Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2019 (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uh kolko ste ispisali, nema šanse da sve pročitam
    Bez čitanja znam da je Olja u pravu a ostali nisu

    Comment


    • Nista ti mene NI nisi razumeo, a ni citao, ali si me citirao

      Naravno da nemam nameru da sirim dalje pricu, pogotovu da se vracam i svaki put objasnjavam sta sam prethodno napisala, samo moram za kraj da te opet ispravim.. omalovazava javnost, mediji (britanski pogotovu), navijaci, pa sve do rulje na CC W....i pricala o omalovazavanim teniserima sa ove strane, koji nemaju tako instancan stil i eleganciju.
      Istoricara nisam pomenula uopste u tom kontekstu, niti pomenula nikakav njegov rasizam. Valjda znamo sta je rasizam...
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Olja,

        Citao te jesam. Moguce da te razumio nisam.

        Ovo je bio tvoj originalni post.

        Originally posted by miloolja View Post
        Posle kazu nema veze sto je Novak Srbin, pa ima veze i generalno svi koji su dolazili iz istocne Evrope su imali silne probleme i omalovazavani na svakom koraku.
        Ovo nije samo pojedinac, ovako razmisljaju mnogi. A ovaj jos neki istoricar, politicki nesto...ejjjh

        Ja sam to protumacio:

        1)
        Srbi kao i svi drugi iz Istocne Evrope su omalovazavani na svakom koraku.
        Moje misljenje je da si djelimicno u pravu iako se radi o ignorisanju a ne o omalovazavanju.

        2)
        Istoricar Timoti Garton Esh je samo jedan primjer toga.
        Moje misljenje je da si u ovom 100% u krivu.

        Comment


        • https://www.instagram.com/tv/Bz-ZduS...=1kxejy279udpp

          Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Nema veze sa ovim turnirom. Atp je okačio slike igrača za xx godina


            Послато са SM-G965F помоћу Тапатока

            Comment


            • Stavljeno juce na drugoj temi
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Tek sad vidim. Sorry

                Послато са SM-G965F помоћу Тапатока

                Comment


                • Izvinjavam se što vam "upadam" na temu ali mislim da ovaj Dežulovićev tekst zavređuje da se nađe ovde

                  https://t.co/WEKcHLoZ1N

                  Još samo da dodam ... Nije novost da Novak nije omiljen ali ovo već prelazi sve granice , pogotovo kad igra protiv Federera . Netrpeljivost sa USO se prenela i na W i eskalira . Drastična je razlika u ponašanju publike na W 2015 i ove 2019-te.
                  Last edited by Samo Zvezda; 17-07-19, 10:25.

                  Comment


                  • Sta se izvinjavas

                    Inace Dezulovicev taj sjajan tekst postavljen na Novakovoj temi.

                    Svasta nesto ne znamo iz istorije ove igre
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Sta se izvinjavas

                      Inace Dezulovicev taj sjajan tekst postavljen na Novakovoj temi.

                      Svasta nesto ne znamo iz istorije ove igre

                      Uglavnom pišem na "košarci" iako volim tenis , skoro kao košarku

                      Inače ima i video klip sa tog meča iz 48-me

                      Last edited by Samo Zvezda; 17-07-19, 11:21.

                      Comment


                      • Evo jedan sa meni dragog forum.hr ako mi dozvolite prokomentirat točnije quote-ovat autora


                        Rogerer kaže:
                        Ima još jedna intersantna stvar u usporedbi osvojenih gs turnira trojice najvećih.

                        Đoković je u finalima svojih 16 osvojenih gs turnira pobjeđivao igrača prosječnog renkinga 5.3. Samo je AO 2008 osvojio protiv tenisača van Top 10.

                        Nadal je u svojih 18 naslova pobjeđivao tenisača prosječnog renkinga 6.9., a 3 puta je trofeje osvajao protiv tenisača van Top 10.

                        Federer je za svojih 20 titula u finalima dobivao tenisača prosječnog renkinga 14.9, a protiv tenisača van Top 10 do trofeja je dolazio 4 puta.

                        Comment


                        • Dezulovic je izvanredan.

                          -----------------

                          Originally posted by Zero_privilegi View Post
                          Evo jedan sa meni dragog forum.hr ako mi dozvolite prokomentirat točnije quote-ovat autora


                          Rogerer kaže:
                          Ima još jedna intersantna stvar u usporedbi osvojenih gs turnira trojice najvećih.

                          Đoković je u finalima svojih 16 osvojenih gs turnira pobjeđivao igrača prosječnog renkinga 5.3. Samo je AO 2008 osvojio protiv tenisača van Top 10.

                          Nadal je u svojih 18 naslova pobjeđivao tenisača prosječnog renkinga 6.9., a 3 puta je trofeje osvajao protiv tenisača van Top 10.

                          Federer je za svojih 20 titula u finalima dobivao tenisača prosječnog renkinga 14.9, a protiv tenisača van Top 10 do trofeja je dolazio 4 puta.
                          Prosjecni ranking je jako varljiv. Jedan izrazito lose rangiran protivnik moze da ga pokvari. Bagdatis nije bio u prvih 50 kada je igrao finale AO sa Federerom.

                          Novak je od 16 pobjeda imao protivnike:
                          50% (Rafu i Rogera),
                          31% (Marija),
                          6% (igrac koji je osvoji barem 1 GS) i
                          12% (igrac koji nikada nije osvojio GS)

                          Rafa je od 18 pobjeda imao protivnike:
                          56% (Novak i Roger),
                          0% (Mari), 6% (igrac koji je osvojio barem 1 GS),
                          27% (igrac koji nikad nije osvojio GS) i
                          11% (Thiem koji ce vjerovatno osvojiti GS)

                          Federer je od 20 pobjeda imao protivnike:
                          20% (Rafa i Novak),
                          15% (Mari),
                          45% (igrac koji je osvojio barem 1 GS),
                          20% (igrac koji nikada nije osvojio GS)

                          Comment


                          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                            Uglavnom pišem na "košarci" iako volim tenis , skoro kao košarku

                            Inače ima i video klip sa tog meča iz 48-me

                            i svarno sudija NJEMU nije pruzio ruku
                            Last edited by Beocca; 17-07-19, 13:58.
                            Wizard

                            Comment


                            • Ako neko hoce da sacuva pa pogleda kasnije, jer ce verovatno da skinu sa yt ovaj snimak, pa dok ne uzadje zvanicni sa W kanala...



                              Odlicno je i to sto je bez komentatora
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Bolje ovo:

                                Wimbledon 2019 Mens Final Roger Federer Vs Novak Djokovic 1080i (BBC)
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X