnu utakmicu
                                Last edited by powerslave; 19-01-20, 06:10.

                                Comment

                                Working...
                                X