Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2019 (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakvi su to majstori za spinovanje u pricu kakva je trava ove godine u odnosu na prethodne godine oni ubacuju pricu kakva je bila u odnosu na prije 35 godina. Strasno iritantno, ali samo nek pjene to volim da vidim

    Comment


    • Haha slazem se.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Ne znam da li je neko spominjao, bas je spora trava ove godine, cini mi se za nijansu sporija nego prethodnih godina.

        Sve je jasno.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Originally posted by Ivan_PG View Post
          Hipoteticki i da Nadal prestigne Federera po broju GS niko ga nece smatrati najvecim,pa mozda cak ni drugim najvecim.
          I Federer i Djokovic imaju mnogo kompletniju karijeru,ne moze neko ko je na jednom slemu osvojio 2/3 GS da bude ozbiljno razmatran za GOAT.Federer je uspjesniji i to ubjedljivo na 3 od 4 GS,Djokovic na 2 od 4 a na jednom su izjednaceni i pitanje je vremena kad ce i tu Novak da ga prestigne.
          Cinjenice su cinjenice koliko god bile bolne za nas nadalovce.
          Smiri se

          Comment


          • Originally posted by Mrkela View Post
            Smiri se
            Kako Mrki da se smirim,kako.Ovo sto sam napisao shvatio sam tek nedavno,sve iluzije su mi pale kao kula od karata.Svijet mi se naopacke okrenuo.

            Comment


            • a ovo je hard core jinxovanje, ne moze se protiv ovoga

              Comment


              • Bice bolje Ivane, ne mnogo bolje, ali eto, bar ce stizati do finala Rafa, pa gubiti od Novaka. Jednom kad ga prestigne Novak u Slemovima, Rafa nece uspeti da ga stigne.

                Okej, mozda ovo i nije uopste bolje.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Napisem jednom u godinu dana skroz objektivan komentar potkrijepljen svim mogucim argumentima i bivam optuzen za dzinksovanje.
                  Wolfi ne stavljaj mi sonu kiselinu na ranu.
                  Last edited by E1_PG; 07-07-19, 15:05.

                  Comment


                  • Izvini, pokusacu da smanjim ubuduce, mada je mozda bolje da se privikavas, da manje pece kasnije.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Nemojte mi nervirati Bojanu [emoji214]pojest će vas “argumentima”.


                      Sent from my iPhone using Tapatalk

                      Comment


                      • Kad pocinje ona tradicionalna "Ko je GOAT?" rasprava tokom Slemova? Cekamo da Novak izgubi u finalu?
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Vecina igraca i komentatora kaze da je trava ove godine sporija i sa nizim odskokom. Ni jedno ni drugo ne odgovara Rafi. Kad bi Rafa igrao u Uimbldonu kao na Roland Garosu, sporija trava bi mu odgovarala. No u Uimbldonu Rafa igra ofanzivnije i sporija trava mu ne odgovara.

                          Naravno, sve zavisi od protivnika. Bitno je koliko su novi uslovi manje ili vise povoljni ili nepovoljni u odnosu na protivnika. Protiv Souse, Rafi ovi uslovi jednako odgovaraju kao sto bi mu odgovarali oni proslogodisnji.
                          Last edited by NI; 07-07-19, 15:21.

                          Comment


                          • meni je bolja ova aktuelna "englezi ne znaju da posade travu a ameri da zamjesaju malter da valja"

                            Originally posted by DinoFC View Post
                            kakva je bila u odnosu na prije 35 godina
                            najbolje da pitaju Bjorn Borga, kralja sljake, Rafu prije Rafe
                            Last edited by cssr; 07-07-19, 15:28.

                            Comment


                            • Sve je izvesnije novo finale dva najjaca tenisera Novaka i Rafe. Federer protiv ovakvog Nadala nema šta da traži u verovatnom polufinalu i repriza Garosa od pre mesec dana je izvesna. Što se rekorda tiče, na žalost federerovaca, Federer neće držati nijedan relevantan, izuzev mršavih 8 Vimbldona i 9 u Haleu. Već posle US opena Rafa može izjednačiti rekord po broju GS. Ako ne ove u naredne dve sezone Rafa je prvi u istoriji po broju GS, verovatno i Mastersa (tu je mrtva trka sa Novakom)...Novak obara rekord po broju nedelja na 1. mestu ATP liste, zatim po broju završnih Mastersa, a takodje nimalo nebitna je i zlatna medalja na Olimpijadi sl. godine, koju nakon finala osvajaju Novak ili Rafa.

                              Comment


                              • Originally posted by aristokrata View Post
                                ... Što se rekorda tiče, na žalost federerovaca, Federer neće držati nijedan relevantan, izuzev mršavih 8 Vimbldona i 9 u Haleu. Već posle US opena Rafa može izjednačiti rekord po broju GS. Ako ne ove u naredne dve sezone Rafa je prvi u istoriji po broju GS, verovatno i Mastersa (tu je mrtva trka sa Novakom)...Novak obara rekord po broju nedelja na 1. mestu ATP liste, zatim po broju završnih Mastersa, a takodje nimalo nebitna je i zlatna medalja na Olimpijadi sl. godine, koju nakon finala osvajaju Novak ili Rafa.
                                Mrsavih 8 Uimbldona.

                                Kako ce ostati Novak na prvom mjestu rang liste ako Rafa stigne Federera po broju slemova na USO 2019?

                                Polufinale Federer-Rafa je mec koji sa nestrpljenjem ocekujem. Ne bih se usudio da prognoziram ishod. U svakom slucaju, Rodzer tek treba da digne formu.

                                Comment

                                Working...
                                X