Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Wimbledon 2019.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koja crna kraljica predimenzionirana žena koja igra na snagu to je njen glavni adut jača je od svih žena, ne kažem da ne zna da igra tenis ali nikad ona ne može biti kraljica ma koliko GS osvojila

    Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока

    Comment


    • Zato si ti kralj

      Comment


      • Finale: Halep 2:0
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Originally posted by shminka View Post
          Zato si ti kralj
          Ne nisam kralj nikakav ali pogledaj njenu igru i kaži mi da 90% njene igre bazira se na čistu snagu

          Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока

          Comment


          • I u čemu je tu problem i da je tačno, a nije

            Comment


            • Eee kad bi se bas samo na snagu osvajali GS. Dobro se spremila bogami, svaka cast majkoooo
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Stricova ni promil sanse, valjda ce finale biti zanimljivije

                Sent from my MI 6 using Tapatalk
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by shminka View Post
                  I u čemu je tu problem i da je tačno, a nije
                  Ako voliš takav tenis nema problema, isto ko serveri tipa Isner Querry itd oni nemaju nikakvu kreativnost maštovitost samo se oslanjaju na servis, primera radi Nadal koga izuzetno poštujem i navijam za njega osim kad ne igra protiv Novaka ali iskreno i on se oslanja na snagu i trčanje i čeka servis 5 metra iza linije nemam ništa protiv takvih ali smarači žešći

                  Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока

                  Comment


                  • Bolje se ti drzi nekim drugim sportom, ostavi tenis za druge.
                    OVAKO

                    Comment


                    • Gledaj ti svoja posla a ja pratim tenis više od 15 godina ti si tad verovatno piškio u pelene

                      Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока

                      Comment


                      • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                        Aj mrs sa terena.
                        Ovo je trebalo napisati rafi na AO
                        Wizard

                        Comment


                        • Otvorili krov. Neverovatno.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Samo jedna molba, sta god da se desi danas, ako je moguce bez provociranja, vredjanja.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Kako Novak kida zivce na servisu, pa to je nevidjeno. Prvi gem vjecnost.. Ali vec se naziru elementi recepta. Dosta slajsa, Agut ga ne kroti bas najbolje.

                              Comment


                              • Ma prvi set sa Agutom uvek klizi ko violina. Kasnije kreće dramaturgija. Bar je tako na betonu nadam se ne i travi
                                Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                                Comment

                                Working...
                                X