Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2019 (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja kad sad nisam umro, nikad neću, spasilo me je hiljadu i hiljadu sklekova, hiljadu i hiljadu trbušnjaka

    Comment


    • Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Originally posted by Zero_privilegi View Post
        Nemoj druže pocrkaćemo svi. Nek otvori neko a da finale bude 3-0 pa ko god da pobedi
        Hahah eee ne moze to tako sa mnom. A ni sa Novakom. Mora na 100 crnih jada...

        Comment


        • Au kakav meč, kakav meč..

          Comment


          • Alal ti vjera majstore, cudooo. Umorio sam se gledajuci ali ovo ce se prepricavati generacijama. A Federer bi sad sigurno potpisao da se penzionisao prosle godine, htio je da povrati od muke na ceremoniji.

            Cestitike Nole legendo, bez teksta sam ostao.

            Comment


            • Ovaj meč treba usnimiti na kasetu, da, na kasetu, i kupiti stari video rekorder ili skinuti ga sa tavana ako si ga imao i zajedno sa kasetom zaključati u porculansku kutiju i zakopati ispod orahovog drveta..

              Intergalaktički meč..

              Comment


              • Originally posted by DinoFC View Post
                Alal ti vjera majstore, cudooo. Umorio sam se gledajuci ali ovo ce se prepricavati generacijama. A Federer bi sad sigurno potpisao da se penzionisao prosle godine, htio je da povrati od muke na ceremoniji.

                Cestitike Nole legendo, bez teksta sam ostao.
                Trebao je da razmislja drugacije pre mnogo godina kada je poceo da potcenjuje Novaka, i kreira medijsku sliku o nekom drugom osim sebe.
                Ako je neko zasluzio ovakve rasplete to je on. A Novak ih priredjuje jos od 2010.
                Ima lepa pesmica ".....What comes around goes around"
                Similis simili gaudet

                Comment


                • Originally posted by Joker View Post
                  Pa.. dame i gospodo.. kad me je ovako dobro krenulo, da otvorim ja i USO?
                  Ne moze, prvo ja moram da budem neuspesan u otvaranju teme a onda ti preuzimas.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • https://twitter.com/MattRacquet/stat...093092864?s=19

                    Послато са SM-G965F помоћу Тапатока

                    Comment


                    • Originally posted by Zero_privilegi View Post
                      Nemoj druže pocrkaćemo svi. Nek otvori neko a da finale bude 3-0 pa ko god da pobedi
                      [emoji3][emoji3][emoji38]
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment




                      • Comment


                        • Jel mogu ja da otvorim neki masters ali u sledećoj dekadi..

                          Comment


                          • Ples ovoga puta sa Simonom , ocekujem da Novak bude na dosadasnjem nivou.

                            Simona je preslatka! Vrednica , a deluje mi kao izuzetan karakter. Deca je prosto obozavaju
                            Similis simili gaudet

                            Comment


                            • Not tu bed
                              Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                              Comment


                              • Ako je prošlogodišnje polufinale Đokovića i Nadala bio najbolji meč koji sam gledao, a jeste, ovo je definitivno najdramatičniji.

                                Strašno, jebote.

                                Kapa do poda Federeru za nadrealan nivo koji je pokazao, za način na koji se nosio sa gubitkom setova koje nije 'smio' izgubiti, za stabilnost koju je pokazao nakon propuštenih meč lopti, za fenomenalnu taktiku i miksovanje, a za Novaka... nemam riječi. I to nekad samo od sebe govori više od riječi.

                                Onakav mentalni sklop nikada nisam vidio.
                                “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                                Comment

                                Working...
                                X