Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Miler je bivsi kosarkas

    Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Miler je bivsi kosarkas
      kakva je to bila zverina i ploditelj u maj'ci na bratele...

      Williams, Miler i Jestratijević su tri najzabavnija igrača koje sam gledao u Zvezdi.
      Last edited by Wingwalker; 18-07-19, 15:46.

      Comment


      • Hvala Bogu Laza je mod i pravi je zvezdaš. Svi znaju da smo mu nudili, nismo napismeno i formalnim putem i onda može ovako da priča.

        Jelisaveta je sigurno toliko zla da je izmislila onda na predstavi da bi nas ložila.

        Comment


        • Originally posted by Zero_privilegi View Post
          Hvala Bogu Laza je mod i pravi je zvezdaš. Svi znaju da smo mu nudili, nismo napismeno i formalnim putem i onda može ovako da priča.

          Jelisaveta je sigurno toliko zla da je izmislila onda na predstavi da bi nas ložila.
          Pa pazi sto se Teodosic nije oglasio u vreme najvece medijske kampanje o njemu i Zvezdi da demantuje?????
          Ja opet kazem zelim mu zaista svu srecu u karijeri ali mu ovo nije trebalo.

          Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by Wingwalker View Post
            kakva je to bila zverina i ploditelj u maj'cu na bratele...

            Williams, Miler i Jestratijević su tri najzabavnija igrača koje sam gledao u Zvezdi.
            ...i Ročesti odma iza Nikole.
            a Jovo Stanojevic?

            Comment


            • https://twitter.com/BballSphere/stat...549724161?s=20

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                a Jovo Stanojevic?
                Jovo je bio kao giant koala...no fun at all.
                ali Nikola Hard-Rock Jestratijević je na svom debiju za reprezentaciju kod Robije već u drugom minutu prijateljske utakmice bio razdvajan od francuskog centra kojeg je držao za grkljan...kasnije tokom karijere kada naprave jači faul nad njim najmanje dvojica ga već drže za ruke i guraju u stranu.
                Last edited by Wingwalker; 18-07-19, 17:19.

                Comment


                • Jel istina da smo zainteresovani za Longa? Trenutno igra letnju ligu za Cavse

                  Comment


                  • Originally posted by From downtown View Post
                    Jel istina da smo zainteresovani za Longa? Trenutno igra letnju ligu za Cavse
                    Forumi kazu da jesmo[emoji23]
                    Koliko znam zavrsena je ta liga

                    Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      Forumi kazu da jesmo[emoji23]
                      Koliko znam zavrsena je ta liga

                      Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
                      Ja na fb video neka ok sportska stranica.

                      Comment


                      • na ovakav roster dovesti nekog papana bila bi velika steta...vec se sada brinem oko toga ko moze da dodje...spala knjiga na par slova ....

                        Comment


                        • Originally posted by From downtown View Post
                          Ja na fb video neka ok sportska stranica.
                          Moja blaga preporuka da deinstaliras fb kao aplikaciju.
                          Fb je poslednje mesto za bilo kakve istinite informacije.
                          Da li stvarno mislis da bilo koji klub na svetu salju bilo kakve informacije nekim klincima ili pak ozbiljnim ljudima koji navodno drze FB stranice cudnih imena informacije o potencijalnim pojacanjima?

                          Comment


                          • Tezak si Sarac, al opasno. Samo opste, nista koncizno, sve izmedju redova a da demantujes mozes bez ista sto bi potvrdilo tvoj demant. Ah da i sarkazam gust ko brkovi Ron Dzeremija
                            Primjer; Ne mize d-liga, indijanci, ne moze drew liga amateri, ne moze euroliga skupi, ne moze EC treba nam neko ozbiljan, ne moze "onaj" jer menadzer...
                            Filip se uvalio i samo ceka
                            Last edited by Victor BG; 18-07-19, 16:44.

                            Comment


                            • Originally posted by Victor BG View Post
                              Tezak si Sarac, al opasno. Samo opste, nista koncizno, sve izmedju redova a da demantujes mozes bez ista sto bi potvrdilo tvoj demant. Ah da i sarkazam gust ko brkovi Ron Dzeremija
                              Primjer; Ne mize d-liga, indijanci, ne moze drew liga amateri, ne moze euroliga skupi, ne moze EC treba nam neko ozbiljan, ne moze "onaj" jer menadzer...
                              Filip se uvalio i samo ceka

                              Tako je , za sve je kriv Filip Covic.

                              Samo cekam da ga i za nesrecu mucenog Kuzmica ne okrivite Filipa Covica.

                              I ne znam sta upadas u pricu, covek napisa da je procitao na FB stranici da smo u pregovorima sa igracem kojeg je Manny okacio na MCZ i ljudi se raspisase o tome.

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                Tako je , za sve je kriv Filip Covic.

                                Samo cekam da ga i za nesrecu mucenog Kuzmica ne okrivite Filipa Covica.

                                I ne znam sta upadas u pricu, covek napisa da je procitao na FB stranici da smo u pregovorima sa igracem kojeg je Manny okacio na MCZ i ljudi se raspisase o tome.
                                Eto opet ti, imputira mi da za nesto krivim Filipa.
                                U pricu upadam jer si post objavio na forumu a ne u DM, pa povucen tvojim demantima za svakog moguceg igraca koji se napise kao interesantan, pitam se ima li ikoga ko bi dosao, samo to.

                                Comment

                                Working...
                                X