Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U Grcku znaci... koga ima u Grckoj, aha Manzaris?

    Comment


    • Originally posted by Šarac View Post
      Ako ti TechSport merodovan uzmi samo da su u roku od 7 dana Teo i Jovic bili pred potpisom, da bi na kraju napisali da ce obojica biti nasi clanovi. Samo zbog takvih upisa treba ih odjaviti sa aplikacije/

      Sto se tice ostalih komentara ne mogu svima da odgovorim odjednom,mislio sam da cu samo sa LosmiSK da se borim ali ocigledno da nisam previse omiljen ovde pa stoga ili me stavite na ignore ili sa nekij jacim argumentima krenite u macevanje samnom,a da nisu vepar, tatin sin, privatan klub, ironican, sarkastican isl.

      Kada izadjete iza noname nickova i da nekoga nazivate neznalicom od kosarkasa i pri tom jos neki napisu da dzabe sto je on rastavio EL ekipu (futura) jer oni su inace trula ekipa ali je merodavna samo ono sto je protiv Ulma ili Brese pokazao, ja to nazivam kompleksom jer obezvredjujete neciji trud i rad na tom nivou kosarke a da pri tom niko od nas ne zna sta ste vi to licno postigli na bilo kom polju pa da mozemo i mi da procenimo te vase uspehe.Ok on je javna licnost i moze da se kritikuje, ali da je totalna neznalica 8 utakmica playoffa mu ponistava sve lose sto je pre toga uradio. Kao sto bi ponistilo da je pre toga bio najbolji a da je usrao playoff.

      Nikakve informacije nemam u vezi bilo kog igraca a i da znam sigurno ne bih ovde napisao kao sto nisam ni za jednog igraca napisao bilo sta u ovom prelaznom roku.

      Ako smo od euforije za potpise nekih igraca dosli do toga da smo sada opet neka bezvezna ekipa zato sto nisu potpisali Teo i Jovic, sta da vam radim uvek je tu FMP moze da se pogleda ako ovaj privatan klub familije Covic ne odgovora vasem culu.
      Uvek mozete i na Mali Kalemegdan da svratite i da trazite pare od sezonske da vam se vrati ako ste prevareni jer ste bili ubedjeni da Teo potpisuje, ili vec neki drugi mamojebac.
      Druže Šarac, kada već pišeš kompleksi, na vedi koji jer ima gi razni...recimo:
      Antigonin kompleks, pa niže i više vrednosti, ima i Griselda kompleks,Jokasta kompleks...kasttracioni kompleks.
      A onda i elaboriraj šta obuhvata avedeni kompleks. Ima i onaj Stokholmski sindrom.
      A da se ipak manemo tih gluposti oko kompleksa jer situacija je kompleksna a i pored toga je prelazni rok dosta dobro tekao do sage sa Teom, jbg ne možešnavijaču oduzeti san a buđenje je bilo brutalno. Za Jovića je bilo priče a sada i on negira kontakte...jebe lud zbunjenog.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • eto šta ste napravili...

        Comment


        • Teo negira pregovore i ponude, Jovke negira pregovore i ponude... to moze da znaci 2 stvari. Ili od pocetka Tomic zna koga ce dovesti pa ga ostali i ne interesuju, ili nam menadzer trazi pleja pa koga nam utrapi.

          Comment


          • Sarac me podseca na jednog mog drugara iz detinjstva. Razlika je jedino sto je taj moj drugar tada imao 10ak godina...

            Comment


            • Originally posted by Wingwalker View Post
              eto šta ste napravili...
              Koji si ti kralj.

              Comment


              • Vratimo se temi
                Daj bre Kalnietisa pa nek ide zivot[emoji1787]

                Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                Comment


                • I da završim (ja) na temu, svi vi forumaši ste mi dragi i rado vas čitam i čitaću, pa čak i Kuper (koga nešto nema u poslednje vreme), nemojte sve preozbiljno shvatati i k srcu primati.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Vratimo se temi
                    Daj bre Kalnietisa pa nek ide zivot[emoji1787]

                    Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
                    A brate preslab je razigravac. Ostalo sve ok, ali to nam je kljucna osobina koju prvi plej treba da ima na ovaj roster.

                    Comment


                    • Originally posted by Šarac View Post
                      SVE OK

                      Samobanovacu se do daljneg.

                      Odoh sutra za Grcku i zelim svima vama ugodan ostanak i sto bolji zavrsetak prelaznog roka.

                      Odlazi Tomicu obecao si ekipu do 15.07.2019 a ocigledno u dogovoru sa Covicem si ovo namerno napravio da nam njegov sin bude jedini play.[emoji3]
                      Trandafilovic ceka

                      Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Trandafilovic ceka

                        Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
                        Sledece leto, a mozda i dva kada sutnu JOVICA ILI TEODOSICA ,
                        do tada nista.

                        Comment


                        • Naz Mitrou-Long pik za pleja po Informeru
                          Prati li ko NBA i G ligu da kaze koju

                          Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • kažu da je i oliju interesantan

                            Comment


                            • Ode taj u Oly...

                              Comment


                              • Mislim da je Oly uzeo sebi na pleju šta je hteo.

                                Comment

                                Working...
                                X