Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evroliga / Evrokup 2019-20

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Реал се погубио тотално у другом полувремену, добише сами себе.
    Свака част ЦСКА стрпљиво су чекали прилике и користили их.

    Comment


    • Sledi još jedna dobra utakmica Makabi - Barsa.
      Last edited by Karamazov; 14-01-20, 19:07.

      Comment


      • Видећемо да ли Израелци могу да одбране домаћи паркет и 9. пут заредом ове сезоне без два битна играча - Каспија и Блека

        Comment


        • Khimki, e to su rage izgube od Valensije koja je otišla u Rusiju bez centra.

          Comment


          • Već četvrto kolo nam rezultati idu na ruku, ako pobedimo sl dvije, mi smo u poziciji da sami sebi krojimo sudbinu za top 8.
            Ostaje nam Valensija, Armani, i još jedan klub(Fener) u borbi za 7. i 8. mjesto.

            Comment


            • Алба серијом од 16:4 дошла на двоцифрену предност, након тајмаута Барцокаса Коњарис постиже прву тројку за Оли на мечу на 3 минута до полувремена.

              Comment


              • Originally posted by Victor BG View Post
                Već četvrto kolo nam rezultati idu na ruku, ako pobedimo sl dvije, mi smo u poziciji da sami sebi krojimo sudbinu za top 8.
                Ostaje nam Valensija, Armani, i još jedan klub(Fener) u borbi za 7. i 8. mjesto.
                Тачно, мада је могло и боље. Требала нам је победа Химкија јер с њима имамо бољу међусобну разлику иако обема екипама гостујемо.
                Алба води и то нам иде на руку, иако је Оли руку на срце квалитетом далеко од ТОП8.

                Comment


                • Originally posted by Victor BG View Post
                  Već četvrto kolo nam rezultati idu na ruku, ako pobedimo sl dvije, mi smo u poziciji da sami sebi krojimo sudbinu za top 8.
                  Ostaje nam Valensija, Armani, i još jedan klub(Fener) u borbi za 7. i 8. mjesto.
                  Ma Fener će u 8, tu nema nikakve dileme... Mi, da bi bili konkurenti za Top 8, moramo da dobijemo što više domaćih utakmica sa teškašima tipa Efes, CSKA, Panata, Makabi...

                  Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Makabi preokrenuo.

                    Comment


                    • Нама је до краја сезоне остало 8 домаћих утакмица, од тога чак 5 пута смо домаћини у наредних 7 кола и практично шта ту урадимо урадили смо.
                      Жалгирис, Алба, Барселона, Ефес, ПАО, Химки, ЦСКА то је наредних 7 кола, након тога у 9 кола до краја сезоне само смо 3 пута домаћини и то два пута у дуплом колу.

                      Comment


                      • Meni Pao uopste nije ekipa za 8, možda grešim, ali očekujem da izvise.
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Najveći tempiraju formu kad je najvažnije. Pravi Saša

                          EK: Velika pobeda Obradovićevog Monaka u Kazanju http://sportklub.rs/Kosarka/Evrokup/...u-Kazanju.html
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Ovako će da bude, Armani, Valensija, Fener I mi se borimo za dva mjesta u PO.
                            Od svih timova mi najbolje stojimo. Treba nam pobjeda protiv Armanija kući i to će nam znatno pokazati jel imamo šanse za PO do kraja.
                            Ako ove dvije kući dobijemo (biće opasno teško) onda mi možemo da disemo i bićemo u igri do poslednjeg kola.
                            Slažem se da Fener ide u 8. Sto znaci Armani I mi za to jedno mjesto a Armani mi igra bas lose

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Najveći tempiraju formu kad je najvažnije. Pravi Saša

                              EK: Velika pobeda Obradovićevog Monaka u Kazanju http://sportklub.rs/Kosarka/Evrokup/...u-Kazanju.html
                              Ćelavi će i da uzme EC, samo ne onaj na koga svi misle da hoće, već ćelavi Obradović.

                              Comment


                              • bravo za Makabi,igraju odlično!

                                Comment

                                Working...
                                X