Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2019 (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    Ma kako nije bio hajp. I kladionice su podlegle istom. Rafa je imao sizofrenu igru danas. Zapamtio je kako je prije 11 godina dobio Rodzera a zaboravio je da Federer popravio BH. Gdje bila njegova ovogodisnja igra sa trave? Agresivno, kratki poeni, puno izlazaka na mrezu... Kao da je i sam znao da laze sebe, da ne moze Rodzerovom igrom dobiti Rodzera u Uimbldonu.
    Tuzno je bilo vidjeti da bukvalno nije stigao ni pokusati da primjeni neku agresivnu varijantu danas, jeste da jednim djelom za to Federer zasluzan ni po koju cijenu nije dozvoljavao al vidjelo se da Nadal nema muda ni da pokusa vec je igrao klasicnu alibi igru protiv Rogera koja vise ne prolazi.
    Last edited by DinoFC; 12-07-19, 21:18.

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      Nadal je bio blizu da ukrade taj TB, ali je igracki previse zaostajao. Osim toga, Rodzer mu je skoro pa poklonio 2. set. To je neutralizovalo 1. set.

      Tako Rodzer igra. Cuva svoj servis i onda par fantasticnih returna. Kako je Nadal igrao? 6 metara iza linije ceka drugi servis da ubaci puno returna, kao da igra na sljaci. Ja ne znam sto je on igrao danas. Nije mi jasno. Valjda su i on i tim poceli da vjeruju u sopstveni hajp.
      Ali kad se Nadal pomerio i poceo da prima servis kao da je sljaka u pitanju, onda je mnogo bolje vracao servise, bio je u puno poena, ali je problem sto je Fed bio odlican sa osnovne linije, bh se odlicno drzao.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Nadal je bio blizu da ukrade taj TB, ali je igracki previse zaostajao. Osim toga, Rodzer mu je skoro pa poklonio 2. set. To je neutralizovalo 1. set.

        Tako Rodzer igra. Cuva svoj servis i onda par fantasticnih returna. Kako je Nadal igrao? 6 metara iza linije ceka drugi servis da ubaci puno returna, kao da igra na sljaci. Ja ne znam sto je on igrao danas. Nije mi jasno. Valjda su i on i tim poceli da vjeruju u sopstveni hajp.
        Slazem se Ni, bio je Rodzer bolji u prvom setu, ali sve jedno je Nadal imao sansu da ga osvoji. Ne bi bilo prvi put da ukrade set a verovatno i celi mec protiv Rodzera. Doduse u poslednje vreme se prvestveno zbog Rodzera to ne desava.
        Nadal je verovatno najveci sampion u istoriji ove igre, ali izgleda da u poslednjih 5 godina to ne donosi rezultate kao pre. I Novak i Rodzer su (van sljake) naucili da se nose sa njim, tako da verujem da je tu izgubio malu prednost koju je pre imao.

        Comment


        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
          Nece posle ovog Vimbldona

