Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Wimbledon 2019.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Mirka je najbitnija, da nema nje ni on ne bi bio ovo sto jeste
    Mirka

    Sent from my MI 6 using Tapatalk
    stagod i kakogod,osecanja prema njoj su mi ista
    Wizard

    Comment


    • Meni je Serenin odvratan jer dok nije bio sa njom nije imao blage veze o tenisu, a prosle godine, posle onog haosa na USO, poceo da pametuje po tviteru, da se svadja, jos da uvlaci i neke tenisere i trazi kao dvostruke arsine.
      Pre toga, apsolutno me nije zanimao, nebitan lik...

      Sent from my MI 6 using Tapatalk
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Sada ovde komentarisemo sve? Iskreno, sramota je sto SK1 prenosi formulu danas. Siguran sam da bi 90% pre gledalo tenis.
        Nadam se da ce u buducnosti imati bolji ugovor.

        Inace danas ce biti vetra ali srecom manje nego u petak, tokom meca oko 15km/h tako da se nadam da to nece imati previse uticaja na igru.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Mirka je najbitnija, da nema nje ni on ne bi bio ovo sto jeste
          Mirka

          Sent from my MI 6 using Tapatalk
          Ma zasluznija je Mirka od njega samog. Drzala Mirka reket u rukama sve ove godine...

          U to ime:

          Last edited by Sandugp; 14-07-19, 11:13.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Čuj da nije bilo Mirke bila bi neka druga ajoj koja lupetanja za sve je zaslužna žena hahaha grohotom se nasmeja, btw nadam se da će Novak da ga ekspresno istanbura u 3 seta još kad bi jedan set bio sa krompirom ulepšao bi mi dan samo tako

            Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока

            Comment


            • Originally posted by 147 View Post
              Sada ovde komentarisemo sve? Iskreno, sramota je sto SK1 prenosi formulu danas. Siguran sam da bi 90% pre gledalo tenis.
              Nadam se da ce u buducnosti imati bolji ugovor.

              Inace danas ce biti vetra ali srecom manje nego u petak, tokom meca oko 15km/h tako da se nadam da to nece imati previse uticaja na igru.
              F1 se uvek i bez izuzetka prenosi na SK1, zbog drugih iz regiona koji imaju prava prenosa, ali i o ovome je mnogo puta pisano.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                F1 se uvek i bez izuzetka prenosi na SK1, zbog drugih iz regiona koji imaju prava prenosa, ali i o ovome je mnogo puta pisano.
                Znam da jeste, ali zasto mora da bude takav ugovor? Sto ne mogu svi u regionu da gledaju formulu na SK2?

                Sta ja znam , ne pratim formulu sigurno nekih 10tak godina, ali da li je toliko skuplje da se kupe prava prenosa za dva kanala?

                Comment


                • Nema SK jedini prava
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Kao i u petak, bez provociranja i vredjanja, neka bolji pobedi

                    Sent from my MI 6 using Tapatalk
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Meh, pa cemu onda uopste sport i navijanje bez malo provociranja?
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by 147 View Post
                        Znam da jeste, ali zasto mora da bude takav ugovor? Sto ne mogu svi u regionu da gledaju formulu na SK2?

                        Sta ja znam , ne pratim formulu sigurno nekih 10tak godina, ali da li je toliko skuplje da se kupe prava prenosa za dva kanala?
                        Sk1 ide u osnovni paket dok je sk2 u dodatnim paketima.

                        Comment


                        • Ja ne mogu da se otmem utisku da ce ovo Nole lagano da dobije.Dva puta ga je dobio u finalima ovde, a igrao je Fed sa Rafom jedan nezgodan mec u polufinalu, i videlo se na sta je Fed spreman sto se iznenadjenja tice...Da je Novak igrao polufinale sa njim, mislim da bi to bio dosta tezi mec nego ovaj danas...

                          Comment


                          • Blago tebi, ja uopste nemam takav osecaj
                            Mislim na tu sigurnost.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Ajmo jos malo i pocinje, idemo Noleeeeeeeee
                              Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                              Comment


                              • Idemo Nole, ne daj se isprovocirati..

                                Comment

                                Working...
                                X