Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2019 (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by skeptik View Post
    Kakvo "pljuvanje" Federera na MTF i to od njegovih navijača zbog poraza. Prosto neshvatljivo. Covek odigrao neverovatan mec i to u 38 godini.
    Ti to citas???
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Ma neka izgubi sve rekorde, ono sto prikazuje na terenu i ono sto pruza 15 godina koliko ga ja pratim, ne moze niko da uzme

      Federer: "I take motivation from different places, not from staying ahead in the record of Slams. I broke the record and if someone breaks it again, that's it. I play to perform in front of these crowds, not breaking records"
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by Joker View Post
        Ja evo par sati citam i vristim od smijeha. Kako su ljudi izgoreliiii Ali nije svejedno. Kad tvoj miljenik, za kog govoris da je goat, gubi 3 od 3 finala u SVOM dvoristu, od ISTOG rivala, plus je sva publika za njega, plus mu je ovo treci put da čokuje mec lopte protiv Novaka.. Pocinje da se urusava ta aura goata i kod njegovih fanova. Previse je mrlja sada u njegovom portfoliju od strane Novaka, preveliki trn u oku postao, pregolema kost u grlu...
        Mislim da je jasno čije je to dvorište zadnjih godina
        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
        До поновног сусрета, твој Швабо

        mala H2H 2018/19
        suicide
        2019
        velika H2H 2019/20

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Ma neka izgubi sve rekorde...
          Neko je pominjao rekorde?

          Comment


          • Novak ce sledece godine na RG ponovo juriti da veze 4 Slema zaredom. Nek ostane ovde zapisano.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Poslednja 2 slema si omasio, znaci Djokovic ne osvaja USO
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Jebeni RG i vreme
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • ko zna sta ce biti u Njujorku
                  sreca pa imaju krov, inace ocekujem neke ludacke oluje
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Novak - Nadal finale, Dinu win-win situacija
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Dino je empata, on ce za Djokovica da navija jer ce publika biti protiv njega
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Mislim da je covek po ime Novak i prezime Djokovic danas verovatno zapecatio titulu najveci svih vremena. Naravno on to jos nije, ima 4 slema zaostatka, al ako ostane zdrav za par godina cemo pricati kako je sve moglo biti razlicno ako je 2019 Fed osvoijo Wimbledon i ako je 2018 Rafa iskoristio onu brejk loptu u SF.

                        Sad sam video statistiku, znaci u svakog segmenta igre Federer je bio bolji osim u neiznudjenim greskama, i izgubio je mec. Vise asova, manje duplih gresaka, vise pretrcanih metara, vise metara u proseku po pokrivanje terena, vise postotak prvog i drugog servisa i iskoriscenost istih, bolji procenat brejk lopte, vise brejk lopte, vise osvojenih poena od protivnika, i ti izgubis mec? Ovo se stvarno bas retko dogadja, zato ce verovatno Novak biti i najbolji ikada za par godina, kada oficijalno obori sve postavljene rekorde, narocito rekord po osvojenih Slemova.

                        Iz neutralnog aspekta, kao fan Rafe, mislim da je Djokovic bio danas ispod svog standardnog nivoa i da je Federer bio bolji protivnik celog meca. Ali sta sve ovo vredi kad je kljucne momente odigrao nestvarno dobro, bio jak kao stena, nije gresio i uvalio se u glavi Rogera, po 3423423 put u karijeri. Novak je prakticno neunistiv, covek se ne moze slomiti pa ako hoces ti hodaj na glavi. Federer je po meni u petak i danas igrao NADREALNO, nikad ovako nije riternirao u karijeri, nikad nije imao vakvu dubinu sa OBA krila, naravno naglasavam oba zato sto u sustini bekend mu je uvek bio boljka protiv Nadala i Novaka. Jos na ovo da dodamo kretanje i dobijamo brutalnog Rogera, teniser koji je prakticno nemoguce dobiti na travnatoj podlozi u Wimbledonu.

                        Bog zna dal ce Roger vise imati ovakvu sansu, imao je sve na tacnu danas, sjajna forma, 15k ljudi na stadionu za njega, mlitavog Novaka i covek prospe 40-15 na servisu, NA TRAVI. E jbg kad ne mozes to iskoristiti onda i nisi zasluzio titulu, sta da se vise kaze. Rekao sam ranije, ako Rafa ne bude GOAT nekada, to zelim da bude Novak Djokovic jer je lik igrao u najacoj eri u istoriji tenisa, sve sto je zaradio je bilo preko one dve budale, Nadal i Federer. Nek mu je cestiti 16 Slem, zaista je zasluzio nakon svega sto je ucinio u karijeri i nadam se da nece stati tu. Pozdrav i malo odmaramo do americke turneje.
                        Last edited by Stefan-kobe; 14-07-19, 22:29.
                        OVAKO

                        Comment


                        • Federer prvi favorit za USO. Sada se Novak provukao, ali ova forma Federera zastrašujuća. Nema Novak šanse na USO. W jeste obeležje Federera ali on je meni na USO najopasniji plus duplo fantičnija publika u finalu će biti protiv Novaka.

                          A i beton je najbolja podloga i USO i AO je dobra. A ne ova šljakasta trava. Ili one oluje na RG
                          Last edited by Cassius Clay; 14-07-19, 22:28.

                          Comment


                          • Hahahahahahaha vidi Urosa, vec poceo
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                              Novak ce sledece godine na RG ponovo juriti da veze 4 Slema zaredom. Nek ostane ovde zapisano.
                              To uopšte nije nerealno. Ja očekujem i sledeće godine isti rasplet, Novak 3 slema, a Rafi RG. Okej, jos uvek nije osvojio Uso, ali je favorit br. 1.
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Ja stvarno mislim da ako bi ovako igrao Federer da bi osvojio USO. Novak je u nekom padu smorilo ga, ne bi me čudilo da zovne Imaza da izbleji 2 godine i da se vrati posle i veže 4/5 slemova.

                                A i Rafa je opasan na USO

                                Comment

                                Working...
                                X