Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evroliga / Evrokup 2019-20

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Nema tu konstantnog kvaliteta kao u EL. Od ovih 16 timova ima svega nekoliko bivših EL klubova, nekoliko ih je ispalo u prvoj fazi, ovi što su dobri u slaboj konkurenciji u dosta jačoj bi izmenili uloge sa Zenitom, Albom ili Bayernom na začelju tabele.
    Mozda će tako i biti,iz Ec da dve ekipe idu u El jer je jasno da od Aba nema nista!

    Comment


    • Gledam sad malo situacijicu u EC i to bi trebalo ovako nekako da izgleda do kraja:

      -QF-
      (E1)Partizan
      (G2)Uniks

      (H1)Tofaš
      (F2)Breša

      (G1)Ritas
      (E2)Virtus

      (F1)Oldenburg
      (H2)Unikaha

      -SF-
      Partizan
      Tofaš

      Virtus
      Unikaha

      -F-
      Partizan
      Unikaha

      -W-
      Partizan


      Što se EL tiče mrzi me da prognoziram ali ne bi bilo loše da Zvezda ode u top8 da nas ne bi sačekali odmorni u prvenstvu jer realno jedino tako mogu da nas dobiju.

      Comment


      • Kako se Sved vraca u odbranu i to bilo na 2-2 jos ovi promase
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Real...najodvratniji sportski kolektiv na celom svetu!
          ajmo Barca gazi rumenka

          Comment


          • Biće i u Istanbulu povuci potegni.

            Op, vodi Fener.

            Comment


            • Jeste da je Dilejni daleko od mog kvaliteta ali završava posao.

              Ovom trojkom je turio tačku.

              Comment


              • Bravo Kari kralju skoluj rumenog

                Comment


                • Vrlo zajebana sezona evrolige sa dosta iznenađujućih rezultata (do sada) a najviše uzrokovana brojem utakmica, povredama i pokušajem trenera da kalkulišu. Barsa skoro kompletan period igra sa samo jednim plejem i gura odlično, Real ima plejeva "na izvoz" ali i njih pogađaju povrede...ipak guraju. Povrede su najviše Fener unakazile a takođe mnogo utiču na ekipe sa malim budžetima. Tu ako se povredi igrač iz prve petorke igra drastično pada. ja sam zaista zadovoljan rezultatima našeg kluba iako sam bio ogorčen zbog znate već koga (i sada je moje mišljenje takvo). Mi sada igramo košarku pravu, takmičarsku....intenzivnu u okvirima svojih mogućnosti (sa svim svojim limitima) i čini mi se da smo preko očekivanja sa rezultatima.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by darko pancev View Post
                    Bravo Kari kralju skoluj rumenog
                    Bravo dare, čitaš mi misli, upravo sam to hteo da napišem [emoji41]
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Makabi baš deluje zahebano, i raspored u nekoliko sledećih kola im ide na ruku gostovanje Bayernu, kod kuće protiv Reala i Himkija, u gostima protiv Fenera, sve 4 može vrlo lako da se desi da dobiju.
                      Jedini tim koji je ove sezone zabeležio obe pobede u duplom kolu. Respekt.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Makabi je sjajna ekipa ove sezone ...svaka cast treneru ...njemu pripadaju najvece zasluge!

                        Comment


                        • Originally posted by darko pancev View Post
                          Makabi je sjajna ekipa ove sezone ...svaka cast treneru ...njemu pripadaju najvece zasluge!
                          Ne bih se u potpunosti slozio. Uprava mu je dovela 13 Amerikanaca, na to dodas jos i Kaspija..jbga napravili su mu bas mocan tm..nje da nije dobar Svropulos,samo bez ubacivanja ovolikog kesha ne bi bilo nista...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • I Alba ima svoje navijače večeras.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Ne bih se u potpunosti slozio. Uprava mu je dovela 13 Amerikanaca, na to dodas jos i Kaspija..jbga napravili su mu bas mocan tm..nje da nije dobar Svropulos,samo bez ubacivanja ovolikog kesha ne bi bilo nista...
                              imali su i ranije para i ulagali a poslednju titulu osvojili kad im niko ziv nije sanse davao za to ...Makabi igra kao porodica sada ginu u odbrani i igraju kao prava ekipa ...to je zasluga trenera iskljucivo!

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                I Alba ima svoje navijače večeras.
                                bilo ih je i kad smo ih u Pioniru zgazili ,zada ih je vodio Obradovic ...to je bilo opsteludilo od navijanja ...nisu znali gde se nalaze ...tresao se pionir kao lis na vetru!

                                Comment

                                Working...
                                X