Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2019 (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prilično. Posebno što mi se ne dopada osećaj oko ishoda meča.
    Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

    Comment


    • Ne može Rafa ništa Rodžeru na ultra brzoj podlozi kakva je trava. Jedan set je njegov maksimum.

      Sve ide po planu, Rafa uzo RG, Rodžer čisti Rafu, Novak Rodžera i svi zadovoljni.

      Comment


      • Što se tiče Wimbledona po meni je trava bila dovoljno brza nakon OI 2012. godine, odnosno, od tada mi se činila bržom u odnosu na neke od ranijih godina. Tek mi je prošle i ove godine značajno usporena.

        Svejedno, mnogi se ne snalaze na travi ne zbog njene brzine već zbog ostalih elemenata, prvenstveno kretanja. Trava iziskuje brojne vrste prilagodba koje mnogi igrači nisu u stanju napraviti. Mogu je pretvoriti u zeleno blato, opet će likovi poput Thiema ispadati u prvim kolima, to je tako i veći dokaz da podloge nisu baš toliko izjednačene od toga i ne treba.

        Za onu trojicu davno je prestalo biti važno na kojoj podlozi se igra. Dokazali su se bezbroj puta, tako da je suvišno o tome i raspravljati.
        “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Bjorkman je igrao i ranije i sad i ima takav utisak, Pelja izjavljuje da se krece isto kao na sljaci i da je skroz sporo, ali ti tvrdis i dalje da nije nista drugacije.
          Fed ima najmanji broj asova jos od 2002., kad je ispao u 1.kolu, ti tvrdis da je i dalje isto.
          Juce je Djokovic izjavio za SK da su sporiji uslovi, ti i dalje tvrdis isto.
          I jedino sto znas je da prebacis na neku teoriju zavere, kao ironican si...

          Večina razmišlja o tome, da je trava ove godine sporija jer je organizator promenio nacin obradjivanja terena.

          Ja mislim, da nema ništa istine u tome.


          Najverovatnji i baš logično jeste činjenica, da su lopte sporije ali o tome ni riječi nigdje.

          Comment


          • Nije govno, nego se neko posr'o

            Comment


            • Pas.
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Comment


                • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                  Je l' osecate nervozu pred sutrasnja SF?

                  Ja ne.

                  #9 #21
                  Da,bojin se aguta
                  Wizard

                  Comment


                  • Cvija izdominirao

                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Cvija izdominirao

                      Najjace kad se cude sto dolaze kola iz suprotnog smera, ubedjeni da je jednosmerna, a svaki drugi auto parkiran na kontra stranu plus ima znakova na drugu stranu, bar na pocetku ulice.

                      Comment


                      • Danas najvetrovitiji dan na turniru,vetar bi za vreme meceva imao brzinu 6-7 m/s(20-25 km/h),ne bi trebao praviti vece probleme,s obzirom da je Wimb bolje ogradjen od Rga i loptice su daleko teze

                        Mada po ovima iz Londona dobro ga duva

                        Comment


                        • Dovraga sa vjetrom opet!
                          Agut ravnjace puca, a Nole spinuje kolko idje moze.. a vjetar! Govori se kako ce obojica biti pod pritiskom. Nole jer je dva prethodna duela izgubio od Aguta, a Agut jer je u polufinalu Wimbledona.. Moze biti da ce upravo ti porazi biti razlog da Novak bude maksimalno fokusiran i ozbiljan, a sa druge strane vrlo lako moze biti da Agut bas bude rasterecen i opusten. Covjek nema sta da izgubi, zeni se, svakako nije planirao da bude u Londonu trenutno i.. to moze biti mac sa dvije ostrice. Ne mogu iscekati taj mech..

                          Comment


                          • Po meni, Djokovic dobija sa 3:0 sa jednim tezim setom.
                            Mislila sam da Agut ima neke sanse protiv Djokovica, ali on se mucio sa Peljom koji je bio mrtav posle maratona sa Raonicem, par puta izgubio svoj servis i u jos nekoliko servis gemova je spasavao brejk lopte. Ako ga je Pelja toliko namucio na servisu, sta ce tek Djokovic da mu radi.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Vi, ljudi, bas podcjenjujete Peljin nivo kad je raspolozen. meni se jako svidio njegov tenis u periodima kad maksimalno grize. Doduse, to se desavalo kad protivnik malo padne sa energijom, ocigledno je pelja kondiciona prespreman, ali opet..

                              Comment


                              • Protiv koga je Agut sve znao da gubi,pa je protiv Novaka bio strasan, i onaj mec sa Rogerom u Haleu je odigrao sjajno do raspada,ali Novaka je vec pobedjivao,gledao sam malo njihov mec u Dohi,jedan od najboljih ove godine,Novak uopste nije bio los,ali Agut je bio na nekom vanserijskom nivou,zid protiv zida sa osnovne,ja sam zadovoljan sa bilo kakvom pobedom

                                Nece biti mnogo problema sa vetrom,ove loptice su teske ko tuc

                                Ako cemo iskreno nisu ni Hurkac ni Harris neke igracine pa su ovi najbolji gubili setove,ne mora to nista da znaci,set ko set

                                Jedino sto je sigurno je da Agut pobedi finale se igra danas

                                Comment

                                Working...
                                X