Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2019 (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • i da,sad posle reprize-ljudi,mirka je ZNALA sta ce biti.na 40 15 samo je spustila glavu,eto obratite paznju
    Wizard

    Comment


    • Nije smela da gleda taj gem uopste
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Ako cemo realno, nema sanse da Wimbledon u blizoj buducnost promeni pravilo sto se tice petog seta. Sto se Mirke tice mislim da ponekada treba malo da se suzdrzi.
        Zamislite Federera koji hoce da je pogleda, potrazi podrsku...Kada je vidi samo i on moze da se utremira.

        Inace i u SF je malo falilo da Rodzer izgubi posle propustenih mec lopti. Da je Rafa otisao na 5:5 u cetvrtom setu, za mene bi vec tada to bio 50:50 mec.

        Comment


        • Mirka ne moze da se kontrolise i nema potrebe da se kontrolise, ako ne sme da gleda jbg. ne sme da gleda, ne moze to na njega toliko da utice.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Rezime Wimbledona 2019.
            O meču je bilo reči, ne bih da pametujem, za mene je ovo top 3 a možda i najveća Novakova pobeda u karijeri.
            Veliku poruku je poslao konkurenciji, ogromnu.

            Pored pobede, na ovogodisnjem Wimbledonu su se dogodile i još neke bitne stvari koje treba naglasiti.
            *Novak prvi put javno kaže da će napasti Federerov rekord od 20 titula i da ga to motiviše da i dalje trenira..
            *Novak je Rogera nazvao "jednim" od najboljih svih vremena.
            *Roger je prvi put rekao (bar koliko ja znam) da mu nije primarno da ostane prvi po broju Slemova.

            Posle ove pobede je jasno kao dan da će Novak dati sve od sebe da GS titulama potvrdi ili dokaže da je GOAT.
            Što se mene tiče ja bih bio zadovoljan i da sva trojica imaju po 20 Slemova (što nije nemoguće) i da ne postoji krunisani GOAT, jer su toliko toga uradili u tenisu da bi možda čak bilo i nezasluženo da se jedan posebno izdvoji kao najveći ikad.

            @stefan-kobe Svaka čast na realnim komentarima i hvala na čestitkama, tako to radi pravi sportsmen. Sportski pozdrav

            Comment


            • Nisam hteo o tome, ali kada se već pominje Mirka, toliko je bilo ružno njeno ponašanje tokom meča da prosto ne znam šta da kažem, a da ne budem vulgaran.
              X puta je glasno urlala tokom same Novakove pripreme za servis, čak i kada se publika stisavala ona je jos par sek nastavljala da pruža podršku Rogeru, potpuno nekorektno i besmisleno, ispod svakog nivoa. Čudi me da drugi to nisu primetili.

              Da je bila u pitanju Rafina ili Noletova žena sad bi svi svetski mediji pisali o tome, ovako ništa. Nema veze, navikli smo.

              Comment


              • Ona samo kaze alle Roger, chum jetzt ili come on, a koristi taj sekund kad se publika stisa da bi je on cuo, ostalo je sasvim ok, skace u boksu i navija.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • sveta mirka od federera
                  Wizard

                  Comment


                  • @Pikaso mene je to užasno nerviralo, pogotovo je naglašeno bilo kada se lomio gem na Novakov servis, što ga je sigurno i dekocentrisalo u nekoliko navrata. Sad nisam imao pojma da je Mirka to bila
                    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                    До поновног сусрета, твој Швабо

                    mala H2H 2018/19
                    suicide
                    2019
                    velika H2H 2019/20

                    Comment


                    • To bi možda imalo smisla da je Roger protiv sebe imao publiku, pa da ona želi da mu posalje poruku da nije sam, da je ona tu itd., ovako je izgledala kao cirkuzantkinja, jer je pored opšte euforije i histerije ona morala dodatno da ometa Novaka.
                      Na početku sam mislio da je ispad, medjutim posle se ispostavilo da to tendenciozno radi.
                      Ako je mogao temperamentni Srdjan da se suzdrzi, mogla je i ona da bude malo kulturnija, presla je granicu svakako.

                      Inače, preko stream-a je to jos upadljivije i bučnije, nije se sve moglo čuti na tv-u.
                      Last edited by Pikaso; 15-07-19, 12:25.

                      Comment


                      • Apsolutno nije presla granicu, uvek je vikala kad je Fed kod nje, a ne kad je na suprotnoj strani.
                        A ko god je cuo Mirku zna kakav glasic ima i da ne moze da ometa

                        Sent from my MI 6 using Tapatalk
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Mirka je u odnosu na neke mečeve bila ko anđeo mirna ko bubica.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            A ko god je cuo Mirku zna kakav glasic ima i da ne moze da ometa

                            Sent from my MI 6 using Tapatalk
                            Verovatno si u pravu, ima glasić za poželeti tokom pripreme za servis, toliko da je Novaku to prijalo. On je umesto alle Roger čuo ajmo Noleeee. I hvala joj

                            Comment


                            • Originally posted by Prle! View Post
                              Referenca je peak Federera sada i nekada. Federer bi prije 10 godina dolazio znatno spremniji na svaki turnir nego što je to u stanju sada, no nivo tenisa koji je danas u stanju odigrati kada je potpuno spreman veći je, po mom mišljenju, od onoga ranije. Posjeduje više teniskih elemenata na svojoj strani, a mečevi u kojima protivnike lomi žestokim tempom i intenzitetom pokazuju da se njegova kondicija zbog godina potcjenjuje više nego što je potrebno.
                              Pokazalo se da si 100% u pravu.

                              Originally posted by Prle! View Post
                              Mislim da će mu ova igra definitivno biti dobar temelj za predstojeći USO. Ne znam kakva će podloga biti ove godine, ali u slučaju da zadrži nivo tenisa kakav je imao danas, šanse će mu biti ogromne. Pogrešno je pretpostavljati da mu je ovaj WB bio posljednja šansa, imajući u vidu šta je sve pokazao u ova dva meča.
                              To je tacno ali ovaj poraz ce da boli.

                              Originally posted by Prle! View Post
                              Novak, koliko god to apsurdno zvuči nakon osvajanja Wimbledona, mora podići nivo igre. Mislim da će se mnogi složiti sa mnom da je danas dosta stvari škripalo. No i dalje sam fasciniran njegovom mentalnom snagom i onim što je pokazao na tom planu. Strašno.
                              Nema tu nista apsurdno. Novak je jucer ukrao mec. Kapa dolje za to. Medjutim, na duge staze ne mozes ostavrivati zeljene rezultate bez bolje forme.

                              Comment


                              • Je l' ste sigurni da je ovo prvi put Novak rekao da je Rodzer jedan od najboljih? Cini mi se da je i ranije govorio.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X