Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2019 (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja zelim Endiju da cestita Rodzeru Vimbldonsku titulu sledece nedelje.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by DinoFC View Post
      Samo bih volio sto prije da Marej ispadne iz mix dubla da taj hype prestane koji me uzasno nervira i usput da se prestane unistavat centralni teren i no.1 sa nepotrebnim fucking dublom. A raspored za ponedjeljak ocekivan, al bice skandal ako Djokovic bude na no.1 u 1/4. Al ga bukvalno ne mogu gledat ocima Britanci, da mogu stavili bi ga na 17 teren
      Bas tako.Bas su degute
      P.S.Mislim na drugi dio posta.
      Sto se mene tice moze Marej da igra koliko god hoce
      Last edited by gagana; 06-07-19, 22:54.

      Comment


      • Dino zna sta da kaze da Novakovce sa ovog foruma privuce na svoju stranu...a realno, bas ga briga za Djokovica

        Sent from my MI 6 using Tapatalk
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Dino zna sta da kaze da Novakovce sa ovog foruma privuce na svoju stranu...a realno, bas ga briga za Djokovica

          Sent from my MI 6 using Tapatalk
          Nije bas istina, zadnjih par godina moje empatije prema Djokovicu su porasle, postala mi je jasna njegova borba protiv stakora koji ne cijene njegove uspjehe i zbog toga ga gotivim vise i ako Nadal ne osvoji, nemam problema da on osvoji.
          I ovo novopeceno prijateljstvo izmedju Nadala i Feda mi ne pase, neke biznis kolaboracije.
          Last edited by DinoFC; 06-07-19, 23:02.

          Comment


          • Marej da, nervira i mene hajp, iako svaka mu cast na upotnosti i zelji da igra, ali pre svih da ispadne Konta, Petra zna valjda sta joj je ciniti, em mi je dosadna, em zauzima mesto na cc. I Serena bi mogla da se ne guramo i sa njom po prioritetu, mada ja ne znam je l igrala ona uopste na centralnom?
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Moram da priznam da Dino poslednjih godina vidno ne stedi pohvale Noksiju, dok na onu drugu stranu i dalje istim intezitetom lete otrovne strelice
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Nema Dino sta da nas navlaci,pa nismo djeca da ne vidimo ko se protezira.A i ja osjecam empatiju prema svim Sarajlijama pa makar navijali i za Nadala

                Comment


                • Zasluzio je Marej da ima vise GS od Wawrinke i siguran sam da ce to ostvariti.

                  Comment


                  • Originally posted by DinoFC View Post
                    Nije bas istina, zadnjih par godina moje empatije prema Djokovicu su porasle, postala mi je jasna njegova borba protiv stakora koji ne cijene njegove uspjehe i zbog toga ga gotivim vise i ako Nadal ne osvoji, nemam problema da on osvoji.
                    I ovo novopeceno prijateljstvo izmedju Nadala i Feda mi ne pase, neke biznis kolaboracije.
                    Ahahahaahha, ma evo svi ti verujemo, menjaj nick u Dino Empata

                    Sent from my MI 6 using Tapatalk
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • 1. Raspored

                      Da li su sve odluke o rasporedu bile OK? S nase tacke gledista nisu. Uzmite u obzir da je teren broj 1 isto tako "show court". Publika na njemu ocekuje atraktivne meceve.

                      Kome su odluke stvarano stetile? To cemo znati poslije srijede. Mogu zamisliti da potencijalni mec Rafa-Kueri bude na prvom terenu.

                      2.
                      Do sad je najvise pokazao Nadal. Sampionski je odradio izuzetno neugodnog Nika a jucer je bio perfektan. Federer igra losije od ocekovanog. Mislim da ima istine da se navikava na teren. No, do prve prave provjere ima jos jedan mec.

                      U eventulano polufinalu Federer-Rafa, sada dajem prednost Rafi.

                      3.
                      Kad god neko drugi gleda naciju koja slavi svoju zvijezdu ili idola, to izgleda pomalo degutantno. Hajp oko Marija je manje degutantan nego vecina drugih u slicnim situacijama.

                      Comment


                      • Evo samo za Oljicu

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Ahahahaahha, ma evo svi ti verujemo, menjaj nick u Dino Empata

                          Sent from my MI 6 using Tapatalk
                          Ma ne moras vjerovat i ne vidim sta je smijesno al prema biznis magnatu i njegovim kolaboracinistima je animozitet veci nego ikad, jos malo pa ce preuzet citav ATP tour pod svoje. Uspio ubacit Laver Cup u kalendar i da se mecevi broje u zvanicAn H2H.
                          Last edited by DinoFC; 07-07-19, 10:13.

                          Comment


                          • Originally posted by DinoFC View Post
                            Ma ne moras vjerovat i ne vidim sta je smijesno al prema biznis magnatu i njegovim kolaboracinistima je animozitet veci nego ikad, jos malo pa ce preuzet citav ATP tour pod svoje. Uspio ubacit Laver Cup u kalendar i da se mecevi broje u zvanicAn H2H.
                            Pa to tebi smeta, sto je Nadal pokvario h2h sa nekim igracima, budi iskren, a ne da si postao empata odjednom

                            Sent from my MI 6 using Tapatalk
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Pa to tebi smeta, sto je Nadal pokvario h2h sa nekim igracima, budi iskren, a ne da si postao empata odjednom

                              Sent from my MI 6 using Tapatalk
                              Smeta mi neograniceni uticaj jednog igraca i masovno u svijetu su navijaci Federera protiv Djokovic zestoko u zadnje vrijeme i prirodno je da ja ne mogu biti na toj strani.

                              Comment


                              • Ja mislim da je Fedjinim navijacima Novak sad mnogo manji problem od Rafe. Rafinjo je u zestokom naletu i tek nakon ovog 18-og slema postaje 100% izvjesno da ce Rodjin rekord biti oboren. U najgorem slucaju izjednacen. Jedino neko duze Rafino odsustvovanje sa terena (pu, pu) bi moglo spasiti Fedjin rekord. A kad se na to doda da ce vjerovatno Nole sjebati njegov rekord u broju nedelja na br 1... ode sve u persun. Dva najbitnija rekorda nema vice.

                                Comment

                                Working...
                                X