Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2019 (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    Mrsavih 8 Uimbldona.

    Kako ce ostati Novak na prvom mjestu rang liste ako Rafa stigne Federera po broju slemova na USO 2019?

    Polufinale Federer-Rafa je mec koji sa nestrpljenjem ocekujem. Ne bih se usudio da prognoziram ishod. U svakom slucaju, Rodzer tek treba da digne formu.
    I za koga ces navijati u tom polufinalu ako pobednik treba da igra sa Novakom?

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      Mrsavih 8 Uimbldona.

      Kako ce ostati Novak na prvom mjestu rang liste ako Rafa stigne Federera po broju slemova na USO 2019?

      Polufinale Federer-Rafa je mec koji sa nestrpljenjem ocekujem. Ne bih se usudio da prognoziram ishod. U svakom slucaju, Rodzer tek treba da digne formu.
      NI, nemoj ta teska pitanja da im postavljas? [emoji3]

      Sent from my MI 6 using Tapatalk
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Po meni loptice su najbitnije. Mislim ok, podloga ko podloga moze biti usporena ili ubrzana, ali jbt trava je trava, uvek ce biti najbrza podloga. Loptice su presudne, ako se dobro secam 2011 smo imali najbrzi RG ikada, ko da se na ledu igralo, a to je u najveci deo zbog lopticama. Recimo WTA loptice su uvek brze nego one ATP-ove, zato ponekad zenaki tenis izgleda ko da se na ledu igra.
        OVAKO

        Comment


        • Originally posted by 147 View Post
          I za koga ces navijati u tom polufinalu ako pobednik treba da igra sa Novakom?
          Ako Novak ne bude u finalu, za Federera. Tu nema dileme. Nisam vise kritican prema Rafi kao nekada, ali Federer mi je bitno ispred.

          Ako Novak bude u finalu? Zavisi od Federerove forme. Top Federer je opasniji od top Nadala. Nadal je postigao top formu. Federer jos dize formu. Ne znam kakav ce Federer biti do petka ali ako bude top, navijacu za Nadala.
          Last edited by NI; 07-07-19, 17:48.

          Comment


          • Slab je Roger, ispada od Keia.
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Novak ako je sve redovno, ako je u dobroj fazi karijere, a sad jeste, ako nema problema sa rasporedom, a sad neće biti jer oba terena imaju krov, sa manje (3:0) ili više problema (3:1) rešava i jednog i drugog na bilo kojoj podlozi i bilo kojem slemu.

              I kladionica slično razmišlja.

              Comment


              • Ma Agut je veoma opasan, mozda i najopasniji za Novaka. Raonic je mnogo bolji izbor za njega u sf.
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Originally posted by MareLFC View Post
                  Ma Agut je veoma opasan, mozda i najopasniji za Novaka. Raonic je mnogo bolji izbor za njega u sf.
                  Slazem se. Sa niskim odskokom, kad udari svoj ravni FH, Agut bi stvarao ozbiljne probleme Novaku.
                  Last edited by NI; 07-07-19, 18:12.

                  Comment


                  • Ja isto ocekujem Aguta u SF, mislim da mu ova podloga savrseno odgovara, bas dobro igra
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Miguel Verdasko uziva sa tamo nekim cikama

                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Trava je prespora ove godine toliko da će Federer da osvoji svoj 9-ti Vimbldon kao i što je predhodnih 8 osvojio na sporoj travi a ukoliko ne uspe e pa to je zato što je trava spora.

                        Inače Nadal i Novak imaju sreću što trava nije brza kao 70-tih inače nebi uspeli da osvoje nijedan Vimbldon kao što i preteča svih kontraša(smarača) veliki Borg nije uspeo da osvoji nijedan.



                        Molim? A šta kažete Borg ima 5 Vimbldona i to u nizu.

                        -Ne čujem ništa, šta Borg ima?
                        -Ne vredi ne čujem pojačao sam pesmicu do kraja evo poslušajte je i vi:

                        Trava je spora
                        Spora je trava
                        Trava, trava, trava, spora je ko djavo
                        Nedostaje mi ona brza stara trava
                        Last edited by Chiwwi; 07-07-19, 19:02.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Ja isto ocekujem Aguta u SF, mislim da mu ova podloga savrseno odgovara, bas dobro igra
                          Iskreno Raonic ce biti favorit protiv njega ako budu igrali jer ce Agut tesko da mu vraca servise. Ali ima nekih 30% sansi Agut da dodje do polufinala.

                          Comment


                          • To sto je Borg radio je jedno od najvecih dostignuca u tenisu, vezivao je RG i W kad su ta 2 turnira bli nebo i zemlja u smislu brzine.

                            I pogledas jedan mec 90tih, pogledas sasd jedan mec i sve je jasno, ali to ipak nije tako lako...mislim treba izdvojiti vreme i pogledati neki mec 90tih, bolje je ovde prosipati mudrosti
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Loptice su bile drugacije za vrijeme Borga,lakse,sporije.Tako da je kasnija evolucija loptica uticala i na odluku da se teren uspori jer ono sto se igralo na Vimbldonu 90-ih nije bilo gledljivo.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post

                                I pogledas jedan mec 90tih, pogledas sasd jedan mec i sve je jasno, ali to ipak nije tako lako...mislim treba izdvojiti vreme i pogledati neki mec 90tih, bolje je ovde prosipati mudrosti

                                A dobro, dobro. I ja isto gotivim 90-te ček da bacimo pogled na neki meč.

                                Opa kaže ovako Agasi i Ivanišević finale, znači ovde Ivanišević glatko dobija ovog zalutalog kontraša-smarača Agasija.

                                Ipak Agasi dobija na kraju, pa kako majkumu? A da:

                                Trava je spora..
                                Last edited by Chiwwi; 07-07-19, 19:26.

                                Comment

                                Working...
                                X