Announcement

Collapse
No announcement yet.

VN Austrije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Vettel on the stewards investigation Verstappen vs Leclerc: It's racing. We're not fighting for the kindergarden's cup... We're all adults... They should leave us alone.

    https://twitter.com/sebvettelnews/st...52477052669953


    Bravo Fetl
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • #47
      Odlicna trka, bravo za Maxa pokazao je nestvarnu voznju, bio najbolji i zasluzeno slavio. Steta za Leklera, njega bas nece ali dobro, dok probije led samo posle ce ici kako treba.
      Sto se tice onog incidenta izmedju njih dvojice mislim da je trkacki, jeste Max pregrubo usao tu ali nema veze, zanimljiva je borba bila. Medjutim pravila treba biti ista za sve, pa ako je Fetel dobio kaznu onda je logicno da i Max dobije ali ocigledno u FIA-i to ne vazi.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • #48
        Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
        Pustite nas da radimo šta želimo.“
        https://youtu.be/iOI2It_W3No
        Last edited by Alan; 01-07-19, 11:50.

        Comment


        • #49
          Originally posted by Alan View Post

          Sto se tice izjave Fetela, to je rekao bez da je i bacio pogled na ovu situaciju, a da je on sedeo sa volanom, ne mislim nego znam da bi se bunio kao u Meksiku.
          Ovakve odluke koje donosi FIA su retardirane i bezobrazne, ali jedno mora da bude jasno, ista pravila za sve.
          Juce im je islo na ruku da se u sampionatu ova dvojica bore u najboljem za 3. mesto..

          Comment


          • #50
            Obicno ne komenarisem ovakve incidente jer nemam dovoljno podatataka za to, generalno, skoro uvek je kriv onaj koji se zabija u teme krivine kso Max juce. Samo sta ako mu prodje mi to hvalimo kao izuzetno preticanje. Sa video-klipom sam hteo da kazem da moraju da postoje sudije i da sankcionisu neje poteze inace ce zavladati haos.

            Comment


            • #51
              Originally posted by Alan View Post
              i trebali su se potuci posle toga. u Nascaru tako resavaju stvari.

              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • #52
                @Alan je 100% upravu kada kaže da ne komentariše incidente na stazi. Teško mi gledaoci naivci možemo bilo šta procjejiti u tim graničnim situacijama.
                https://youtu.be/iOI2It_W3No
                Svi znamo kakva se hajka nakon ovoga digla na Hamiltona, a većina je i zaboravila da je telemetrija pokazala da je za ovaj incident potpuna krivica na strani Vettela.

                Inače, F1 MORA da mijenja pravila. Već drugu trku u nizu se pobjednik ne zna satima, danima nakon trke. To nigdje nema. Kada se himne intoniraju konačni rezultati moraju biti poznati.
                Na šta bi to ličilo kada bi Totenhem na dan finala čekao odluku na žalbu Cityja za utakmicu polufinala? E sada je Mercedes/Ferrari bila bukvalno takva situacija.

                Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

                Comment


                • #53
                  Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                  bas suprotno ako bude kazne ovaj sport je otisao u 3pm.

                  ovo je trkanje kakvo treba biti i za kakvo Fetel navija. i svi ljubitelji koji znaju sta su trke. vi ko da ste od juce poceli da gledate F1, pa pogledajte trke dok su vozili Sumi i Montoja.
                  Samo nemoj o tom švabskom hohštapleru....taj je uništio F1 i pošteno trkanje

                  Comment


                  • #54
                    Hakinen: istraga sudija sramota



                    Hakkinen: Stewards investigation over Verstappen's overtake a 'shame'

                    Mika Hakkinen believes it's a shame that the stewards deemed it necessary to investigate Max Verstappen's race-clinching overtake on Charles Leclerc at the Austrian Grand Prix.

                    In the final laps, the Red Bull and Ferrari drivers went head to head for the lead of the race, with Verstappen passing Leclerc at Turn 3.

                    However, the stewards opted to look into the overtaking manoeuvre as the two clashed wheels which saw Leclerc take to the run-off area.

                    No penalty was handed out for the move, but Hakkinen says it's a shame that it got to that stage.

                    "It is a shame that there was some uncertainty over whether the Stewards might apply a penalty for Max’s overtaking manoeuvre on Charles," he wrote in his Unibet column.

                    "To me, it was a clear example of hard but fair overtaking. When the two cars got to the apex of the corner Max had made the overtake.

                    "I understand why Leclerc trying to stay on the outside but you cannot use the run-off area to overtake. It was good racing, and Max really deserved this victory."

                    Honda win 'good news' for Formula 1

                    Hakkinen added that Honda's win, its first in the turbo hybrid era, is important for F1 as all current engine manufacturers have been able to come out on top in a Grand Prix.

                    "It was an important win for Honda, and this is good news for Formula 1 because it is important for all the car manufacturers supporting the World Championship to have their moment of success.

                    "Honda has been a strong supporter of Formula 1 since the 1960s and it is great to see them on top of the podium again after several years of disappointment."
                    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                    Comment


                    • #55
                      Na kraju je Lekler prosao odlicno, mogao je da popije kaznu, bio bi to stos godine.

                      Comment


                      • #56
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment

                        Working...
                        X