Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evroliga / Evrokup 2019-20

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mada ne treba kriviti ni Robiju previše, promašili su poprilično sa pojačanjima ove sezone, Derrick Williams ne pravi razliku, Westermann je tek misterija otkud on uopšte u EL,De Colo se čini da ima sukob sa Robijom a nosioci starosedeoci su blede senke igrača iz prethodnih sezona.
    Muče se sa Albom koja pripada donjem domu EL, poražavajuće za nekadašnjeg šampiona EL.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Efes surovo rešeta rivale.

      Comment


      • Larkin i Efes plene kako dominiraju terenom.
        Trenutno su prvi favoriti EL.

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Mada ne treba kriviti ni Robiju previše, promašili su poprilično sa pojačanjima ove sezone, Derrick Williams ne pravi razliku, Westermann je tek misterija otkud on uopšte u EL,De Colo se čini da ima sukob sa Robijom a nosioci starosedeoci su blede senke igrača iz prethodnih sezona.
          Muče se sa Albom koja pripada donjem domu EL, poražavajuće za nekadašnjeg šampiona EL.
          A jel može malo stručna analiza velikog Deje i rezultata Bajerna?
          Samo nemoj "imaju mali budžet" i slična bla bla sranja.

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            A jel može malo stručna analiza velikog Deje i rezultata Bajerna?
            Samo nemoj "imaju mali budžet" i slična bla bla sranja.
            Može. Bajern je u drugoj uzastopnoj godini igranja EL, sam Henes nema prevelika očekivanja i oni su tu, ili u zlatnoj sredini ili blizu nje, otprilike kao što je i Zvezda bila takođe pod Radonjom.
            Razlika između tog vremena i ovog sada što su porasla dodatno ulaganja svih timova i sve će biti teže da underdog ekipe poput njih, Himkija, Zvezde, Žalgirisa i još nekoliko ekipa (navodim samo najkvalitetnije među njima) naprave neki zapaženiji rezultat kao što bi bio F4 ili ne daj Bože titula.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Može. Bajern je u drugoj uzastopnoj godini igranja EL, sam Henes nema prevelika očekivanja i oni su tu, ili u zlatnoj sredini ili blizu nje, otprilike kao što je i Zvezda bila takođe pod Radonjom.
              Razlika između tog vremena i ovog sada što su porasla dodatno ulaganja svih timova i sve će biti teže da underdog ekipe poput njih, Himkija, Zvezde, Žalgirisa i još nekoliko ekipa (navodim samo najkvalitetnije među njima) naprave neki zapaženiji rezultat kao što bi bio F4 ili ne daj Bože titula.
              Hvala na odgovoru

              Comment


              • Nema na čemu [emoji6] Odličan ovaj hrvatski reprezentativac iz redova Efesa.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Ova žica na večitom grčkom derbiju podseća me na Alkatraz i zatvor a ne košarkaški hepening i arenu.

                  Comment


                  • Tajris Rajs sipa ko iz srećnih vremena iz Makabija.

                    Comment


                    • U ovakvoj jednoj završnici Pitinu strašni šuter Fredeti sedi na klupi a kamena ruka Kalates igra

                      Comment


                      • https://sportando.basketball/en/sash...aikos-to-fiba/

                        Pozdrav za LosmiSk koji je kukao kako samo KKCZ ne isplacuje svoje trenere, da to ne moze nikome u El da se desi da se ne plati igrac ili trener.
                        Kada sam pisao da je Kuzmic godinu dana cekao da dobije svoje pare ali nije izlazio na konferencijama da kuka kako nije placen, evo imamo i primer Djordjevica koliko ceka svoje pare i gle cuda tek sada pokrece tuzbu.
                        Last edited by Šarac; 09-12-19, 23:01.

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          https://sportando.basketball/en/sash...aikos-to-fiba/

                          Pozdrav za LosmiSk koji je kukao kako samo KKCZ ne isplacuje svoje trenere, da to ne moze nikome u El da se desi da se ne plati igrac ili trener.
                          Kada sam pisao da je Kuzmic godinu dana cekao da dobije svoje pare ali nije izlazio na konferencijama da kuka kako nije placen, evo imamo i primer Djordjevica koliko ceka svoje pare i gle cuda tek sada pokrece tuzbu.
                          Pa nije ovo stvar da hoce gazda da zavrne nekog...Kad je odlazio Saolin Salo Djordjevic, gazda je rekao da nije u zivotu video goreg trenera i coveka mislim. Poklali su se i zato ga nije isplatio..zajebavao se sa tim...

                          To nije isto,kao kad hoces da ukrades koju platu igracima ili ne placas ceo tim ...To je jasna razlika. DR nikog nije tuzio, samo u prevodu je rekao ovo.

                          Mislim Sarac, jel si ti zaljubljen u DR Nebojshu? Ti ne branis Zvezdu, vec branis direktno njega!!!

                          Ajde priznaj da mu dajes username i pasword da udje ovde malo i pise ) nemam drugog objasnjenja za ovako nesto...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Pa nije ovo stvar da hoce gazda da zavrne nekog...Kad je odlazio Saolin Salo Djordjevic, gazda je rekao da nije u zivotu video goreg trenera i coveka mislim. Poklali su se i zato ga nije isplatio..zajebavao se sa tim...

                            To nije isto,kao kad hoces da ukrades koju platu igracima ili ne placas ceo tim ...To je jasna razlika. DR nikog nije tuzio, samo u prevodu je rekao ovo.

                            Mislim Sarac, jel si ti zaljubljen u DR Nebojshu? Ti ne branis Zvezdu, vec branis direktno njega!!!

                            Ajde priznaj da mu dajes username i pasword da udje ovde malo i pise ) nemam drugog objasnjenja za ovako nesto...[emoji3]
                            Zbog tog Nebojše Zvezda i dalje igra funkcioniše na vrhunskom nivou.
                            Kratko pamćenje u tebe...

                            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                              Zbog tog Nebojše Zvezda i dalje igra funkcioniše na vrhunskom nivou.
                              Kratko pamćenje u tebe...

                              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                              Ne radi se o njegovom sportskom radu, vec o svemu ostalom. Ne prodajem se za titule. Onog momenta kad je postao sns potrcko za mene je zavrsio..

                              To sto ti imas zeludac za sve to, to je druga prica...Ko to radi za sns,ne moze od mene da ima minimum postovanja...Sto kaze Lecic u Tri karte za Holivud...Kako znam? Bio mi je brat!!!
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Ne radi se o njegovom sportskom radu, vec o svemu ostalom. Ne prodajem se za titule. Onog momenta kad je postao sns potrcko za mene je zavrsio..

                                To sto ti imas zeludac za sve to, to je druga prica...Ko to radi za sns,ne moze od mene da ima minimum postovanja...Sto kaze Lecic u Tri karte za Holivud...Kako znam? Bio mi je brat!!! [emoji3]
                                A kakve veze ima jel SNS ili nije?
                                Jedino ako nisi žuti onda tvoje pisanje i shvatanje imaju smisla.

                                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X