Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Wimbledon 2019.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Posto na Novakovoj temi ne mogu da pisem iz nekog razloga ne znam da li mi se ucinilo ili je pomenuo na ceremoniji da ponovo ocekuje da postane tata?:
    srce:
    Similis simili gaudet

    Comment


    • Originally posted by p4p1 View Post
      NE BRIŠITE NIŠTA!!

      Kakav meč, nevera, nerealne stvari. Kako je izvukao ovo danas ja ne mogu da shvatim, mogu samo da mu se klanjam, bravo legendo
      Ajde sada ne pričaj tu, vidjeli smo svi da si pratio formulu. I ti i malac..
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • Što je zaključana tema Novakova, htio slike staviti tamo.

        Comment


        • Otkljucanooo

          Jao ove devojke se nacekaleee juce pa danas
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Ionako ih gleda samo uza familija.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Originally posted by Maxx-a View Post
              Posto na Novakovoj temi ne mogu da pisem iz nekog razloga ne znam da li mi se ucinilo ili je pomenuo na ceremoniji da ponovo ocekuje da postane tata?:
              srce:
              Federer je rekao da ce sada da bude otac i muz..u smislu, kao malo pauza od tenisa...pa se u istom nadovezao i Novak, osim ako nisu najavili prinove ipak ispod radara
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Hvala , zato i pitam . Nisam bila sigurna sta je Novak rekao. Federera nisam slusala
                Similis simili gaudet

                Comment


                • Uz koj modžo il belu magiju je Novak dobio ovog ludaka koji je odigrao pedes-šezdes teških poluvoleja i od sedamdeset izlazaka na mrežu samo je dva puta fulao a servirao kao sumanut četiri sata...?

                  Fed je do danas bio zadnji teniser na svetu koji bi ovako loše odigrao ta dva presudna poena
                  i koji bi izgubio sva tri taj-brejka u finalu Vimldona.

                  Ovo mora da peče đavolski.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Federer je rekao da ce sada da bude otac i muz..u smislu, kao malo pauza od tenisa...pa se u istom nadovezao i Novak, osim ako nisu najavili prinove ipak ispod radara
                    Mislim da sam dobro cula da je Nole rekao da ce ponovo biti tata
                    Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                    Comment


                    • Isto to je rekao i Federer u smislu vraca se regularnom zivotu.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Ova ih je pitala jer se sad vracaju na daddy duty, pa je onda Fed samo potvrdio, a posle i Djokovic.


                        Sent from my MI 6 using Tapatalk
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • I live idu parovi, a u glavnoj trmi mec koji se zavrsio.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • sjajna Strycova za novi brejk.. sada ovo rutinski privesti kraju

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Isto to je rekao i Federer u smislu vraca se regularnom zivotu.
                              Onda nisam dobro razumela a nije ni cudo
                              Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                              Comment


                              • Kakav osećaj ima Hsieh, fantazija.
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X