Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Wimbledon 2019.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobar opis, Bojana.
    Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

    Comment


    • Na 10 kanala SK prenosi Wimbldon i ni na jednom ni Ivanu Jorovic, ni Filipa Krajinovica. Bitno da uvek prenosite hrvate kada igraju.
      Last edited by josko; 02-07-19, 16:04.

      Comment


      • Krajinović

        Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

        Comment


        • U lošoj situaciji Filip, morao je ovaj TB da dobije

          Comment


          • Em ovog Clarkea sere, em se Rubin izglupirao za sve pare


            Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

            Comment


            • Originally posted by josko View Post
              Na 10 kanala SK prenosi Wimbldon i ni na jednom ni Ivanu Jorovic, ni Filipa Krajinovica. Bitno da uvek prenosite hrvate kada igraju.
              Ne pisi napamet, vec se malo informisi ili citaj bar mi sta pisemo.

              Vrtim SKove i na cetvorci, valjda, cujem krik, ali nije mi slika jos ocitana...ooo gde si Maso

              Fric dobio prvi protiv Tomasa.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Al se prosu Rafa prvi poen hahahaha

                Comment


                • Bravo za Jorovićevu, oba seta baš nijanse odlučile, bolje odigrala bitne poene

                  Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                  Comment


                  • Bravo Ivana!
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Rafa koji je tebi??

                      Comment


                      • Hahahaha ne moze teren pogoditi niti iz jednig udarca cak ni servis

                        Comment


                        • A mnogo me zanima sta je Tomik radio za 50+min u 3 seta protiv Conge? Statirao bukvalno?
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Mrkela View Post
                            Hahahaha ne moze teren pogoditi niti iz jednig udarca cak ni servis
                            Izgleda da danas za njega i Rodju vazi ona "prvi se mačići bacaju.."

                            Comment


                            • Sad će Sugita da demonstrira u praksi ono pravilo da kad propustiš šansu za dupli brejk, ostaneš i bez onog jednog.
                              Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Smanji i kladjenje i ovakav recnik i sve 5
                                Za ono prvo mi ne mos reci sta da radim, prvo ne znas dal sam se kladio, drugo i da sam se kladio nije tvoja stvar.

                                Za drugo se slazem, u pravo si moje izvinenje.
                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X