Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2019 (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Finale u nedelju u 15h?
    Naravno, kao i prethodne 132 godine izuzev pauze zbog ratova...

    Spoiler
    I kise naravno ponekada


    Ustvari malo sam se preracunao, treba da pise 142, a ne 132.
    Last edited by 147; 12-07-19, 23:51.

    Comment


    • Dovoljno je bilo da kazes: da
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Rafa je cini mi se u cetvrtom pronasao igru za Rodzera, ali je matori odigrao samo kako on zna na Vimbldonu, pogadjao je servise i forhende, a tad tesko ko da moze da mu prismrdi brejku. Rafi je malo na kraju falilo da dodje do tog brejka, posle bi imao vece sanse za pobedu, ali kasno se aktivirao Spanac. Rodzer je dao gas na kraju treceg seta, a Nadal nije smeo da popusti tada, ali ipak jeste.. Sve u svemu, ja sam ocekivao da mec bude mnogo bolji, onakav kakav je bio u cetvrtom setu, a takav mec nije bio pre svega jer je Rafa bio u nesto losijem izdanju, a Federer je od pocetka krenuo da bije kao lud.. Na kraju je verovatno prelomio taj prvi set, cini mi se da je Rafa imao 3 2 sa minibrejkom prednosti, i onda izgubio 5 poena za redom. Ocigledno da je Rodzer pod stare dane nasao neki lek za Rafu, ali da li je i za Novaka, videcemo.. Verujem da ovaj nivo koji je imao danas nece biti dovoljan za nekog solidnog Novaka u nedelju.

        Comment


        • Originally posted by Filip998 View Post
          Verujem da ovaj nivo koji je imao danas nece biti dovoljan za nekog solidnog Novaka u nedelju.
          Naravno da neće, kao što ni Rafi ne bi bilo. Ovo je bilo samo za h2h i za race listu, otkinuo je Fed 500 bodova Rafi, možda to odluči YN1 za Novaka.

          Comment


          • Originally posted by goku View Post
            Naravno da neće, kao što ni Rafi ne bi bilo. Ovo je bilo samo za h2h i za race listu, otkinuo je Fed 500 bodova Rafi, možda to odluči YN1 za Novaka.
            A zasto sti tako siguran da ce Rafa biti ispred Rodzera na kraju godine? Po meni je to vrlo otvoreno cak mislim da je Rodzer blagi favorit da bude ispred Nadala.

            Comment


            • Retardirani YT kanal Vimbldona ne moze ni 50/60fps klipove da ima.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by 147 View Post
                A zasto sti tako siguran da ce Rafa biti ispred Rodzera na kraju godine? Po meni je to vrlo otvoreno cak mislim da je Rodzer blagi favorit da bude ispred Nadala.
                Pre ovog drugog SF Rafa je na race imao oko 1700 bodova više od Rodžera i 300 više od Novaka.

                Da je Rafa dobio, imao bi pred finale 800 više od Novaka. I zamisli da je recimo nekim slučajem dobio i finale, to je već 1600 bodova više, ozbiljna prednost.

                Ovako, Rodžer iako dobije finale i dalje je iza Novaka, a Rafa beži Novaku samo 300 bodova.

                Ne ulazim u to ko bi više odgovarao Novaku u finalu, ali je mnogo bolje po Novaka što je dobio Rodžer, ako se juri i broj nedelja na N1 i YN1.

                Rafa je mnogo veći konkurent zbog broja bodova koje je skupio do danas. Znam da on nije dobar u drugom delu sezone, ali ko zna, sad je povampiren, izgleda da nema problema sa povredama. Možda ovu sezonu izgura do kraja i ovaj poraz danas možda odluči u novakovu korist.

                Novak ako dobije Rodžera beži mu oko 1700 bodova, a Rafi samo 500. Ne zanima mene da li će Rodžer biti ispred Rafe ili obrnuto, već da Novak bude prvi. A iz ove perspektive, Nadal je i dalje veći konkurent od Federera. Da je danas dobio, bio bi još veći.

                Comment


                • Nemojte potcenjivati Rodžera ni u najludjim snovima. Prebrodio je psihičke barijere koje je imao, kada ga je tištilo što ga terorišu Nadal i Djoković. Sada igra iz čiste ljubavi prema tenisu i vidi se da uživa.

                  Igra prelepo i ako ga servis bude služio i forhend, a Novaka ne, Federer je favorit.

                  To "odraće ga lako" je smešno. Ipak je to srce šampiona, malo mi je i žao Federera kada gledam onu lepotu od igre, i koliko dugo igra, deda zaslužuje svačije poštovanje.

                  Malo i sjašite sa navijačkim strastima, ako je neko zajahao, kada odu ova trojica plakaćemo što nema barem jednog od njih trojice, makar najomraženiji član trojke bio.
                  Last edited by Cassius Clay; 13-07-19, 06:31.