          E ne znam sta ti je na tw
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Ali kad se Nadal pomerio i poceo da prima servis kao da je sljaka u pitanju, onda je mnogo bolje vracao servise, bio je u puno poena, ali je problem sto je Fed bio odlican sa osnovne linije, bh se odlicno drzao.
            Vraćao je on, ali je to sve prekratko.Čak sam skoro našao podatak da Rafa ima više vraćenih servisa od Novaka gledajući čitav atp tour, ali razlika u Dubini riterna je
            ogromna.
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              E ne znam sta ti je na tw
              Rodzer postavio rekord u asovima na W. Ima ih 1398, drugi je Ivanisevic sa 1397.
              Last edited by Mr. Wolf; 12-07-19, 21:29. Reason: 1397
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Da ono sto je vracao bilo je bas lose, ali zato matori...kakva dubina
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                  Rodzer postavio rekord u asovima na W. Ima ih 1398, drugi je Ivanisevic sa 1387.
                  A jest, reko Visko
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by DinoFC View Post
                    Tuzno je bilo vidjeti da bukvalno nije stigao ni pokusati da primjeni neku agresivnu varijantu danas, jeste da jednim djelom za to Federer zasluzan ni po koju cijenu nije dozvoljavao al vidjelo se da Nadal nema muda ni da pokusa vec je igrao klasicnu alibi igru protiv Rogera koja vise ne prolazi.
                    Ne mogu da se složim, drugačije sam video meč. Rafa je pokusao da igra super agresivno, dosta je srljao bez plana, samo udari što jače i dublje, uopste nije bilo spinovanja po BHu i onda FH paralela kada se otvori teren, niti jedan FH viner paralelom nije imao u ovom meču što je sramno.
                    Prvi udarac nakon servisa je uzasan, skroz nepripremljen. Pričao je Rafa da je to razlog zbog kojeg ne servira kao na Uso 2010te, a evo i sada čim je Roger malo bolje riternirao, nije imao vremena za reakciju.
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Ala mi ide na penis ovo Ozmovo "R".... Ima nekih ljudi cija govorna mana milozvucno deluje... I nekako odgovara.
                      Kod njega je potpuno suprotno....
                      Decko nauci da p(r)icas....
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Cuj uci da kazes rrrrr
                        Ama covek nije ni voditelj, niti komentator, samo eto ode na W gde ga cujes. Izdrzi.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by MareLFC View Post
                          Vraćao je on, ali je to sve prekratko.Čak sam skoro našao podatak da Rafa ima više vraćenih servisa od Novaka gledajući čitav atp tour, ali razlika u Dubini riterna je
                          ogromna.
                          Da vracao je sljkaski. Ali ovo je trava, Rodzer ima fantastican FH a Rafa je 3 metra iza osnovne kada Federer igra prvi udarac poslije returna. Sad sam pogledao statistiku.

                          U prvom setu Rafa ima 20.5% dobijenih poena na Rodzerov servis a Rodzer 32.5% na Rafin. To je klasicna Rodzerova igra protiv dobrih servera na travi.
                          U trecem je odnos daleko gori. 18.5% i 40%? Nisu ravnopravni. Zavarao nas je 5 gem u kome je Rafa osvoji 4 poena i ima 3 BL. U ostatku gema je osvojio 1 poen na Rodzerov servis.
                          Tek u cetvrtom je to licilo na nesto 30.3% i 41%, s tim sto je i u 3. i 4. Rafin servis bio neucinkovit.

                          Drugi set je aberacija.

                          Comment


                          • Naravno da ne moze da nauci.... To je sprdnja.
                            I naravno da cu izdrzati. Ali naravno da ce da me i dalje nervira.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post
                              Da vracao je sljkaski. Ali ovo je trava, Rodzer ima fantastican FH a Rafa je 3 metra iza osnovne kada Federer igra prvi udarac poslije returna. Sad sam pogledao statistiku.

                              U prvom setu Rafa ima 20.5% dobijenih poena na Rodzerov servis a Rodzer 32.5% na Rafin. To je klasicna Rodzerova igra protiv dobrih servera na travi.
                              U trecem je odnos daleko gori. 18.5% i 40%? Nisu ravnopravni. Zavarao nas je 5 gem u kome je Rafa osvoji 4 poena i ima 3 BL. U ostatku gema je osvojio 1 poen na Rodzerov servis.
                              Tek u cetvrtom je to licilo na nesto 30.3% i 41%, s tim sto je i u 3. i 4. Rafin servis bio neucinkovit.

                              Drugi set je aberacija.
                              Ima li statistika koliko su pretrčali obojica?
                              “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                              Comment


                              • Inace u nedelju ce da duva vetar slicno kao danas (mozda za nijansu slabiji) sto ce svakako da odgovara Rodzer. Srecom ce da bude malo hladnije nego danas.
                                U svakom slucaju moze se reci da ce uslovi malo vise da odgovaraju Rodzeru.

                                Comment

                                Working...
                                X