Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2019 (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • evo ga Djokovic, na 1:30 prdi u vetar
    realno, bolje Ancic zna, ipak on nije igrao 15 godina na W od Djokovica koji brani titulu

    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Zar je uopste bitno koliko je brza trava?
      Bojana se ubi da dokaze da je spora do zla boga a ne shvata da tako samo omalovazava igraca za koga navija.
      Sta, nije dovoljno dobar, da na ovakvoj podlozi uzme titulu? Odgovarace nesto njegovim rivalima vise nego njemu?
      Ako snatras da je najbolji ikada (a smatras), onda nema izgovora za njega.
      Kakva god da je to je trava, omiljena podloga Rodzera i podloga na kojoj je ostvario najbolje rezultate. I kukanje na bilo sta, jednostavno ne prolazi.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Znaš Đokovića, on mora da priča što i većina da bi ga svi voleli.

        Kad bi on pričao ono što misli, svašta bi se tu moglo čuti.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          evo ga Djokovic, na 1:30 prdi u vetar
          realno, bolje Ancic zna, ipak on nije igrao 15 godina na W od Djokovica koji brani titulu

          Kako vam ne dosadi
          Brdo razmjena,sve se stize...izvesti zakljucak
          No,ja se ne zalim,mada mislim da vodecoj trojci u ovom trenutku odgovara brzi teren

          Comment


          • https://twitter.com/MattRacquet/stat...476038/photo/1

            Eo izjava Rogera gdje kaze da ne misli da je sporije

            Comment


            • Originally posted by DinoFC View Post
              https://twitter.com/MattRacquet/stat...476038/photo/1

              Eo izjava Rogera gdje kaze da ne misli da je sporije
              na 6:42 , sta je rekao


              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Reko pa poreko, isto kao Djokovic

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Zar je uopste bitno koliko je brza trava?
                  Bojana se ubi da dokaze da je spora do zla boga a ne shvata da tako samo omalovazava igraca za koga navija.
                  Sta, nije dovoljno dobar, da na ovakvoj podlozi uzme titulu? Odgovarace nesto njegovim rivalima vise nego njemu?
                  Ako snatras da je najbolji ikada (a smatras), onda nema izgovora za njega.
                  Kakva god da je to je trava, omiljena podloga Rodzera i podloga na kojoj je ostvario najbolje rezultate. I kukanje na bilo sta, jednostavno ne prolazi.
                  Kad ces shvatiti da mene nervira sto je sve postalo isto, sporo, sporo i jos sporije, nema raznovrsnosti, sve je toliko isto, da su cak i par turnira koji su bili brzi usporili.
                  Sad imaju ovu trojicu, ali to nece dugo trajati, pa zamisli kakav ce tenis da bude kad ova deca stvarno dodju i budu nosili tenis...booooooooooooooring
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Kad ces shvatiti da mene nervira sto je sve postalo isto, sporo, sporo i jos sporije, nema raznovrsnosti, sve je toliko isto, da su cak i par turnira koji su bili brzi usporili.
                    Sad imaju ovu trojicu, ali to nece dugo trajati, pa zamisli kakav ce tenis da bude kad ova deca stvarno dodju i budu nosili tenis...booooooooooooooring
                    Stae postalo isto, kako mislis?Imas dva ultra brza Mastersa Sinsi i Sangaj, imas dvoranski masters Pariz, imas sporiji HC Masters Majami, imas high bounce hc Masters IW. Tu je sljaka, trava unikatna podloga sama po sebi. Jedan spori HC slem, jedan brzi. Pa zar moze raznovrsnije od ovga

                    Mislis da bi bilo raznovrsnije kad bi sve bilo kao u Sangaju npr?!
                    Last edited by DinoFC; 11-07-19, 14:34.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Kad ces shvatiti da mene nervira sto je sve postalo isto, sporo, sporo i jos sporije, nema raznovrsnosti, sve je toliko isto, da su cak i par turnira koji su bili brzi usporili.
                      Sad imaju ovu trojicu, ali to nece dugo trajati, pa zamisli kakav ce tenis da bude kad ova deca stvarno dodju i budu nosili tenis...booooooooooooooring
                      Ovakve podloge koje su trenutno prisutne omogucavaju 15 puta raznovrsniju igru nego ultra brza trava.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by DinoFC View Post
                        Stae postalo isto, kako mislis?Imas dva ultra brza Mastersa Sinsi i Sangaj, imas dvoranski masters Pariz, imas sporiji HC Masters Majami, imas high bounce hc Masters IW. Tu je sljaka, trava unikatna podloga sama po sebi. Jedan spori HC slem, jedan brzi. Pa zar moze raznovrsnije od ovga
                        Pariz je toliko spor da je to strasno, Majami isto tako, IW je brz samo jer je u pustinji, prosle godine su usporili i Sinsinati, jedino se jos Sangaj drzi koliko toliko.
                        USO je katastrofalan, ono je toliko sporo da je to strasno, dovoljan ti je dokaz da Tim koji ne moze da se sastavi na HC prosle godine igrao onakav mec sa Nadalom.
                        AO su ubrzali, pa su ga ponovo usporili...
                        raznovrsnost je ravna 0
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Ako nekog zanima, pre pola sata je pocelo prvo zensko polufinale.

                          Mene ne zanima, ali eto, ako nekog zanima, a zaboravio je, pa da podsetim. Trenutno Halep vodi 3:1.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Pariz je toliko spor da je to strasno, Majami isto tako, IW je brz samo jer je u pustinji, prosle godine su usporili i Sinsinati, jedino se jos Sangaj drzi koliko toliko.
                            USO je katastrofalan, ono je toliko sporo da je to strasno, dovoljan ti je dokaz da Tim koji ne moze da se sastavi na HC prosle godine igrao onakav mec sa Nadalom.
                            AO su ubrzali, pa su ga ponovo usporili...
                            raznovrsnost je ravna 0
                            To sto Federer nije osvoji ove godine AO, ne znaci da je usporen. Pariz strasno spor, ti nisi onda gledala mec u kojem Djokovic nije mogao brejknut Federera u 3 seta hahahahaha Al to je dvorana opet prica za sebe neovisno od podloge. Usporen i Sinsinati a ja Federer izgubio prosle godine hahahahaha

                            Comment


                            • Nije raznovrsno a kakve smo sve meceve gledali svih ovih sezona.

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Ovakve podloge koje su trenutno prisutne omogucavaju 15 puta raznovrsniju igru nego ultra brza trava.
                                Cekaj koji deo ne shvatas
                                da li je raznovrsnije kad imas RG gde moras da igras duge poene pa onda odes na W gde moras da igras kratke poene i S&V ili posle RGa odes na W gde igras isto kao na RGu?
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X