Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Wimbledon 2019.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hahahahhaha 'de ste braćo kockari
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Nume Timotije na travi tenisa.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Stefan-kobe View Post
        Veliki Tiem, buduci multislem osvajac haha. Kakav raspadac majko mila, aj majmune Mrs u Umag da uzmes titulu na sljaci, samo tamo i mozes.
        A ljutili se onomad na mene kada sam ga nazivao balvanom koji samo na sljaci ume da igra....
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Konacno neko da zna da vraca Rogeru servis

          Comment


          • Hoce Rodzer da izgubi set?
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Sta se ovo desava, ljudi moji.. jos Fedja i Rafa da ispadnu i slobodno Stan-Novak finale prije finala.

              Comment


              • Dobro ... Zajeban je ovaj lik.
                Cetvrti atp mec ove sezone igra.
                Od toga su dva bila na RG.....
                Jeben igrac.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Ovi Južnoafrikanci se baš navrzli na Federera.
                  sigpic

                  Comment


                  • Boga mi, Rođa tanak za sada.
                    Сутра брзо долази - треба човек постати
                    Нестали су кодекси, остали су комплекси
                    Победе су порази, а исходи су потресни!

                    Comment


                    • Ali ubjedljivo najsmjesniji glas nekog sudije, ovaj sto sudi Fedji i Harisu.. Svaki put kad se oglasi zamislim onu gazdaricu iz Tom i Dzeri, sto joj se samo debele noge vide kako klaparaju u papucama

                      Comment


                      • Ok, prvi set kao da se nije ni desio.
                        Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

                        Comment


                        • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                          Veliki Tiem, buduci multislem osvajac haha. Kakav raspadac majko mila, aj majmune Mrs u Umag da uzmes titulu na sljaci, samo tamo i mozes.
                          Smanji i kladjenje i ovakav recnik i sve 5
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Kako ga je Federer uhvatio u mašinu sada.
                            Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

                            Comment


                            • Originally posted by FitnessGuy View Post
                              Ok, prvi set kao da se nije ni desio.
                              Prvi set je bio fazon najeo se kao svinja 15 minuta pre i onda nije mogao da se pomeri, a jos mu se i prispavalo od te silne hrane [emoji3]

                              Sent from my MI 6 using Tapatalk
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Na 11 kanala SK prenosi 11 razlicitih meceva
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X