                  Comment


                  • a ja zelim da se osvrnem na rafu i njegov tim

                    nisam ja bas spretnjakovic u izrazavanju,al da probam-rafu fed nije nadigrao,nego namagarcio,kao i novak na AO.

                    ovo ne pisem da potcenim nadala,naprotiv...ali taj njegov tim (a mozda je i on deo price) nikad nema razradjenu taktiku,sta moze da ocekuje,sta treba da promeni...jebeni stricevi,oCOvi,i karlos moja

                    (putovao sam celu noc,sav sam natroje,a sad sam gledao reprizu-su oni sta menjali na CC,nesto mi drugacije zgleda?)

                    a novak nek igra i nek pobedi

                    a ako ona gadura vintur bude u loGi,jebo me bog,necu gledati,pa nek jebeni hipsteri urlaju do mile volje.neko je napisao(izvinjavam se,zaboravio sam nick) da ce novak biti najomrazeniji ako pobedi

                    novak vec jeste najomrazeniji,al mogu da mu dudlaju.meni je bilo milo sto je nakantao novinara,jer gospodin nije dobio politicki korektan odgovor,vec vrlo konkretan

                    svi se ponasaju kao da su bili prisutni tamo i sve znaju
                    Wizard

                    Comment


                    • Originally posted by Zero_privilegi View Post
                      Nemojte potcenjivati Rodžera ni u najludjim snovima. Prebrodio je psihičke barijere koje je imao, kada ga je tištilo što ga terorišu Nadal i Djoković.
                      nisam bas toliko siguran-rafa je na samo dva slema,MIRKA NE DOZVOLJAVA

                      Wizard

                      Comment


                      • Novak je najomraženiji jer je antipatičan kao osoba. Čisto da se podvuku teorije zavere. Ti isti Britanci su se klanjali Nemanji Vidiću, a ti isti Amerikanci gotive i Nikolu Jokića i Luku Dončića.

                        Ne možemo mi to objektivno da sagledamo jer smo Srbi.

                        Nije on pogodan tu se slažem, iz više razloga, ali brate sam im daje materijala pride
                        Last edited by Cassius Clay; 13-07-19, 08:16.

                        Comment


                        • Originally posted by Zero_privilegi View Post
                          Ti isti Britanci su se klanjali Nemanji Vidiću

                          Ne možemo mi to objektivno da sagledamo jer smo Srbi.
                          Da klanjali su mu se tako što su mu spevali pesmu:

                          "On je jebeni ubica koji dolazi iz Srbije"

                          A to što smo Srbi nam ne daje za pravo da svojatamo Luku Dončića, mislim ne znam kakve veze on ima sa ovom pričom.

                          Jokić nije ni blizu najboljeg košarkaša svih vremena da jeste i on bi bio antipatičan kao što je Novak bio ekstremno simpatičan tamo 2009 i 2010 kad se glupirao po turu i zasmejavao publiku dok su njihovi Federer i Nadal bezbrižno drali ostatak polja.

                          Ništa nije crno-belo i svega ima po malo.

                          Comment


                          • Ne svojatam ja Dončića ali znaš koliko nekoga boli dupe da li je Srbin ili Slovenac to je njima sve isto. Nije crno-belo ali malo je glupkasto razmišljanje.

                            Ko zna Britance zna da oni na sve gledaju sa visine. Nemaju oni razlog da Federera vole više zato što je Švajcarac.

                            To ti je isto kao kada bi rekli u MotoGp ne vole Markeza jer je Španac.

                            A 90% ljudi navija za Rosija jer je sinonim sporta, isto kao ovde što dosta ljudi voli Federera.

                            Pogodili se u pravo vreme na pravom mestu i pokupili fanove.

                            Baš sad da je nekom Britancu bitno da li si Srbin, Slovenac, Ukrajinac, Poljak, Mongol ili Italijan, čisto sumnjam.

                            Comment


                            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                              Znam bar jednog koji ce za Novaka

                              ---------------------------

                              Imace veliki pritisak Rodzer u nedelju, verovatno mu je u glavi da mu je ovo mozda i poslednja prilika da osvoji Slem, i to Vimbldon.
                              Ovo kao da citam vec 5 godina...

                              Comment


                              • Originally posted by Zero_privilegi View Post
                                Ne svojatam ja Dončića ali znaš koliko nekoga boli dupe da li je Srbin ili Slovenac to je njima sve isto. Nije crno-belo ali malo je glupkasto razmišljanje.

                                Ko zna Britance zna da oni na sve gledaju sa visine. Nemaju oni razlog da Federera vole više zato što je Švajcarac.

                                To ti je isto kao kada bi rekli u MotoGp ne vole Markeza jer je Španac.

                                A 90% ljudi navija za Rosija jer je sinonim sporta, isto kao ovde što dosta ljudi voli Federera.

                                Pogodili se u pravo vreme na pravom mestu i pokupili fanove.

                                Baš sad da je nekom Britancu bitno da li si Srbin, Slovenac, Ukrajinac, Poljak, Mongol ili Italijan, čisto sumnjam.
                                Još glupkastije je razmišljanje da Novaka ne vole zato što je antipatičan, kako im je bio simpatičan do 2011-te?

                                Federera oni vole ne zato što je Švajcarac niti je to bila moja poenta već zato što je najbolji, tj. bio je..

                                Zamisli da se u fudbalu pojavio neki lik koji bi školovao i Mesija i Ronalda a svi već zauzeli mesta i krvnički navijaju za ovu dvojicu.

                                Pa taj neko bi bio sputavan na svakom ćošku, e taj neko je Novak u tenisu.
                                Last edited by Chiwwi; 13-07-19, 09:20.

                                Comment

                                Working...
                                X