Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Opet, ukusi su razliciti. Ja ga nisam preterano respektovao, a jasno mi je zasto ga je ogroman broj ljudi voleo.
    Ja volim kada plej ume da razigrava u pozicionom napadu, da pretrci igraca i napravi visak, da ima dobar ulaz.....

    Comment


    • Stanje Kuzmica je sve bolje
      Ustaj Kuz treba da se stiti reket
      [emoji123][emoji123][emoji123][emoji123]

      Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Nije lako biti prva violina u Zvezdi. Mnogi nisu izdrzali, iako se radilo o dobrim igracima. Tako da, ja i dalje navijam za Rocestija. Pre Kalnietisa, Grendzera, Tiodora...

        Comment


        • Originally posted by Storm View Post
          Nije lako biti prva violina u Zvezdi. Mnogi nisu izdrzali, iako se radilo o dobrim igracima. Tako da, ja i dalje navijam za Rocestija. Pre Kalnietisa, Grendzera, Tiodora...
          Rocesti ima milionski Ugovor u Kini.
          Zasto bi se odrekao istog?
          Verujem da ce plej biti neko ko uopste nije spominjan do sada

          Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

          Comment


          • sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                Uopšte nije bitno da li je bilo ili ne pregovora, on sada ima 32 godine i trogodišnji ugovor sa timom iz Italije. Znači slobodan je sa 35/36 godina i ne verujem da će biti u nekoj vrhunskoj formi i sa nekom preteranom željom za basketom. Ne treba nam novi Pera Antić.
                Hoću reći, on a sa njim i zvezda i navijački puk su izgubili momentum kada je mogao da dođe (i kada je bilo najbezbolnije) a to je u zimskom roku gde bi za pola godine stekao status legende kluba, dres pod svodovima" etc...Sve posle toga je samo pusti sanak navijača KK CZv i želja da se primakne najboljim klubovima u EL (a ni tri miloša nam to ne bi mogli garantovati).
                Hoću reći, više i neće biti trenutaka za njegov dolazak.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Pa zar nije bilo price o tome da mu je upucena ponuda, da su razgovarali, da je ponudjena neka cifra...i jos mnogo toga...neko ne govori istinu...ali nije ni bitno...bitniji je Kuzma...kako je stanje?

                  Comment


                  • Priča jer je sve bilo neformalno, a ima dobre savetnike pa zna šta da kaže. Nije ni bitan tip na kraju krajeva, niti je dužan bio da dodje.

                    Ja znam da bi naš Nikola Vučević pre došao u Zvezdu nego on.

                    Comment


                    • Nebojša je znalački zajahao taj talas euforije ''Teo u Zvezdi'' a sve vreme tokom prodaje sezonskih ostao rezervisan u medijama i ni jednom nije izneo info o konkretnoj ponudi ili cifri spremnoj za Miloša.
                      Ciganjski šljam je dospeo na par naslovnica sa porukama upućenim ''izdajniku roda svoga'' u kojima mu žele da se najozbiljnije povredi (da ne idem u detalje jer su poražavajuće zastrašujući) a od samog Teodosića kakav je flegma u stvarnom životu i nisam očekivao da to ranije demantuje nekom objavom...što ne znači da će ga ovo sada oprati u očima gore pomenutih.
                      Ako su kojim slučajem Teo i Nebojša napravili dogovor da dobro začine tu čorbu koja se krčkala par nedelja, možda i nesvesni koliko će ovo da se naduje u međuvremenu ja nemam problem sa tim. U marketingu kao i u ratu je sve dozvoljeno dok te ne uhvate.
                      Last edited by Wingwalker; 18-07-19, 13:32.

                      Comment


                      • Da i Jelisaveta je to bez razloga lupila, došlo joj tek tako, naveo je Nebojša i cigani lažovi, a nije stigla da priča sa mužem da joj kaže da to nije opcija, da demantuje laži.

                        I Tegeltija upućeni je tek tako stavio na instagram.

                        I tako. Mi lažemo. Tralalala

                        Comment


                        • Nadam se da Covic nece odgovarati na ovu tesku laz Teodosica oko Zvezde.
                          Teu sve najbolje u karijeri.

                          Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Zašto bi odgovarao? Ja pre verujem Teodosiću, nego Čoviću i njegovima.

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Nadam se da Covic nece odgovarati na ovu tesku laz Teodosica oko Zvezde.
                              Teu sve najbolje u karijeri.

                              Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
                              Jel stvarno mislis da Zvezda nije pokusala da dovede Teodosica???
                              Ne ulazim u to koliko se istom nudilo.

                              Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Screenshot_20190718_152203.jpg

                                Comment

                                Working...
                                X