Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2019 (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Indigo View Post
    Ne moze, prvo ja moram da budem neuspesan u otvaranju teme a onda ti preuzimas.
    Ma salim se ja, svakako si ti imao prvenstvo i ovog puta.

    Comment


    • Gledam sad statistiku, Roger je trebao dobiti ovo sa 4-0. Po svim statistickim parametrima je bolji, apsolutno nestvarno.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Originally posted by Joker View Post
        Ma salim se ja, svakako si ti imao prvenstvo i ovog puta.
        Ne kapiras, ja je ni sledeci put necu otvoriti
        Morano da ispratimo obrazac. Ne ide nam lose sem sto mi je srcka u nosu.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Bravo sampione. Nevjerovatan mec.

          Comment


          • Ajde sad kad je konačno sve gotovo i ja da kažem nešto pametno. Novak je današnji meč odigrao znatno ispod svog maksimuma, možda na oko 60% mogućnosti. ROger je realno bio bolji rival u prva 4 seta, nadigrao ga je i taktički i tehnički. Ali jednostavno, kada je trebalo da prelomi u prvom i trćrm setu, on se ukenjao i napravio nekoliko neiznuđenih grešaka koje su ga koštale seta. Da nije takav mentalni patuljak, dobio bi ovo u 3 seta. Još jednom se po ko zna koji put pokazalo da Federer nema tu glavu koju imaju Novak i Rafa i zato po mom mišljenju ne može biti najveći. Tek u petom setu smo gledali dobar tenis, i obojica su imali šanse da meč reše ranije. Kako je Novak izvukao ovaj meč, to samo on zna, ali se još jednom pokazalo da su najveći šampioni ipak oni sa najjačom glavom. Roger je odigrao verovatno najbolji meč u ovoj deceniji, posebno u prva 4 seta gde je servirao neverovatno, i zaista nisam verovao da može toliko da izdrži i da se kida sa Noletom skoro 5 sati u ovim godinama. Svaka mu čast na tome i pokazao je da je i on veliki šampion. Ali sada ima vać 3 poraza u finalima wimbledona koji je njegov omiljen turnir od ljutog rivala, i to stavlja ozbiljnu mrlju na njegov rezime, posebno ako se uzme u obzir da su I Novak i Nadal neporaženi u finalima svojih omiljenih turnira. U svakom slučaju meč za pamćenje i veliku tugu iskrenih mrzitelja lika i dela Novaka Đokovića.

            Samo da dodam još i ovo: Roger je ove godine dobio 18 od 16 tie breakova koje je odigrao, a u finalu od Noleta je izgubio sva 3(ako računamo i super tie breaK), što govori u prilog onome o čemu sam pričao da se Role ukenja kada vidi Noleta ili Rafu prekoputa mreže, mada se u ovoj fazi karijere čini da mu je Nole više ušao u glavu.
            Last edited by Profesor Z; 14-07-19, 20:21.

            Comment


            • Novak je GOAT, ostalo je jos da to pokaze i onima kojima su brojevi samo bitni. Uveren sam da ce imati najvise Slemova. Covek je masina.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Last edited by Filip998; 14-07-19, 20:25.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Ja jos uvijek ne mogu vjerovat koliko je Novak bio, za mene, van meca sto se tice reakcija, posebnoo njemu jedinstvenih. Kao da je drigi igrac na mecu. Niti jedna njrmu sopstvena reakcija. Ovo su doslivno izuzeviu 5 sati tenisa

                  Comment


                  • Potpuno besmislena prica o goatu, sarena laza smisljena od strane medija...
                    Sva trojica RN, RF, i ND su igraci koji pisu tenisku istoriju i uticace sigurno na buduce generacije igraca u najpozitivnijem smislu
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • Drugari, kome treba odmor od tenisa jedno mesec dana?

                      Comment


                      • Najveći debilizam čitam komentare Djoković mladji 5 godina. Pa dobro je l bio nekad period u istoriji da je Federer bio stariji 5 god od Djokovića? Da je ovaj imao prednost što je stariji, majku mu

                        Comment


                        • Definitivno najdramatcniji mec koji sam gledao. Federer fantastican, Novak dobar ali ne vise od toga. Realni rezultat je trebao biti 4:1 za Federera.

                          Comment


                          • Pogledajte ovo ljudi : https://www.bet365.com/#/AC/B13/C206.../E42598029/F4/

                            Koliko li je sam ovaj mec uticao na ove kvote?

                            Comment


                            • I jos jedna stvar, Novak ga je na dodjeli pehara nazvao "jednim od najboljih igraca svih vremena" kvalitetni prc od toga odavno nisam cuo. hahahahahhahaha
                              Last edited by DinoFC; 14-07-19, 20:51.

                              Comment


                              • Smesno je sto se Dino raduje, a ne kapira da ce Djokovic njegovg pulena da prestigne, a najverovatnije i mog
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X