Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2019 (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lakse je Rodzeru da vraca te nove Nadalove servise, covek je celu karijeru terorisao servere sa takvim riternom.
    Ogromna razlika kod Nadalovog bekhenda na sljaci i travi, koliko ga je na RG-u razbijao sa onim dijagonalama, ovde nije mogao nista. Teze je izvoditi to kad lopta tako nisko odskace.

    I za servere, isto sto sam rekao i u njegovoj temi, nije isto kada izrutiniras igraca kome je servis glavna stvar u igri i Federera koji zna jos mnogo sto sta pored servisa i ima bolju taktiku. Ipak postoji razlog zasto su svi oni van top 40. Malo me i iznenadjuje da je Nadal bio smatran tolikim favoritom protiv Rodzera na TRAVI, lik nije dobio top 40 igraca na turniru, Kyrgios mu je bio najozbiljniji protivnik + imas Rodzerovu seriju od 5-0 van sljake koja se nije slucajno dogodila.
    Last edited by s_hyperion; 13-07-19, 10:52.

    Comment


    • Nole i Fedja.. Ako nista, ubijedjen sam da ce biti kvalitetniji mech od oba polufinalna. Njihova dva poslednja susreta su bila jesenas, nakon Novakovog preporoda na W. Finale Sinsinatija i polufinale Pariza. Oba mecha je dobio Novak. U prvom je Federer bio nesto sto je Nadal bio u finalu AO ove godine i juce sto je bio protiv Fedje. Totalno dezorjentisan, nista mu nije islo.. Dok je ubrzo nakon toga, vec u Parizu, pruzio takav otpor, da se Novak morao provuci kroz iglene usi do pobjede. Mislim da im je taj poslednji sudar ujedno i najneizvjesniji mec do sada. Bas je bilo neizvjesno i povuci-potegni do poslednjeg daha.. Zakljucak: Fedja i te kako ima igru da baci Novaka na muke. Medjutim, to vazi i u suprotnom smjeru, plus sto ce Novak, siguran sam, umjeti da ovaj mec ucini vise fizickim, nego sto je Rafa to uspio. Tacnije, Rafa uopste nije uspio u tome, totalno je bio van ritma. Ali Novak ce uspjeti da produzi poene, u to sam siguran. Bice veselo!

      Comment


      • Boze Urose kakvo rezonovanje imas ponekad...

        Kako mozes da poredis pojedinca iz kolektivnog sporta sa nekim iz pojedinacnog???
        Iza Vidica stajao klub, saigraci i navijaci istog, a ne engleska nacija. Ja sam uz svakog ko igra za Mancu, bas me briga ko je i sta je, valjda i oni tako.
        Nije Vidic bio konkurent nekom njihovom pulenu, nije ni mogao jedino da je uzeo pasos, ali opet nikada ne moze da se poredi tako nesto, kada si sam i kada se boris protiv svih. Kakve je samo probleme imao na pocetku karijere, pricao je otac Srdjan i tome mnogo puta.

        Jaka stvar sto ga ne vole zbog pozdrava na kraju meca ili sto grli drvece...sto je tek glupost, da ne podsecam da je sve to relativna novina kod Novaka, a sta je bilo do tada onda?
        Ne vole ga jer je najbolji i velika pretnja da skine ove ispred sebe. To je jedini razlog.
        Uostalom ako ga ne vole zbog tih budalastina i trivijalnosti sto ga ne pitaju o tim stvarima na konferencijama ili ne pisu po stampi, nego ispodpojasno udaraju i izmisljaju gluposti braneci svoje ljubimce ili ATP predstavnike, okrivljujuci Novaka da je glavni u pokretanju njihovi smena.

        Treba biti svoj i boriti se za svoja uverenja, kome se to svidja-svidja, kome ne.. isto njegovo pravo, ali hajke koje se cesto vode protiv Novaka iz krajnje malicioznih i pokvarenih stavova, navijacke zaslepljnosti, tesko je sranje.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Poredio sam jer je bio kapiten najpopularnijeg kluba u Britaniji, mislim posle Erika Kantone prvi kapiten stranac. To ti bolje znaš od mene. Znam i da ga spominjao Robbie Williams, da su ga neki bendovi jurili, da ga svi znaju.

          Što bi jedan Britanac voleo Vidića a mrzeo Djokovića jer je Srbin. Samo je poenta da sam mislio da nema toliko veze sa tim koje je nacionalnosti.

          To je neki skup svega po malo verovatno, ali očigledno je da ga pojedinci mrze kao Lejver. Matori ga baja pred svaki turnir opasno, sad je ušao u foru da govori da mu je Novak favorit.

          Verovatno im nije ni prijatno kada vide lika koji zna toliko jezika i toliko je superioran na nekim drugim poljima, tu već može da proradi ista ona bezrazložna mržnja etnićkog tipa slična mržnji prema Jevrejima.

          Verovatno je od svega po malo, i ja menjam mišljenje svakih par meseci.

          Comment


          • Vidica su voleli navijaci Mancester Junajteda, a ne Britanci. To je velika razlika.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Jel ovaj Ozmo skandinavac, mislim poreklom ili kako god?

              Comment


              • Odakle sad to izvuce?
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Ozmo je Slovenačko prezime.

                  Послато са SM-G965F помоћу Тапатока

                  Comment





                  • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Cujem da ste se druzili sa Rodzerom.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post



                        E bas sam to videla. Super [emoji846]
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Odakle sad to izvuce?
                          Niotkuda, nego zbog prezimena a i ima taj skandinavski gen, bar mi tako izgleda

                          Comment


                          • E, sad, navijanje za Simonu.
                            Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

                            Comment


                            • Svim srcem uz Hobita danas.
                              Ajmo Simona Bagins!!!
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • U ova naša Marijana je skroz dobra ribica, ništa bez naših žena

                                Comment

                                Working...
                                X