Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2019 (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    I sta mislite o TB na 12:12?
    Po meni su za finale trebali da ostave da se igra na razliku, pa neka igraju jos 100h, ionako je poslednji mec, nece nikome ugroziti nastavak turnira.
    Mislim da je svakako bolje nego maltretiranje do 70-68 mada i dalje je besmisleno jer 6-6 je dovoljno da se igra u petom pa da se odluči pobednik u TB..

    Mislim nema potrebe padati u nesvest, svi sportovi koji nisu vremenski ograničeni i koji imaju setove kao odbojka npr. peti set je i najkraći i ništa nije manje dramatičan zbog toga niti favorizuje nekoga.

    Comment


    • Originally posted by Zero_privilegi View Post
      Kako bolje da ti počne dan kada posle back/chest splita
      Uroše koji ti je to program?
      Jesu to neke vežbe eksplozivnosti?

      Comment


      • Ne znam, ja volim dugacke pete setove, u svakom slucaju sigurno ne bi igrali do 70:68, to se desilo tada i nikad vise.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Nisam siguran ni sam koja je najbolja varijanta za peti set, ali sam najblizi do toga da se ne igra tajbrejk.

          U svakom slucaju ne mislim da to treba da menjaju samo za finale, vec treba da bude pravilo isto za sve meceve. Ovako deluje da je pravilo promenjeno samo zbog Iznera.

          Comment


          • Nebi sigurno igrali još mnogo, pobedio bi Federer jer je definitivno bio sigurniji za pola koplja na svom servisu i Novak ama nijedan njegov servis nije pročitao, no sama ideja je bespotrebna, mislim dovoljno je boljem, igrački boljem da to dokaže do 6-6 i TB sve preko toga je mnogo više drugih faktora koji utiču na konačni rezultat no sami skil.
            Last edited by Chiwwi; 15-07-19, 10:27.

            Comment


            • a gde je nama mara

              a dje novaku uli
              Wizard

              Comment


              • Ništa se ne bi promenilo i da se igralo bez tb-a.
                Novak je puno bolje igrao ključne poene i to bi se potvrdilo u nastavku.
                sigpic

                Comment


                • Nebitno od rezultata ovog meca, sta mislite, da li je nagli kraj meca ili vam se svidja?
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • djasvi brate,kao krescendo u operi
                    Wizard

                    Comment


                    • Mislim da bi kul bilo da umesto obicnog TB bude super TB i to je to. 12:12 u petom setu je sasvim dovoljno.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • D
                        Originally posted by bojanaBG View Post
                        Nebitno od rezultata ovog meca, sta mislite, da li je nagli kraj meca ili vam se svidja?
                        Mislim da bi bilo pravednije na razliku, mada i juce sam umrla vise puta

                        Comment


                        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                          Mislim da bi kul bilo da umesto obicnog TB bude super TB i to je to. 12:12 u petom setu je sasvim dovoljno.
                          A super tajbrejk da se igra do 13, zasto da ne?

                          Comment


                          • TB je potreban, ograničenje/cilj u sportu/takmičenju(nadmetanju ko je bolji) mora da postoji bio taj cilj vremenski, rezultatski ili prostorni.

                            Beskonačnost u sportu je nepotrebna, takmičenje pre svega treba da ima jasno odredjen cilj u suprotnom postoji verovatnoća da se nikad ne završi što je besmisleno.

                            Comment


                            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                              Mislim da bi kul bilo da umesto obicnog TB bude super TB i to je to. 12:12 u petom setu je sasvim dovoljno.
                              I ja mislim da je to bolje, sigurno bolje od obicnog TB
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by Chiwwi View Post
                                TB je potreban, ograničenje/cilj u sportu/takmičenju(nadmetanju ko je bolji) mora da postoji bio taj cilj vremenski, rezultatski ili prostorni.

                                Beskonačnost u sportu je nepotrebna, takmičenje pre svega treba da ima jasno odredjen cilj u suprotnom postoji verovatnoća da se nikad ne završi što je besmisleno.
                                pa to imas i sa taj brejkom,ako ostaje na razlici.jedino da se promeni pravilo 2 razlike,inace se mogu cerati do beskonacno i dalje.


                                I DJE MARA
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X