Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2019 (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • '' Jedini koji je na travi bio bolji od ove dvojice je Bob Marley ''
    (divljan, 14. jul 2019 16:21)

    Comment


    • Čitam malo šta pišetenahvalište luzera. Ako protiv ovakog Novaka ne može ništa spreman je za penziju.

      Comment


      • Pet lakih komada


        https://www.instagram.com/p/Bz6VKZDI...=1kukph18jm8o2
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Igras onoliko kolilo ti drugi dozvoli

          Sent from my MI 6 using Tapatalk
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Andy mora da je ponosan. Jedini dobio Novaka u finalu Wibledona i to u tri seta
            Finala vs Federer/Nadal
            4 0
            Similis simili gaudet

            Comment


            • Siguran sam da je Rodžer izgorio, sve što ima je dao a opet ćorak. Nikad ne reci nikad ali teško da će mu se opet ukazati ovakva prilika.Osrednjost mu nije cilj, zato kažem penzija.

              Comment


              • Dok god igra, sansa postoji, dobio je Nadala, igrao sa Djokovicem 5 setova 5h, bio na poen od pobede i ti ga teras u penziju.

                Sent from my MI 6 using Tapatalk
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • ja sam sad nesto malo pogledao i novak nije bio TOLIKO los kao sto su mnogi ovde pisali...na koncu,pobedil je
                  Wizard

                  Comment


                  • Kakva crna penzija. Samo neka igra sto god duze moze.
                    Cak je i danas na presu nakon finala pricao kako je ispalo bas dobro sto je igrao ove godine sezonu evropske sljake jer je ostvario odlicne rezultate a i pomoglo mu je da nanize meceva pred W. Da udje u igracki ritam.
                    Pa je nakon toga izjavio da uprkos tome sto je ove sezone igranje sljake bilo pravi potez, ne zna da li ce je igrati sledece godine.
                    Tako je indirektno rekao da igra i sledecu sezonu.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Ma nece on u penziju bar jos 2 godine. Bice prilike da opet izgubi od Novaka na Slemu.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Rogerovci,stvarno trebate da ste srecni da gledate svog igraca da igra na ovakvom nivou a moze on jos dugo danas je to i pokazao,5h onakvog tenisa jedan Medvedev ne bi izdrzao 3h a on je taj cuveni nextgen mogu samo da ga gledaju sa nevericom

                        Novak je pobedio u najmucenijem mecu koji sam ikada pratio,2014 sam se nervirao ali nije bilo ovako konstantno i dugo mucenje,nisam bio u stanju da zamislim da Novak moze da dobije,bio je losiji igracki osim u prvoj polovini 5tog seta kad ga je mogao slomiti ali nije,ostalo je bio Roger predobar,nenormalan za svoje godine,nenormalan,majstor nad majstorima,drzao razmene i to kakve bez ikakvih problema,ako bude imao srece da bude u dobroj formi i ima dobar zreb itekako moze doci do slema jos
                        A za Novaka,samo cu reci BRAVO LEGENDO,dobiti mec na wimbledonu protiv Goata na njegovoj omiljenoj podlozi gde si igracki inferioran gde je publika protiv tebe...prebitan mec,sve rane sa Rga su zasivene,idemo dalje slede betonski slemovi,a tu je na svom

                        Comment


                        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                          Ma nece on u penziju bar jos 2 godine. Bice prilike da opet izgubi od Novaka na Slemu.
                          Mozda se i Rogeru jednom otvori zreb, jer je on jedini igrao sa nosiocima od 3.kola: Puj, Beretini, Kei, Nadal,Djokovic, niti jedan da ranije ispadne.

                          Sent from my MI 6 using Tapatalk
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Mora neko da mu ocisti drugu stranu kako u finalu ne bi igrao sa Novakom/Rafom. Prvo da vidimo da li moze uopste ovakvu formu da donese na USO.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Kakva penzija, deda razara..

                              Šta kaže Kirgios? Jel' se javlja na tviteru? Ja nemam tvitere i instagrame pa eto vi što pratite to jel' ima što god?

                              Comment


                              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                                Mora neko da mu ocisti drugu stranu kako u finalu ne bi igrao sa Novakom/Rafom. Prvo da vidimo da li moze uopste ovakvu formu da donese na USO.
                                USO mu je najbaksuzniji slem, bilo bi savrseno da mu se tu vrati.

                                Sent from my MI 6 using Tapatalk
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X