Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Wimbledon 2019.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gde gledate a da nije SK na TV

    Comment


    • Fića objasnio kako se ulazi u drugu sedmicu Wimbledona

      Comment


      • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
        Gde gledate a da nije SK na TV
        https://live-stream365.com/sport/tennis.php
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Originally posted by Stefan-kobe View Post
          Za ono prvo mi ne mos reci sta da radim, prvo ne znas dal sam se kladio, drugo i da sam se kladio nije tvoja stvar.

          Za drugo se slazem, u pravo si moje izvinenje.
          Sad bih ti rekla sta moj deda obicno kaze kada neko bez razlloga ovako plane, al nisam sigurna kako bi tek tada reagovao. U svaom slucaju bzvz ti je komentar, naravno da me apsolutno ne zanima sta ti radis, a s obzirom na nepotrebnu prenaglasenu reakciju, zakljucak se sam izveo... a bila je sala

          Sapoo
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Šapovalov objasnio kako se igra savršeni TB

            Comment


            • Neverovatno da nije dao Berankisu da prismrdi njegovom servisu i onda u tb da mu sve. Oh boy
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by shminka View Post
                Fića objasnio kako se ulazi u drugu sedmicu Wimbledona

                https://www.jokerlivestream.com/joke...eaming-13.html

                Ljudi što se Rafa ovoliko muči?
                BTW bravo za Ivanu
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • I linijske objašnjavaju, par WTF kolova

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Ne pisi napamet, vec se malo informisi ili citaj bar mi sta pisemo.
                    Sta tu ima da se pise napamet, prenose 11 meceva sa Wimbldona na 11 kanala, sto ocigledno znaci da su kupili prava prenosa za ogroman broj terena. A ti kad si tako informisana posto vidim da si urednik ovde na forumu, mogla si da napises sta se desava ili da objasnite u nekoj zasebnoj temi koje meceve mozete da prenosite a koje ne i zasto, a ne da korisnici, od kojih zivite, budu prinudjeni da ceprkaju po nasumicnim porukama na forumu kako bi MOZDA saznali sta se desava.

                    Comment


                    • Dobar je Rafa, ali ovakav spor start ne sme da mu se desava. Protiv Nika bi vec izgubio set ovako smusenim pocetkom.
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Olja, živiš od joskove pretplate, a tako se ponašaš

                        Comment


                        • Ispade Američka verzija Don Fabija od indijanca koji ne zna zadnji meč kad je dobio, e živote

                          Kakav set igraju Sharapova i Parmentier hahah, malo raspad na 5:2, ali i nema šta, opasno digla nivo igre Francuskinja. Nisam ni znao da ima ovo u sebi. Tri preokreta smo već imali, može li Masha po četvrti

                          Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                          Comment


                          • Pfff.. kakve sve to veze ima.. ja i nemam SK, no sam odje jer je najkvalitetnija rasprava.

                            Comment


                            • Sapovalov kao da je porastao par cm a bogami i dobio koji kilogram,nisam ga dugo gledao.185 cm je za njegov napadacki stil igre sasvim dobra visina i vise od toga mu i ne treba ali sa druge strane povecanje tezine mu uopste nije potrebno jer su mu defanziva i kretanje uopste kriminalni.

                              Comment


                              • Moze mi se shminka, i ti si mogao, ali si uteko od obaveza, ne moze i jare i pare

                                Originally posted by josko View Post
                                Sta tu ima da se pise napamet, prenose 11 meceva sa Wimbldona na 11 kanala, sto ocigledno znaci da su kupili prava prenosa za ogroman broj terena. A ti kad si tako informisana posto vidim da si urednik ovde na forumu, mogla si da napises sta se desava ili da objasnite u nekoj zasebnoj temi koje meceve mozete da prenosite a koje ne i zasto, a ne da korisnici, od kojih zivite, budu prinudjeni da ceprkaju po nasumicnim porukama na forumu kako bi MOZDA saznali sta se desava.
                                Kad covek nesto ne zna, on lepo pita prvo, a ne donosi nikakve zakljucke unapred, niti optuzuje bzvz.

                                A sobzirom na to koliko je puta svaki put, na svakom turniru jedno te isto objasnjavano, covek bi pomislio da i vrapci vec znaju.

                                Elem, svi tereni su pokriveni kamerama, ali... nisu svi tereni pokriveni dovoljnim brojem kamera niti ostalom pratecom opremom i logistikom, pa tako sa tih terena koji nisu ...nema prenosa. Jer nigde na svetu ne postoje prenosi sa svih terena, nema takvog paketa koji se nudi tv kucama, pogotovu sa ovako velikog kao sto je jedan GS.
                                A nasi teniseri, osim Novaka, nisu jos uvek neka velika imena, na nesrecu (po prenose) nisu ni njihovi dosadasnji protivnici bili, tako da su igrali na terenima bez prenosa.

                                Evo sutra se situacija menja, s obzirom na to da Kecman igra sa Andersonom i sigurno cemo ga gledati.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X