Announcement

Collapse
No announcement yet.

VN Francuske

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • VN Francuske

    kvale subota 15:00

    trka nedelja 15:10



    moze li neko pobediti Mercedes ili ce maFIA opet umesati prste?
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

  • #2
    http://sportklub.rs/Automoto/Formula...-na-SK-4K.html

    Interesantan podatak je da je trka u Francuskoj najstarija na svetu, održava se još od 1908. godine. Sada imaju ugovor bar do 2022. o održavanju F1 trke.

    Staza Pol-Rikar je duga pet kilometara i 842 metra. Ima 15 krivina, a najbrži krug pripada Valteriju Botasu, i to iz prošle sezone. Najviše pobeda u Francuskoj (ali ne na ovoj stazi) ima legendarni Mihael Šumaher (8).

    Naravno, osim u savršenoj rezoluciji na SK 4K, trku ćete moći da gledate i na Sport Klubu 1.
    Сутра брзо долази - треба човек постати
    Нестали су кодекси, остали су комплекси
    Победе су порази, а исходи су потресни!

    Comment


    • #3
      1906 trebalo bi da je odrzan prvi GP Francuske a i upste.

      Juniore, gledanost pada, dogovoreno je da ne pobedi Mercedes. Ja bih voleo da pobednik bude isti kao i 1906.
      Last edited by Alan; 20-06-19, 23:43.

      Comment


      • #4

        Comment


        • #5

          Comment


          • #6
            Jaooo, koliko je malo falilo Norrisu da skine i Verstappena. Svejedno, fantastične kvale za McLaren, treći red
            Staza kao pravljena za njih

            Comment


            • #7
              sta bi sa Fetlom?
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • #8
                Kakva greska Ferarija da promeni Kimija a ostavi Fetela. Evo im ga sad...
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • #9
                  Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                  sta bi sa Fetlom?
                  A sta ce biti? Nesposobnjakovic
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    "It is time to call Fernando"
                    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                    Comment


                    • #11


                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                        "It is time to call Fernando"
                        Ako ćeš pravo mislim da Ferrari od toga i nema bolji potez na raspolaganju. Sezona za titulu je propuštena, ali sam siguran da bi Fernando do kraja uzeo bar par pobjeda. U svakom slučaju bi bio bolji od najgoreg višestrukog (4 titule, ja blama Tito dragi) u istoriji svih sportova.
                        A i od malog Leklera, ali tu je neiskustvo ipak sasvim prihvatljiv argument.

                        Da ne pucam dodatni post, fora sa nošenjem table broja 7... Respekt, bilo da si je napravio ili negdje pokupio.

                        Comment


                        • #13
                          Vrlo napeta i neizvesna trka...

                          Comment


                          • #14
                            Meni cimanje do zadnjeg kruga zbog ovog problema s hidraulikom Norrisa... Neće valjda neko sranje

                            Ma jebem ti sranje i jebem ti mrtvog režisera, jebali ga Botas i Lecler, marš u tri pm

                            Comment


                            • #15
                              kakva trka
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment

                              Working...
                              X