Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Wimbledon 2019.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mnogo bolji Goffin, morao bi da ga dobije, bas je proigrao jos od onog seta protiv Rafe na RGu.
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Originally posted by Joker View Post
      Brate, vidim da i tebi smeta to sto nema ostrine u Novakovim "napadima", pa da kazem koju na tu temu.. Ja mislim da on ima neki problem. Da li je to lakat ili rame(na), ne znam, ali neki zglob ga def hebe. I ovakvom igrom drzi pod kontrolom tu boljku, da ne mora odsustvovati sa terena, a opet je top favorit. Dok bi, uz postojece iskustvo, sa promjenama ritma iz ranijih dana bio totalno neunistiv, ali bi, poput Rafe, morao da ima neke cikluse (ne)igranja. Ali stvarno, kad se sjetim starog Novaka, odjednom ti pukne neki grom, ostro, jako, duboko.. totalni shift u inicijativi. Danas mu pada na penal, namjesti se dvije sekunde prije loptice, koja nikako da stigne.. i on je jedva gurne preko mreze. A makse, o cemu se raaadi??
      Jooj ne do bog

      Ali stvarno teško ide danas
      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • Dobar je poljak, podsjeca me na mladog Berdiha. samo sto ima raznovrsniju servu tj ne baca lopticu previsoko, kao i bolji slajs

        ono sa kacketom je totalno bzvz, ne vjerujem da je Bernardez tolika picajzla. vjerovatno je dobio "sugestije"
        e cuj unutrasnja strana kacketa

        Comment


        • Kako je poludeo Medvedev
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Dobro je (i to bez kačketa)
            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • Iznervirao me kacket e onda poprilicno spominjanje povrede pu pu!!

              Noletu je smetalo sunce, losiji dan, pa ne moz uvek da odigra do perfekcije, idemo dalje
              Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

              Comment


              • To sa kacketom me pdseca kad Roger nije smeo da nosi one patike sa narandzastim djonom, a Serena je smela gace u boji. I sad neko da me ubedi da su njene gace manje povrsine od djona na Fedovim patikama

                Sent from my MI 6 using Tapatalk
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Secam se to je relativno skoro bilo. Kad joj sevne pozadina u nekoj crveno narandzastoj nijansi...ajojj
                  A unutrasnjost kacketa se ne vidi kada se stavi na glavu. Preterivanje po obicaju.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Bravo, Gofan! Kakav mec! I bolje sto je on, Gofi zna i da preda kad ga iscrpi turnir.

                    Comment


                    • Bravo Davide, vrhunski mec, bas je podigao formu.
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • To je tek preterivanje, ali znas da ne daju ni gace da budu druge boje, da se kroz sorc nazire da je crna ili tako nesto, ali Serena je mogla da igra i nije bio problem kad joj onoliko dupe sevne

                        Sent from my MI 6 using Tapatalk
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Bravo devojcice, ajde!
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Serena je majka.

                            Strašne poene odigraše Goffin i Medvedev, baš strašne
                            Medvedev na kraju odmahuje prstom i odbija da pruži ruku sudiji
                            A tek ono udaranje reketom od onu zaštitnu ogradu, šta li je već

                            Comment


                            • Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • što bi rekao jedan istaknuti član foruma, gde ste videli Rusa da je čist skroz u glavi
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X