Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jović dve godine kod Šveda u Himkiju.

    Comment


    • Rašković prešo igricu...ubio kraljicu i ostala mu tri života.
      Ne postoji bolji način za ugrabiti jaku cenu od nekog EL milijunaša od objave koju si cifru odbio,
      posebno kada je u pitanju ovako tražena pozicija...a većina zvučnih imena već rešena.
      Visok, jak, u najboljim godinama igra odbranu i drži rekord u asistencijama...
      (19 kom. upravo protiv Bajerna u Minhenu).

      Bravo za Jovketa...da nam je živ i zdrav.
      Last edited by Wingwalker; 16-07-19, 22:25.

      Comment


      • Sreca nasa pa imalo jedog pleja u timu[emoji23]

        Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Lowcost letovi za Bolonju 20 e, boli ga peta, u BG je dok je rekao keks

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Sreca nasa pa imalo jedog pleja u timu[emoji23]

            Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

            Sreca nasa sto je prepoznao porodicni koncept i igra za 10 do 20 x puta manja para od ova 3 vodeca srpska playmakera.

            Sta da je resio da ode u inostranstvo a imao je silne ponude ali je zvezdasko srce presudilo, a ti se sprdas

            Spasio proslu sezonu, a ova jos nije pocela a on nam poslednja i jedina slamka spasa za sada.

            Comment


            • Preterao si Šarče...igra za 4 puta manje para od Jovketa,
              nigde nije objavljeno za te ponude iz inostranstva i za to ti ne verujem
              ali za spašavanje prošle sezone si u pravu što i dekard može da potvrdi.

              Comment


              • Originally posted by Wingwalker View Post
                Preterao si Šarče...igra za 4 puta manje para od Jovketa,
                nigde nije objavljeno za te ponude iz inostranstva i za to ti ne verujem
                ali za spašavanje prošle sezone si u pravu što i dekard može da potvrdi.
                Jovke ce ubosti preko 800 k u Himkiju. Za Teodosica vec smo culi koliki je ugovor.

                FC3 ce imati 100 ili 120. Moja matematika kaze da Teo ima 10 x vise.

                Ali nije sada ni bitno, imao je ponudu od Mornara, o tome sam pisao da ga trazi klub na obali mora.

                Comment


                • ...kad čačkam mečku


                  nije mi trebalo ovo za Mornar.
                  Last edited by Wingwalker; 17-07-19, 01:15.

                  Comment


                  • Rocesti, nema ga vala pismenijeg u Evropi da nam je dostupan. Jes da bi nam duvalo kroz frontcourt ali bar bi se nagledali kosarke. Pisaj ga,ja sam za.

                    Comment


                    • Originally posted by Victor BG View Post
                      Rocesti, nema ga vala pismenijeg u Evropi da nam je dostupan. Jes da bi nam duvalo kroz frontcourt ali bar bi se nagledali kosarke. Pisaj ga,ja sam za.
                      Ja to pricam sve vreme. Kakav Tiodor, kakav Grendzer. Roch je umetnik!

                      Comment


                      • Da, Mornar se dvoumio između, Nidama, Pulena i debeljka. Sad kontaju koliko su se zajebali.

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post
                          Imao je sigurno ponuda, to zna samo njegov menadzer i on.
                          Samouvereno i mudro.

                          Comment


                          • Ročesti , asocijacija za gubitnika.

                            Comment


                            • Originally posted by Victor BG View Post
                              Rocesti, nema ga vala pismenijeg u Evropi da nam je dostupan. Jes da bi nam duvalo kroz frontcourt ali bar bi se nagledali kosarke. Pisaj ga,ja sam za.
                              Moze i jos jedan "Kinez" da se vrati u EL, kod nas, Darius Adams.
                              Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                              Ljuba Tadić.

                              Comment


                              • Ročestiju je mana loša defanziva, ne toliko što je nezainteresovan za odbranu, koliko nema fizikalije da isprati igrača. U napadu je pravi umetnik, kreator, može da bude i individualac, a raspolaže i odličnim arsenalom asistencija. U ovom trenutku, s obzirom na to da su nas oduvali svi domaći aduti, mislim da nema greške da se uzme Tejlor, mada je verovatnoća mala, jer on u Kini igra za dobre pare. A i sama pomisao na kombinaciju Ročesti - mali debeli tatin sin, izaziva jezu. U stvari bilo koja kombinacija gde je Filip drugi plej evroligaške ekipe izaziva jezu.

                                Comment

                                Working...
                                X