Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2019 (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Urose, daleko je USO, ko zna ko ce da bude u kakvoj formi, plus mozda se desi cudo pa ova mladjarija zaigra i napravi neko iznenadjenje
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Hahahahahahaha vidi Urosa, vec poceo
      Pa u pravu je..

      Comment


      • Originally posted by MareLFC View Post
        To uopšte nije nerealno. Ja očekujem i sledeće godine isti rasplet, Novak 3 slema, a Rafi RG. Okej, jos uvek nije osvojio Uso, ali je favorit br. 1.
        Mislim da je najzad vreme da Novak Rafi pomrsi racune na RG. Videcemo. Daleko je to. On je jedini teniser koji je u stanju da veze 4 GS (najmanje) i to drugi put. Bice zanimljivo pratiti.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Urose, daleko je USO, ko zna ko ce da bude u kakvoj formi, plus mozda se desi cudo pa ova mladjarija zaigra i napravi neko iznenadjenje
          Teško, ne verujem da mladi mogu šta skoro.
          A sad bez jinxovanja Federer igra jezivo dobro.

          Comment


          • Kakva crna mladjarija protiv ova tri monstruma, oni su toliko evoluirali medjusobno igrajući da bi jedan Endi Mari koji je igrao sa njima ali gubio većinom, preslišao ove klince sa pola gasa. Da je zdrav.

            Toliko su oni iskustva nakupili i izoštrili skil da je baš teško pobediti ih na GS ako su u iole pristojnoj formi.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              plus mozda se desi cudo pa ova mladjarija zaigra i napravi neko iznenadjenje
              :Lecicev smeh iz Roda:
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Slažem se da je Novak u padu, ni blizu nema nivo iz Australije, ali opet je uzeo Madrid i WB i igrao finale Rima i sf RGa. Jednostavno su ostali tanki, slaba je konkurencije. Na sljaci ga mogu dobiti Rafa I thiem, na travi samo Roger, videćemo na betonu, ali u globalu konkurencija velike trojke ni blizu nema dobar nivo.
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Na betonu je on ranjiv na USO. Da si me pitao pre 10-11 god ja bih mislio da će uzeti jedan-dva W ali bar duplo više USO. A on ima koliko i Rafa. Neobjašnjivo.

                  I nije imao kondicije danas i kretao se očajno.
                  Last edited by Cassius Clay; 14-07-19, 22:41.

                  Comment


                  • Strasan nivo Rodzera danas, ali strasan, znala sam da ne strepim bzvz, mada nisam ni pretpostavila da ce Novak da odigra za njegove standarde u finalu GS ovako lose, tek na momente da podseti sta moze. Nista nije funkcionusalo kako treba i onda sta je izvukao sve, kakva glava... ne verujem! A najvise zbog okoline i publike, ono su neistine bile
                    E nek jedu svi oni ono sto se ne jede!

                    I posebsn pozdrav za one gospodže sto su prsticima pokazivale valjda jos jedan poen za titulu [emoji16]

                    A reprizu vredi odgledati samo zbog Viskovica, do-mi-ni-raooo kao nikad i bas je tesko prezivljavao, naravno kao i mi svi kojii smo bar mogli da vicemo i psujemo

                    Od pljuckanja po Pinku, "kraj je kada Novak kaze", "on sigurno zna da ce da pobedi (posle neke njegove podsmesljive face na mrezi)", "izgleda kao da je izasao u prodavnicu, a igra protiv najboljeg u ovoj igri, napaljenih Engleza i ponekog Svajcarca", do "on je znao, on je sigurno znao da ce da pobedi"... Visko care i tebi jedan
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Da li neko može da mi kaže ko je gospođica sa švajcarskom zastavom na obrazima? Prikazali su je jedno 50 pute.

                      Comment


                      • Najlakše je po pinku pljuvati. Što ne pljuje Happy ako je mangaš. Nego namerno konkurentsku tv da bi dobio posao u Parovima dogodine, dobar tajming ali jeftin trik. Ružičasta televizija je i dalje br 1. Viško drži se tenisa.

                        Comment


                        • Hahahsshha

                          Comment


                          • Daleko je Viško od cara, toliko je bio subjektivan da ga nisam mogao slušati, morao sam da prebacim na degena Mijaljevića, koji veze sa tenisom nema, ali je bio itekako objektivan.
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Moze neki snimak da vidim kako je Visko prokomentarisao one mec lopte Rogera?
                              OVAKO

                              Comment


                              • Sta da ti kazem..za mene car ko kuca uvek bio [emoji41]
                                A Mijaljevica ne bih slusala ni da mi plate
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X