Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imamo veći budžet nego što bi Budućnost mogla ikada imati. Ne vidim problem tu. Prošle godine nismo imali, ove imamo. Može nam se. Država daje da zadovolji 65-68% stanovništva. Plus dijaspora.

    Zvezda kao Zvezda ima više navijača nego svi klubovi zajedno minus Partizan. Da dodamo Partizan bio bi egal.

    Što ne bi ni imali najveći budžet.

    Prošle godine nismo, ove godine imamo i to ubedljivo. Ne znam koga gde žulja.

    I da je Gist 2 miliona ne vidim koga boli briga, pogotovo iz druge države. Haj Partizane logično jer delimo iz iste kase.

    Nigde ne piše da moraju budžeti da budu jednaki.

    Braun prima milion i po, dao gazda i dodali Ultra Kop još 500k da se udobnije snadje, ima ručak i večeru na Senjaku i obezbedjen stan.

    Puni smo ko brod što od kriminala, što od države.

    Ali nam niko ne može ništa realno, sa ovim budžetom od 20 miliona, teško će nam neko parirati

    Comment


    • Hm spinovanje, ako se kaze da je ovo najskuplji tim Zvezde da li je to spinovanje? Nije. Tako da ne razumem tu vrstu histerije. Ja bih najvise voleo da 65% budzeta bude 5 miliona ali da li je to moguce? Marketing Zvezde uspeo je da napravi pricu pocetkom jula. Svi reflektori su usmereni ka KK Crvena Zvezda. To sto Zvezda prva kompletira tim ne znaci da ce Partizan ili Buducnost biti dzak za napucavanje. Problem za Buducnost nije novac vec opravdano pravdanje tolikih para ako se ne igra Evroliga. Zvezda ke ove godine na glavnom terenu, Buducnost i Partizan su na pomocnom igraju Evrokup pa se eto vise prica o Zvezdi. Sve je to normalno. Zvezda sa proslogodisnjem timom tokom sezone nije ostavila neko utisak a onda se desio veliki prasak u plej ofu Aba lige gde je Zvezda zasenila i epizodu zmaja Radonje.

      Comment


      • Imamo i od Kosova i od kriminala. Nemoj da lažemo naše susede. Sve su to pokradene i narodne pare koje se besumučno pumpaju u nas ali mi nemamo obraza i idalje navijamo za fmp-cz jer nam je obraz kao djon.

        Izvinite, znam da niste navikli na ljude koji su u kriminalu i kojima je obraz kao djon, koji danas navijaju za jednu sutra drugu(Zvezdu), ali ne znam kako vam pomoći.

        Evo ja sam prvi gad i ne stidim se, samo nek se troši, što se mene tiče može i 30 miliona od penzionera i poreskih obveznika + prljav novac i mi sjebali i Barselonu

        Comment


        • Zero_privilegi Plus sto je Terza resio da preusmeri 2 miliona iz FK u KK i razmislja da gurne 500 000 Milanovicu u vaterpolo klub. Ima se moze se

          Comment


          • Normalno.

            Nismo mi krivi što smo djurbad a svi drugi pošteni. Eto ako ništa njima je obraz čist a nama prljav, slobodno nek me zovu ljiga. Mi nismo pošteni kao oni.

            Svako bira svoj put.

            Comment


            • I ja kazem opet, nije problem imat budzet, za mene nijedan euro ulozen u sport nije bacen.
              Lose je lagati ljude, siriti dezinformacije, prozivati, a onda dobiti pare, i pokusati da ih skrijes. Ako vam to nije jasno, onda jbg.

              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

              Comment


              • Cime se vi bavite sta ima veze koliki je budzet i kolike se plate igraca i jeli Karic dao neke pare uzivajmo kad nam je bog dao.

                Comment


                • Ja nisam ni prozivao bolelo me dupe iskreno. To dekkard i ekipa, nismo svi znači. Mogli ste imati i 50 miliona, koga briga. Vaša stvar. Da budžet igra PSG bi osvajao u fudbalu svake godine. Ipak mora imati i neka struktura ma koliki budžet bio.

                  Zvezda ima filijalu u ABA i automatski je za koplje ispred svih klubova organizaciono.

                  Ja da nisam zvezdaš više bi mi to smetalo nego budžet.

                  Nzm kako je to regularno ali hvala vam što se ne bunite.
                  Last edited by Cassius Clay; 06-07-19, 17:05.

                  Comment


                  • Originally posted by ajkisloba View Post
                    Cime se vi bavite sta ima veze koliki je budzet i kolike se plate igraca i jeli Karic dao neke pare uzivajmo kad nam je bog dao.
                    Zbog cega Karica nazivas bogom ? Vidis da je sve otislo na sprdnju.

                    Comment


                    • meni mirise da ce Jovic za koji dan da stavi paraf ...ovo ze Teodosica mi ne deluje realno ..mada ...ako on potpise zasto mi ne bi mogli da udjemo u 8 ?

                      Comment


                      • Originally posted by StefanPG View Post
                        I ja kazem opet, nije problem imat budzet, za mene nijedan euro ulozen u sport nije bacen.
                        Lose je lagati ljude, siriti dezinformacije, prozivati, a onda dobiti pare, i pokusati da ih skrijes. Ako vam to nije jasno, onda jbg.

                        Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                        Dobro da je tebi jasno.
                        I imate temu,, pomracenje,, pa udrite tamo.
                        Znam da pijedincima nije lako ali sta da im radim.
                        Napravismo smece od teme.

                        Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Dajte ljudi, nemoguce da nema nikoga ovde na forumu iz Valjeva, dajte Valjevci u kafanu, razmilite se! Nadjite Teodosica seniora ili burazera mu, pa izokola ispitajte, ima li nade?!

                          Comment


                          • Originally posted by NaviSK View Post
                            Dajte ljudi, nemoguce da nema nikoga ovde na forumu iz Valjeva, dajte Valjevci u kafanu, razmilite se! Nadjite Teodosica seniora ili burazera mu, pa izokola ispitajte, ima li nade?!
                            Ne pominji Nadu pred Jelisavetom - izesces dobre batine.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              Ne pominji Nadu pred Jelisavetom - izesces dobre batine.

                              Comment


                              • Cekajuci Dzejmsa..

                                Comment

                                Working...
                                X