Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oly uzima Norisa Kola

    Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Lepo izgleda na Yotube skautingu. Bas sto nam treba.

      Comment


      • Originally posted by Šarac View Post
        Sledece leto, a mozda i dva kada sutnu JOVICA ILI TEODOSICA ,
        do tada nista.
        Pusti Grcku... dje sad da odes kad su nam nasli pleja?

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          Pusti Grcku... dje sad da odes kad su nam nasli pleja?
          Kada nije nijedan od ova dva "zvezdasa" dosao sada da dovedu i Chris Paula zabole me ,

          uz Mythos, Gyros i sunce ostavljam vas da skautirate nekog divljaka iz Glige i verovatno skracenog poput njegovog parnjaka sa brojem 3.

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Naz Mitrou-Long pik za pleja...
            voda na usta kada čujem za crnog pleja 193cm i 98kg...
            navuk'o sam kompleks na kecu od niza: Ročesti - Reglend - i ovaj najkraći...
            i još smo ih naređali po klasama na dole: EL plej...EC plej...i pliz dont plej.
            Last edited by Wingwalker; 18-07-19, 23:24.

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              Koliko upisa ja imam od kako on igra u KKCZ i sta mislim o tome, i ja sam poslednji koji cu da ga branim.

              Ali brate vi ste opasni kompleksasi kada vam je samo on tema, demantovao vas je sve pa i mene u PO i to mu svi vasi upisi i pljuvacina ne mozete oduzeti.


              A sada nastavite da citate FB stranice i vidite gde ima da se nadje play direkt iz NBA lige za par milona godisnje.
              Za ovo "kompleksaši" bih ti napisao nešto sočno, ali iskuliraću. Prestani više sa svojim cinično - ironičnim upisima da pljuješ po svakome ko ima drugačije mišljenje. Ako toliko voliš tog malog debelog, vodi ga kući. Ja ga ne podnosim, jer mrzim što zauzima mesto pravom pleju, koji nam je sada preko potreban. A te tvoje i Dabine fore "vi što se krijete iza nickova", dosadni ste više sa tim. Ovo je forum, niko nije obavezan da skenira svoju ličnu kartu i postavi je ovde. Stvarno smarate sa time. Ja nisam klinac, imam 41 godinu i dugo godina pratim košarku i Zvezdu. To što ti imaš informacije iz kluba je sasvim ok i ako ne želiš da ih deliš - zadrži ih za sebe. Ali što voliš da opališ vaspitnu svakome ko upiše neku svoju želju za pojačanjem, to je pre odlika nekoga sa kompleksom, nego nekoga za koga je Filip Čović, koji svake godine "poraste" za 2-3 cm, samo tatin sin i igrač Zvezde poguran nepotizmom.

              Comment


              • sad sledi kompleksno razjašnjenje sa katarzom:

                ,,...da se razumemo, kakve ja upise trpim ovde godinama i kakve nebuloze moram po vazdan da iščitavam, komentarišem ili eksplicitno demantujem...
                još ste i dobro prošli sa dijagnozom - kompleksaši ''.

                αντίο...
                Last edited by Wingwalker; 18-07-19, 23:27.

                Comment


                • Noris Kol je odličan ali nije idealan za ovaj roster

                  Comment


                  • Originally posted by Wingwalker View Post
                    voda na usta kada čujem za crnog pleja 193cm i 98kg...
                    navuk'o sam kompleks na kecu od niza: Ročesti - Reglend - i ovaj najkraći...
                    i još smo ih naređali po klasama na dole: EL plej...EC plej...i pliz dont plej.
                    A jos polu Grk... Tomicu...
                    + neverovatno... zavrsava levi ulaz levom rukom
                    Last edited by Grof; 19-07-19, 04:10.

                    Comment


                    • Originally posted by Wingwalker View Post
                      voda na usta kada čujem za crnog pleja 193cm i 98kg...
                      navuk'o sam kompleks na kecu od niza: Ročesti - Reglend - i ovaj najkraći...
                      i još smo ih naređali po klasama na dole: EL plej...EC plej...i pliz dont plej.
                      Odličan post, i nasmeja me, a struka u KK kao da namerno traži i angažuje te igrače koji su inferiorni svojim gabaritima a i igrom u odbrani
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Smara prica oko Filipa. Ok, odigrao par tekmi protiv Future dobro i to je to. Lik nije ni za drugog pleja Skajlajnersa iz Frankfurta i tu se prica zavrsava a kamoli drugog pleja El ekipe.

                        Comment


                        • - Prvi kontakt sa trenerom Sašom Đorđevićem bio je pre šest meseci - rekao je Teo, koji je potpisao trogodišnji ugovor sa dvostrukim prvakom Evrope, po rečima jednog od čelnika kluba vredan nešto više od pet miliona evra. - U početku mi je to izgledalo kao luda ideja, ali su potom stvari postajale sve konkretnije. Ubedio me je pričajući mi i projektima za budućnost, ambiciji i želji da se klub vrati na staze slave iz prošlosti, koju veoma dobro poznajem.

                          Није било контакта, да сам причао са неким нисам, да сам преговарао са неким, нисам. Све што сам сазнао о мом доласку у Црвену звезду било је из новина наравно. Криво ми је што се створила таква слика да сам на крају ја испао лош и неко ко није желео да дође у Црвену звезду. Да ли је то било реално или не, није битно, криво ми је што се све тако издешавало, али да сам преговарао и да је било прича – не - рекао је Теодосић новинарима на окупљану репрезентације.

                          Dve Teove izjave iz kojih je lako izvući zaklučak o tome koliko je bio realan njegov dolazak u kkcz
                          Last edited by Samo Zvezda; 19-07-19, 11:30.

                          Comment


                          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                            Dve Teove izjave iz kojih je lako izvući zaklučak o tome koliko je bio realan njegov dolazak u kkcz
                            Forumaši mogu da sanjaju, to im (nam) niko ne može zabraniti A nije da nije mogao da dođe zimus kada je mogao za manje od pola sezone da postane legenda u delu populacije koja crveno belo diše a onda ovo leto otići za još jednim ugovorom bez da mu iko može prebaciti. Nije došao, i nikad doći neće jer prilika je propuštena, priča ovog prelaznog roka je samo i isključivo želja & sweet dreams naših navijača. Ovo njegovo,nazvaću koketiranje sa crveno belim fanovima je samo dimna bomba jer da dođe u klub u svojoj nekoj 35/36 godini i nije potrebno jer niti će imati motiva za igrom i dokazivanjem niti će u tim godinama moći da igra na potrebom nivou.
                            Kako god, ne želim mu zlo, napravio je izbor koji smatra da je najbolji za njega i njegovu porodicu i sretno mu bilo.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • dobro vece

                              Comment


                              • Pusti ih Ganac, vidiš da ima ljudi koji jedva čekaju da opljunu da li zemlju za koju navijaju, klub, navijače, neki trip neke kao samokritike.

                                Znaš oni podržavaju sad kao Tea jer su oni iznad situacije i Teo nije kriv i pošto mrze sve čemu pripadaju - a zvezdaši su - automatski je Zvezda kriva jer se uvek vode mišlju "mi smo govna sigurno".

                                U Srbiji otvoriti školu samopoštovanja ima da postanem multimilijarder. Novac ću podeliti siromašnim srpskim porodicama kao veliki patriota, i daću Fići Čoviću 500k evra da se bahati da crknu dušmani

                                Comment

                                Working...
                                X