Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2019 (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by DinoFC View Post
    Smeta mi neograniceni uticaj jednog igraca i masovno u svijetu su navijaci Federera protiv Djokovic zestoko u zadnje vrijeme i prirodno je da ja ne mogu biti na toj strani.
    Masovno su navijaci Feda protiv Djokovica i Nadala, kao sto Nadalovi ne vole preostalu dvojicu, kao sto Djokovicevi ne vole preostalu dvojicu....

    @Joker
    Za mene ce on uvek biti najbolji zbog nacina na koji igra tenis, zato sam i pocela da navijam za njega pre 15 godina, ne zbog rekorda jer tada nije drzao niti jedan.

    Sent from my MI 6 using Tapatalk
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      @Joker
      Za mene ce on uvek biti najbolji zbog nacina na koji igra tenis, zato sam i pocela da navijam za njega pre 15 godina, ne zbog rekorda jer tada nije drzao niti jedan.
      Vidis, mi koji smo za Novaka ili Rafu, mi smo zbog rekorda poceli da navijamo za njih.

      Krajnje suvisna info, ali nema veze..

      Comment


      • Ako sam u nesto siguran sto se tice sporta to je da Nadal nece prestici Federera po broju GS.To je SF scenario po meni.
        Da je trebalo to da se desi vec bi se desilo.Uvijek ce se nesto isprijecit.Samo da stari uzme sad ovaj Vimbldon i adios Rafa u nekom drugom zivotu.

        Comment


        • Originally posted by Ivan_PG View Post
          Ako sam u nesto siguran sto se tice sporta to je da Nadal nece prestici Federera po broju GS.To je SF scenario po meni.
          Da je trebalo to da se desi vec bi se desilo.Uvijek ce se nesto isprijecit.Samo da stari uzme sad ovaj Vimbldon i adios Rafa u nekom drugom zivotu.
          Brate, makar ugradjivai ne znam sto u njegova koljena, on ce izgurati jos ta dva rg-a. Za pocetak (i kraj). A sa ovakvom formom, ne mogu da zamislim da nece čupnuti ni jedan sa strane. I te kako hoce. Fedja ce uvijek imati igru za w, ali ako mu budu Rafa i Nole jedan za drugim.. ma ja ustvari uopste ne vjerujem da ce on dobiti Rafu odje.

          Comment


          • Ti si onaj sto je najavljivao Federerovo osvajanje RG prije mjesec dana i pobjedu protiv Nadala
            Cisto da upoznam javnost s kim polemisem
            Jinxeru jedan obicni.
            Last edited by E1_PG; 07-07-19, 10:51.

            Comment


            • Ne moze Rafa prestici Rodzera po Slemovima, Feki je prosto bolji.

              Novak moze.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Ne zaebavaj sad, ja sam prepun neozbiljnih prognoza uoci slemova. Ta igra na igraca, umjesto na loptu, nije neki argument u ovoj prici. Inace, ja nisam najavljivao da ce da osvoji, nego da ce napraviti veliko iznenadjenje. I to jeste bilo polufinale, a u njemu sam toliko zarko zelio da ispadne Nadal, da sam morao to pretocit u prognozu. Odje sam Wawrinku vidio u polufinalu..

                Ali sto se tice njihovih karijera i sta ocekivati, kazem ti. Rafa je sto posto ispred Fedje po broju gs-ova. Nece se smiriti dok to ne ucini.

                Comment


                • A morace Rafa da se pomiri na kraju sa surovom realnoscu da je ipak 3 najbolji igrac u istoriji.To kazem kao njegov navijac.
                  Sto opet nije mala stvar.Definitivno bih ga stavio ispred Samprasa pa cak iako se nece mnogi sloziti i ispred Lejvera.

                  Comment


                  • Ti, kao i ostali njegovi navijaci ste toliki jinxeri (ili kako se vec veli), da sva ova prica moze biti besmislena, jer najvjerovatnije opet samo prkosis (slatkoj) sudbini, koja je sve izvjesnija. Samo da je ne bi izmalerisao. A svi znamo da je ovo sada vec preee pree preblizu da bi Rafa tek tako ostao kratak. Jos govorimo o najvecem ratniku ikad na teniskim terenima, koji ce dusu svoju ostavit da dosegne taj svoj cilj. Ja sam do njegovog 18-og i mislio da postoji neka mogucnost da tih 20 (21) budu nedostizni za njega, ali vidim da ti njegovi ciklusi dobre forme jednostavno ne mogu da prodju bez osvojenog rg-a svake godine, bez obzira sto je prosla 30-a. Zamor materijala se nece znatno osjetiti jos sigurno par godina. A to je taman to. Isto kao sto ni Novak nece puno odmaci, ali hoce prestici Federerov rekord u broju nedelja.
                    Last edited by Joker; 07-07-19, 11:05.

                    Comment


                    • Hipoteticki i da Nadal prestigne Federera po broju GS niko ga nece smatrati najvecim,pa mozda cak ni drugim najvecim.
                      I Federer i Djokovic imaju mnogo kompletniju karijeru,ne moze neko ko je na jednom slemu osvojio 2/3 GS da bude ozbiljno razmatran za GOAT.Federer je uspjesniji i to ubjedljivo na 3 od 4 GS,Djokovic na 2 od 4 a na jednom su izjednaceni i pitanje je vremena kad ce i tu Novak da ga prestigne.
                      Cinjenice su cinjenice koliko god bile bolne za nas nadalovce.

                      Comment


                      • It’s no different than moving on a clay court.

                        — Milos Raonic on #Wimbledon grass.



                        Sent from my MI 6 using Tapatalk
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Zasto mi sad pricamo o nekom najvecem, drugom najvecem, goat..? Jesam li ja pricao o tim "titulama"? Ja sam govorio o vrlo egzaktnoj kategoriji - rekordima. Pa neka svako za sebe iz njih izvlaci zakljucak kakav god zeli. Ja kad bih sad govorio o mojoj listi "najvecih", tu bi bilo mnogo nepoklapanja sa zakljuckom na koji upucuju rekordi. Recimo, meni je top Marej jaci od vecine Lendla, Bekera, Mekinroa.. koji imaju po 2-3 puta vise osvojenih slemova od njega. To su vec bas subjekticne procjene. Ali rekordi su konkretni, a Fedja ce ostati bez svoja dva najveca.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            It’s no different than moving on a clay court.

                            — Milos Raonic on #Wimbledon grass.



                            Sent from my MI 6 using Tapatalk
                            Ja, ja i Djokovic je takodjer izjavio da nema razlike u prethodnih 5-6 godina. Nek udje i to u zapisnik

                            Comment


                            • Realno moram da branim Federera, Raonica i ostale igrace kojima odgovara brza trava ( iako navijam za Djokovica). Naravno da Nadal i Djokovic nece da se bude. Ako ti nesto odgovara i ne razmisljas kako je bilo pre.
                              Da je trava brza siguran sam da bi to prokomentarisali. Ali videcemo, u petak se najavljuje kisa, to bi moglo da odgovara Rodzeru( Vec zamisljam Nadala kako se buni jer je 2 godine zaredom izgubio zbog krova).

                              Comment


                              • sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X