Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2019 (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Za sad je smešno samo ono što ti kažeš a za dalje ćemo videti

    Comment


    • Da napisem sada, da ne zaboravim sutra, trebace mi. Nemojte da obracate paznju na spojler.
      Spoiler
      Jaooooj ova publika.
      Kako je odvratna ova publika.
      Nema nista odvratnije od ovakve publike.
      Tisina!
      Hahahhaahha zasto cutite sada?
      Shhhhh
      MA UTISAJ IH, BRE!
      A na tribinama muk.
      Vristite sada opaaaaaaaa
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Originally posted by Chiwwi View Post
        1.Muhamed Ali(Za njim je pola afrike trčalo dok je trenirao pred meč sa Formanom)
        2. Borg(Samo su još za bitlsima mlade devojke onako ludele, Federerova uštogljenost nije ni blizu statusu rok zvezde)
        3.Džordan
        4. Maradona
        5.Mesi
        6.Ronaldo
        7.Šumaher(Ne postoji muškarac kome on nije idol dok za Federera postoji bar 99% muškaraca na ovom svetu)
        8.Pele(Proglašen za nacionalno blago u Brazilu)
        9.Bekam
        10. Kobi Brajant
        Bolt!! Obozavan

        Comment


        • Stvarno je offtopic ali vrlo zanimljiva tema. Svakako Federer jeste medju 5 najpopularnijih, i vise od toga. Pele i Maradona po mom misljenju nemaju tu sta da traze, mada je tenis u poredjenju sa fudbalom potpuno maltene nebitan. Svetsko prvenstvo u fudbalu je 20x vaznije takmicenje od Wimbledona. Muhamed Ali je ostavio najveci uticaj u sportu. Za mene je verovatno on broj 1. Kao brend Federer je verovatno top 2. Miljenik je bogatasa a ne naroda. Ali to se sve gleda kroz novac. Nazalost sport je vise biznis nego sport tako da se prave vrednosti mnogo manje promovisu.

          Comment


          • Originally posted by mark it zer0 View Post
            Sigurno, mada je tesko davati takve ocene 'najpopularniji sportista danasnjice', pogotovu sto je baza fanova u nekim drugim sportovima nemerljivo veca nego u tenisu. Ne znam ni koji bi parametri bili, ali da, veliki procenat ljubitelja tenisa obozava Rodzera, veoma je omiljen. Sad, da li mislis da je 'omiljeniji' u istoriji od jednog Brajanta na primer?
            Nebitna je baza fanova. Bitna je generalna popularnost i prepoznatljivost. Na nivou planete Zemlje. Bez obzira da li ljudi prate sport ili ne i bez obzira koliko se razumeju.
            Ova lista koju je chiwwi napravio je daleko od tacne po mom misljenju. Medjutim decko ima pravo na svoje i nemojte ga terati da ga menja.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment




            • Kad Pele i Maradona budu sahranjeni bar 300 000 ljudi će doći peške na sahranu, običnih ljudi, kad Federer bude bio sahranjen možda Mirka ako se ne razvedu do tad i ne bih smeo da se kladim na više od 500 do 600..

              Jednostavno nema on taj kult ličnosti, gore pomenuti su Tito a Federer je neki Obama..

              Ali neću više da davim pošto vidim da sam u manjini.

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Mozda je cak sladje ovako.
                Da dodje do zavrsnice i popusi. Koje joj je ovo uzastopno izgubljeno finale? Cetvrto? Mozda peto?
                Treće.
                Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

                Comment


                • Originally posted by Chiwwi View Post
                  Priča je bila ikada.
                  Nije ni blizu.
                  Ni po popularnosti ni po veličini.
                  Cela Srbija je ustajala u tri ujutru da gleda Tajsona i Muhamed Alija ko ustaje da gleda Federera? Mi na forumu.
                  Jednostavno nije on taj tip koga će znati i zaseoci u Čileu i Boliviji on je više establišment i main sream tip sportiste.
                  On je bas taj tip koga ce znati i negde u pizdi materini.... Druga je stvar sto je kod nas nepopularan jer imamo svog pulena. Pa opet i kod nas imas izroda tipa Bojana - koji uopste nisu toliko malobrojni kao sto mnogi misle.
                  Veruj mi da pola sveta ustaje u tri ujutru ili bilo kada da prati njegove meceve.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Nebitna je baza fanova. Bitna je generalna popularnost i prepoznatljivost. Na nivou planete Zemlje. Bez obzira da li ljudi prate sport ili ne i bez obzira koliko se razumeju.
                    Ova lista koju je chiwwi napravio je daleko od tacne po mom misljenju. Medjutim decko ima pravo na svoje i nemojte ga terati da ga menja.
                    Veruj mi Sandu da ce Messija i Ronalda uvek i svuda pre znati nego Federera. To je valjda jasno kao dan.
                    Last edited by mark !t zer0; 13-07-19, 15:43.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Ne bi se slozio.... Znace ih naravno ali ce znati i njega. Sa druge strane njih dvojica bas jedan drugom imaju da zahvale sto ce ih pola tih koji ih znaju voleti, a druga polovina mrzeti.
                      Dok ce ovog svi voleti....
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        On je bas taj tip koga ce znati i negde u pizdi materini.... Druga je stvar sto je kod nas nepopularan jer imamo svog pulena. Pa opet i kod nas imas izroda tipa Bojana - koji uopste nisu toliko malobrojni kao sto mnogi misle.
                        Veruj mi da pola sveta ustaje u tri ujutru ili bilo kada da prati njegove meceve.
                        Aj ne pretjeruj, izrod je malo poteška riječ. Meni je ona simpatična, ponekad i tragikomična sa svojim izljevima ljubavi za dotičnog - ko neka šiparica.

                        Comment


                        • Ako Fedja pobijedi, onda ce medj' Velikom trojkom biti jaz od po 3 slema. 21-18-15
                          Ako Novak pobijedi, onda ce razmak biti 2 slema. 20-18-16

                          Zar ne bi bila prava stvar da trku ucinimo dramaticnom?

                          Comment


                          • Bojana baš voli Federera, šteta što mi nije odgovorila na ono pitanje(Zna ona koje) što je Olja obrisala, mada mislim da znam odgovor..

                            Comment


                            • Trebalo bi da prekinete da pisete o tim glupostima, tema je W.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Chiwwi View Post
                                1.Muhamed Ali(Za njim je pola afrike trčalo dok je trenirao pred meč sa Formanom)
                                2. Borg(Samo su još za bitlsima mlade devojke onako ludele, Federerova uštogljenost nije ni blizu statusu rok zvezde)
                                3.Džordan
                                4. Maradona
                                5.Mesi
                                6.Ronaldo
                                7.Šumaher(Ne postoji muškarac kome on nije idol dok za Federera postoji bar 99% muškaraca na ovom svetu)
                                8.Pele(Proglašen za nacionalno blago u Brazilu)
                                9.Bekam
                                10. Kobi Brajant
                                Nije ti losa lista samo umesto Sumahera stavi Senu. Brazilac je imao mnogo vecu harizmu.

                                Comment

                                Working...
                                X