Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2019 (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by madrid View Post
    Da je Halep ono uhvatila i ubacila nekako naravno da bi uzela poen.
    Jesi siguran?

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Rekla sam da mi je problem SAMO kod ovog servisa i vrv kod servisa generalno u dublu, u singlu je ova situacija malo verovatna. To sta je ona htela ne znamo, mozda jeste u T liniju, ali je pogodila sredinu paralelnog polja, tj igracicu na njemu.
      Drugo je kada se igra razvije, na mnoge stvari ne moze da se utice, vremenski uslovi, odskok loptice, prilaz, prljav udaraac ,bla bla... i da ne bi bilo tumacenja ovde je aut, ovde nije ili mozda ne bi bio pravilo je ok, vazi za sve te situacije.

      I Halep je trcala ka loptici tesko da je mogla da je izbegne.
      Jasno je to i u pravu si, mi samo kazemo da je onda i ovde pravilo ok, jer ne postoji definisana granica koliko od T linije se smatra da je gadjala T liniju a kada to prestaje. Npr da je ova iz riterna stajala 35cm blize liniji i da ju je ova pogodila, to tvoje pravilo bi bilo kontroverzno primeniti iako bi vrv opet bio aut.

      Comment


      • Originally posted by shminka View Post
        Jesi siguran?
        hahahahah mislim da je prosao passing neki idealan hipoteticki. Ali si me dobro uhvatio haha, mozda bi Kiki imala lagan volej.

        Comment


        • http://www.b92.net/sport/wimbledon20...nav_id=1562650

          Ono kad te boli što nisi najbolji pa se pozivaš na to da se ne trudiš, izlaziš, a ustvari izlaziš da bi imao alibi.

          Znam 100% koliko pati što nije najbolji, i ja sam slično razmaženo derište kao ovaj klipan.

          Comment


          • Samo da kazem da se kompletno slazem sa Nickom oko izvinjavanje na mrezi. S tim sto, da naglasim, opet je rekao neke budalastine tipa: zasto da se izvinim Rafi kad ima mnogo para na rwcunu i slicno. Ali u sustini u pravo je, sta se imas izvinjavati kad si ga gadjao namerno, ili sta se imas izvinjavati kad si uzeo poen tako sto je loptica dotaknula mrezu? Jel ona sastavni deo igre? Jel se fudbaleri izvinjavaju kad pogode okvir gola i zabiju pogodak? Mislim, bas glupa neka navika teniserima, nije mi logicna nikako.
            OVAKO

            Comment


            • Svaki sport ima neka nepisana pravila fer-pleja pre svega ili bon tona. De ces divljacki fudbal sa tenisom da poredis
              Bolje gospodsku odbojku, gde ima samo peckanja preko mreze
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ovaj Govedarica
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Ovaj Govedarica
                  Sta je sada rekao?

                  Comment


                  • Originally posted by 147 View Post
                    Sta je sada rekao?
                    Pa prica o mecu ove male i onda kaze: svaka joj cast, necu sad da budem puno kritican ali i onda ispljuje kako je mec bio ocajan, kako su bile juniorske razmene itd
                    dete od 15 godina je proslo u 2.nedelju Wimbledona, a on je nasao milion mana
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Pa prica o mecu ove male i onda kaze: svaka joj cast, necu sad da budem puno kritican ali i onda ispljuje kako je mec bio ocajan, kako su bile juniorske razmene itd
                      dete od 15 godina je proslo u 2.nedelju Wimbledona, a on je nasao milion mana
                      Nisam se ukljucio tada, ali stvarno je neverovatno :/ Inace i Govodarica i voditeljka su losi. Neverovatno mi je da ne mogu da nadju bolje. Ovo gledam samo zbog priloga iz Londona, koji su ruku na srce skromniji nego proslih godina.
                      Proslih godina smo imali kvizove, pricice, itd. Ali to je i ok, ali u studiju mora po meni bolje da bude.

                      Comment


                      • Originally posted by 147 View Post
                        Nisam se ukljucio tada, ali stvarno je neverovatno :/ Inace i Govodarica i voditeljka su losi. Neverovatno mi je da ne mogu da nadju bolje. Ovo gledam samo zbog priloga iz Londona, koji su ruku na srce skromniji nego proslih godina.
                        Proslih godina smo imali kvizove, pricice, itd. Ali to je i ok, ali u studiju mora po meni bolje da bude.
                        I ja gledam zbog priloga iz Londona, ali cinjenica je da je prethodnih godina bilo mnogo zanimljivije, posebno onaj kviz, pa sam nekako ovo dvoje idiota u studiju nekako i tolerisala.
                        Ali sad imaju manje priloga, osim intervjua, a ovo dvoje su kriticni
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • O cemu oni pricaju
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Srecom pa za ove emisije nemaju konkurenciju, inace bi izgubili dosta novca.
                            Realno za same prenose meceva Visko mnogo zaradjuje za SK, jer da njega nema mnogo bi gledali RTS ili Eurosport( Ove godine nisam ni pogledao sta prenose od WB).
                            Videcemo kako ce biti u buducnosti, ali po meni svakako vredi nekog platiti vise ako je barem malo kvalitetan kao Visko. Baki je bio OK, ali klasu ispod Viska. Pored njih dvojice nema nekih koji se mnogo izdvajaju.

                            Comment


                            • Nezz što gledate to uopšte

                              Comment


                              • Sta bi sa majkom nad majkama i Endijem?
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X