Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2019 (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Ja od pocetka turnira govorim da je trava prespora, nema veze sa Nadalom, posebno sto Fed igra dobro i sto apsolutno verujem u pobedu.
    Da, da, važi..

    Comment


    • Sutra ce duvati vetar [emoji849][emoji849]
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Joker View Post
        Da, da, važi..
        Od poslednjih 6 meceva, Roger je pobedio u 5, ne znam zasto da ne verujem u pobedu?
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Sutra ce duvati vetar [emoji849][emoji849]
          A brat Agut ravnjačama kroz vjetar..

          Comment


          • Meni Nadal izgleda bolje i blagi je favorit po prikazanom, ali trava je u pitanju, pa je zbog toga 50/50 meč.

            Verujem da Agut nije bez šansi. Bukvalno me ništa ne bi iznenadilo u tom meču, od epskog meča i nove pobede Aguta do Demonstracije sile Novaka i laganih 3:0, apsolutno je sve moguće.

            Novakovci, koga više želite u eventualnom finalu?
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Originally posted by MareLFC View Post
              Novakovci, koga više želite u eventualnom finalu?
              Pa Fedju, naravno. Njega mozemo smatrati redovnom musterijom na W, Rafu ne. A i pod utiskom smo od njihovog proslogodisnjeg polufinala, dje smo svi dobro vidjeli da je lako mogao Nadal prvi do pobjede. Za Fedju Nole ima igru na travi i mislim da mu je s godinama sve lakse protiv njega na toj podlozi. Sa Rafom to nije slucaj..

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Spancu odgovara niski odskok na travi ali trava nije njegova podloga.
                Definitivo, gledao sam mu mečeve, nije dobar na travi ni blizu kao na brzom hardu. Ofanziva je lošija, manje vremena za namještanje na forhend. Mislio sam da će namučiti Novaka u eventualnom SF, ali nakon jučerašnjih mečeva sam siguran da ga Novak lako rješava.

                Ovaj rezultat bi trebao biti dovoljan Agutu da se ako ništa tuspasi u TOP 10 do kraja godine, što mi je baš drago, zaslužuje odavno. Valjda se plasira i na WTF

                Comment


                • Originally posted by MareLFC View Post
                  Meni Nadal izgleda bolje i blagi je favorit po prikazanom, ali trava je u pitanju, pa je zbog toga 50/50 meč.

                  Verujem da Agut nije bez šansi. Bukvalno me ništa ne bi iznenadilo u tom meču, od epskog meča i nove pobede Aguta do Demonstracije sile Novaka i laganih 3:0, apsolutno je sve moguće.

                  Novakovci, koga više želite u eventualnom finalu?
                  Ni mene nista ne bi iznenadilo u mecu Agut-Novak.

                  Ja bih radje Federera, ali to su nijanse. Osim toga, Novak jos nije dosao do finala.

                  Originally posted by shminka View Post
                  Definitivo, gledao sam mu mečeve, nije dobar na travi ni blizu kao na brzom hardu. Ofanziva je lošija, manje vremena za namještanje na forhend. Mislio sam da će namučiti Novaka u eventualnom SF, ali nakon jučerašnjih mečeva sam siguran da ga Novak lako rješava.
                  Pravi si drug. Znas da ohrabris. Ali ne zaboravi da je zadnji, natezi, poraz od Aguta dosao u Miamiu koji je spori hard sa niskim odskokom.

                  Inace mislim da je podloga ove godine radjena za Marija. Nazalost, on se povrijedio.
                  Last edited by NI; 11-07-19, 10:39.

                  Comment


                  • CC je dosta sporiji od svih ostalih terena, veće sanse ima TU Agut nego recimo na C1.

                    Poslato sa ATU-L21 pomoću Tapatoka
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Federer i asevi, Berretini i asevi, pa kad se dokaze suprotno, onda opet spin na brzinu. I love this game!

                      Comment


                      • Originally posted by Mrkela View Post
                        Federer i asevi, Berretini i asevi, pa kad se dokaze suprotno, onda opet spin na brzinu. I love this game!
                        Sta se dokazalo?
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Strycova 2:0

                          Djokovic 3:0

                          Rodzer 3:0
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Trava je idalje trava, dovoljno je brza da svakom pa cak i jednom Nadalu da prednost na servisu.Ponavljam, prednost a ne dzabaluka 3/4 poena na servis.
                            Odskok je takodjer dobar za travu - relativno nizak.Slajs je idalje oruzje.

                            Znaci moze se itekako servirati fino i jako po T liniji i dobiti plitak retern/servis viner, ili cak ici na kick servis i dobiti los ritern za volej.
                            U svakom slucaju servis daje finu prednost i moze se exploatisati ali ce u vise slucajeva biti potreban jos jedan dobar udarac.
                            Znaci servis ce ti dati sansu, ti je moras iskoristiti i zavrsiti poen necim sto je uglavnom relativno lagan udarac.Barem je lagan za one koji znaju. Za jednog Raonica/Querija isl sigurno i nije bas lagan udarac.

                            Fala bogu pa je vrijeme bombardiranja samo servisima proslo, a vamo niko vise od 3 razmjene ne moze napraviti.
                            - 19 Grand Slams titles (84 titles)
                            - Most titles won on a single GS, Masters and ATP 500 (12 RG, 11 MC, 11 Barcelona)
                            - Winning 1 slam for 10 years in row (2005-2014)
                            - Clay slam (2010), Summer slam (2013), 2x Channel slams (2008,2010)
                            - Slams on 3 different surfaces in single year (2010), 2 slams on each surface
                            - The highest winning ratio on single surface (clay - 92%)
                            - Positive Grand Slam H2H with all big rivals
                            - Single and double gold medal winner (2008, 2016)

                            Comment


                            • Originally posted by MareLFC View Post

                              Novakovci, koga više želite u eventualnom finalu?
                              Nadala. Uvek Nadal, na svim podlogama.

                              Jel zna neko šta su organizatori stavljali u travu pa su je ovako usporili, da stavimo na Marakanu uz desnu aut liniju pa kad se Ronaldo zaleti u septembru da ga Rukavina stavi u džep onako usporenog.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                ma ja izmisljam, nije trava sporija



                                Evo Ančić kaže da je trava ista kao i prošlih godina, a da je jedina promena nastala pre desetak godina.

                                Svi koji pričaju da je ove godine sporije nego prošle prde u vetar.

                                Last edited by goku; 11-07-19, 13:08.

                                Comment

                                Working...
                                X