Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Vojvodina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • FK Vojvodina

    Nova Vojvodina se sprema za novu sezonu.
    - direktor Lazetić
    - šef Lalatović
    - levi bek Vučić
    - sredina terena Drinčić
    - centarfor Matić produžio ugovor
    Kokir stiže iz Partizana.
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

  • #2
    Ovo miriše na titulu.

    Pozdravljam otvaranje teme dvostrukog šampiona SFRJ iz 1966. i 1989. i osvajača kupa Srbije iz 2014. godine.

    Spoiler


    Spoiler

    Stoje: Šapurić, Jokanović, Vujačić, Joksimović, Maras, Tanjga.
    Čuče: Mijić, Kartalija, Vorkapić, Šestić, Mihajlović


    Spoiler
    Last edited by goku; 30-06-19, 23:13.

    Comment


    • #3
      Sjajni timovi, najmanje poznajem iz 1966, ali su zato 1989. (Mihajlović, Jokanović, Šestić, Vujačić, Vorkapić, Tanjga... sa Ljupkom Petrovićem) i 2014. (Mirko Ivanić, Sergej, Radoja, Alivodić, Poletanović, Babić...) sjajni timovi, prepuni zvezda.
      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • #4
        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

        Comment


        • #5
          Petarda!

          kakav tim, sa Lalatovicem mastermajndom pikiramo titulu
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • #6
            Koga je Voša petardirala?
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • #7
              Originally posted by Ganac View Post
              Koga je Voša petardirala?
              Rad.
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • #8
                Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                Rad.
                Čestitam Slaninarima.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • #9
                  Ponovo je Lalat briljirao ničim izazvan na KZN.
                  Ovoga puta brifing bio upriličen povodom vladavine Aleksandra Vučića.

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by goku View Post
                    Ovo miriše na titulu.

                    Pozdravljam otvaranje teme dvostrukog šampiona SFRJ iz 1966. i 1989. i osvajača kupa Srbije iz 2014. godine.

                    Spoiler


                    Spoiler

                    Stoje: Šapurić, Jokanović, Vujačić, Joksimović, Maras, Tanjga.
                    Čuče: Mijić, Kartalija, Vorkapić, Šestić, Mihajlović


                    Spoiler
                    Tituli u Srbiji moze da se nada samo onaj klub koji je potpuno nezavistan od vecitih i koji pored te cinjenice ima i snagu da to ostvari. Inace, pozdravljam i ja ovu temu, Vojvodina je posle Zvezde i Partizana najveci klub u Srbiji, dali su neke igrace u bliskoj proslosti koji zasenjuju i vecite tako da se nadam da ce da izbore plasman za Evropu i budu ozbiljni u evropskim takmicenjima jer sto je vise klubova konkurentno u Evropi to ce nas fudbal imati vece sanse da raste i da se izdigne iznad nekog hronicnog bledila.
                    Last edited by tamonajugu; 04-08-19, 00:06.

                    Comment


                    • #11
                      Stadion "Karađorđe" odbrojava poslednje dane, oproštajna sezona "Voše" na starom terenu

                      http://rtv.rs/sr_lat/vojvodina/novi-...u_1039054.html

                      Comment


                      • #12
                        Samo da konačno trake oko terena naših stadiona odu u večna lovišta.
                        Trake oko terena su jedan najštetnijih faktora koji utiču na pogrešan razvoj fudbalske kulture u našoj zemlji.

                        Huliganski pokret je i dobio zamajac prvobitno jer nisu imali pojma šta se dešava na terenu na više od 200 metara udaljenosti na drugom kraju stadiona.

                        Trake oko terena su nebuloza koja udaljava gledaoce od punokrvne akcije na terenu, doživljaj utakmice je drastično izmenjen kada je potreban dvogled da bi se pratila igra.

                        Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                        Comment


                        • #13
                          Bilo bi lepo da Novi Sad i Vojvodina konacno dobiju stadion po meri. Stadioni Partizana i Zvezde su simetricni tj. bolje skockani i zbog toga nekako mnogo sposobniji za nadogradnju, a sa druge strane stadion Vojvodine se ne moze nadograditi jer je vrlo asimetrican i "razbacan" okolo kao dete kad se igra pa srusi lego kockice. Nekih 20 hiljada bi bio sasvim pristojan i vise nego dovoljan kapacitet, a tako se i planira koliko vidim. SC Vujadin Boskov je izuzetan sportski centar koji je doprineo da Vojvodina bolje obuci svoje talente i jos kad bi pored toga Vosa dobila bolji stadion (ali i ljude u klubu koji su privrzeni Vojvodini) mozda bi konacno dobili tu preko potrebnu konkurenciju Partizanu i Zvezdi u borbi za titulu jer bi sa novim stadionom Vojvodina postala samoodrziva i mnogo vise "svoj" klub nego sto je to bila do sada jer bi taj novi stadino pretpostavljam imao i prihod kroz neke sadrzaje, a ne samo rashod. Potrebna je prava konkurencija Zvezdi i Partizanu necemo napredovati ako su samo dva kluba konkurentni, a ostali neambiciozni da ih prestignu.
                          Koliko sam uspeo da nadjem ovo su jedine slike kako bi trebao da izgleda novi Karadjordje:




                          Tesko je poverovati da ce se ovo uopste izgraditi s obzirom koliko smo maketa raznih stadiona sirom Srbije gledali decenijama koje su posle zavrsile u kanti za smece i nikad nisu bile ni blizu realizacije Secam se npr plana za novi stadion FK Novi Sad....evo Cair cuci nedovrsen vec godinama, stadion u Kragujevcu isto, stadion Smedereva pokriva korov, Uzice ima stadion koji sam sebi zauzima prostor zbog atletske staze itd itd.... Kad se publici ponudi malo veci komfor onda ce biti vise publike jer u vremenu kad sve mozes videti na tv tesko mozes ocekivati da oronuli stadion bez krova i sa prljavim sedistima privuku publiku. Nekad je to bilo moguce jer ako si hteo da vidis utakmicu mozes da slusas na radiju ili da odes na stadion..mozda si mogao i da pogledas na tv ali slika koju si tad video je daleko bila od HD koju imamo danas. Sve to utice i o svemu tome treba misliti.....
                          Attached Files

                          Comment


                          • #14
                            Ma nema trika ovo a nema ni prostora. Moralo bi sve da se rusi sem zapada koji i ne moze u principu. Sredice istok i mozda sever i to je to..mada sumnjam..Kad ovo kontaju da urade?
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • #15
                              Pa prema medijima rusi se kompletan stadion i pravi se novi bez atletske staze sto bi ustedelo dosta prostora i sve bi pocelo naredne sezone dakle ova sezona je poslednja na starom Karadjordju. Navodno cena bi bila 25 miliona evra ali negde se pominje kapacitet od 16,800, a negde od 20,000....sta ce biti od toga videcemo ja sam iskreno skeptican ali bi voleo da se desi.

                              Comment

                              Working...
                              X