Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by suptil View Post
    Laza Kacanski
    Nemoj da si siguran toliko oko Markovica. Jednostavno imas takve glave koje ubede sebe da nece ni da igraju basket ako im ne dodje ponuda koju oni zele. Seti se Ercega. Lik je pauzirao sezonu jer nije dobio ponudu koju je trazio, a posle toga je i zavrsio karijeru. Barem mislim da je zavrsio jer posle toga nisam ni cuo za njega vise. Naravno Pefi nije Erceg ali je poznat po tim visokim standardima. Doduse dok postoje Turci i Rusi ne mora puno da se brine ako si dobar igrac. Ne znam da li je Markovicu uopste bitna takmicarska kosarka. Ako je legionar za dobar ubod moze da ide na kraj sveta.
    Kinezi mu nece dati pare jer se oni loze na pucace i mamojebe, a ne na ciglare koji igraju dobru odbranu. A Rusi i Turci koji nisu Evroligasi ce mu dati max 500k. Tako da...

    Comment


    • Konferencija je ipak u utorak

      Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Kad bi Marković došao sami sebi bi pucali u koleno. Tomić je pametniji od toga da želi takve kamenjare u svojoj ekipi. Dosta je za jednu ekipu da ima jednog specijalca tipa Lazić a i Dženkinsu je odbrana jača strana ali je ipak izbalansiraniji igrač od obojice.
        Očekujem mamojeba na kecu kao i svake godine otkako Čović vodi Zvezdu.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Kad bi Marković došao sami sebi bi pucali u koleno. Tomić je pametniji od toga da želi takve kamenjare u svojoj ekipi. Dosta je za jednu ekipu da ima jednog specijalca tipa Lazić a i Dženkinsu je odbrana jača strana ali je ipak izbalansiraniji igrač od obojice.
          Očekujem mamojeba na kecu kao i svake godine otkako Čović vodi Zvezdu.
          Tesko je Regland bio mamojebac, Mekel takodje
          Videcemo
          I ja sam misljenja da ce doci dobar plej i da ce biti jos promena u timu

          Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Konferencija je ipak u utorak

            Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
            U vezi cega?

            Comment


            • Originally posted by Stef View Post
              U vezi cega?
              Pocetka nove sezone
              Bice verujem govora o svemu aktuelnom vezano za klub.

              Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Markovica mi ne zanimamo, sta mu treba ovde pritisak takav i sve ostalo...
                Pre bi on igrao EK nego kod nas...

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  Pocetka nove sezone
                  Bice verujem govora o svemu aktuelnom vezano za klub.

                  Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
                  Super, znacemo dosta toga verovatno...
                  Hvala na odgovoru

                  Comment


                  • Igraci koji su u godinama nisu prioritetno orijentisani jacinom takmicenja nego visinom ugovora i sto manjim naporima kako bi sacuvali svoje vec dosta puta naruseno zdravlje
                    Pricao sam sa Golubovicem recimo koji je bio dovodjen u vezu sa nama predhodnih godina i njegova opaska je bila ..matori kakva Zvezda,pogledaj mi clanke (koji su otekli sami po sebi od visestrukih povreda) ,Turska mi prija ,igram dobro ,kes je super a nema cimanja i preteranih napora ,naravno ni ocekivanja sto je jako bitno ..
                    Mislim da je Markovic ista prica... hoce jos godinu dve negde da se uhlebi bez cimanja i pritiska ...da vam posteno kazem ..mislim da bi i vecina nas isto uradila!

                    Comment


                    • Ma da... svira njemu za EL. Gleda gde ce mu biti lepo za zivot i da tako zavrsi karijeru a ne sa stresiranjem, tako da ocekujem da Pefi ode u Endesu u neki Estudijantes ili Huventud.

                      Comment


                      • Originally posted by Stef View Post
                        Super, znacemo dosta toga verovatno...
                        Hvala na odgovoru
                        ovo je izreceno ironicno ..ili stvarno mislis da ce se dosta toga znati posle izlaganja Cokija..
                        -Poslujemo dobro i domacinski
                        -setite se gde smo bili pre 6 god
                        -Kuzmic se oporavlje
                        -imamo ogranicena sredstva
                        -zahvaljujemo se gradu i drzavi na pomoci
                        -najsiromasniji smo u EL
                        -plej dolazi sigurno
                        -Aba liga je prioritet i glavni cilj
                        -sve utakmice EL u Areni
                        -nezapamceno interesovanje za sezonske u pretprodaji
                        -Napumpana prica o dolasku Teodosica
                        i na kraju naravno ..
                        -zli jezici i podli novinari govore kako se ponasamo kao pijani milioneri
                        -nevidljivi neprijatelji napadaju ali mi se uspesno branimo
                        -voleo bi da i Partizan igra EL
                        Last edited by darko pancev; 21-07-19, 13:16.

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          Tesko je Regland bio mamojebac, Mekel takodje
                          Videcemo
                          I ja sam misljenja da ce doci dobar plej i da ce biti jos promena u timu

                          Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
                          Regland jeste, doveden iskusni EC plej koji je prethodnu sezone vodio svoj tim do EC finala, a pritom Zvezda je igrala upravo to takmičenje.
                          Za Mekela se slažem, ali je to rizik svakog posla, i u skautingu se prave greške, njegove reference su bile odlične, evropski plej sa NBA iskustvom.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Kad bi Marković došao sami sebi bi pucali u koleno. Tomić je pametniji od toga da želi takve kamenjare u svojoj ekipi. Dosta je za jednu ekipu da ima jednog specijalca tipa Lazić a i Dženkinsu je odbrana jača strana ali je ipak izbalansiraniji igrač od obojice.
                            Očekujem mamojeba na kecu kao i svake godine otkako Čović vodi Zvezdu.
                            markovic je bas ono sto nam treba, sa naglaskom na zdrav markovic.. on je manje prone injury nego jovic, al valjda je i on imao neku prosle sezone..
                            no cudno je da salo nije doveo i pefija kad vec ima tea.. za 500k verujem da bi ovaj peske otisao, a jeftinije ga ni nikolic nece izaci.. jedino ako se salo nije naljutio sto ne igr vise za repku
                            Last edited by n4l1m; 21-07-19, 15:33.
                            FILIPE ODLAZI!!!

                            Comment


                            • Pefi je meni drag igrač ovako, ali je on najmanje što nam treba u ovom trenutku sve i da je 100% zdrav i 5 godina mlađi. Nedovoljna kreativnost u napadu, loš šut, nedovoljna brzina za modernu košarku. On sada jedino može da igra ovo što je igrao u Himkiju - role playera, koji odrađuje zadatke u odbrani, a u napadu šta uradi čist je ćar. Mi već imamo takvog igrača, to je Lazić i zato kažem da nema potrebe za još jednim takvim.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • na kecu nam ni ne treba suter, vec d&a igrac...
                                a od vepra je svakako kreativnije..
                                ragland je mnogo bolji suter, al je problem bio sto ne igra odranu, doduse nije ni to bio problem, posto je poenima i asistima to nadoknadjivao, problem je bio sto mu je rezerva vepar koji je los u napadu, ali je zato jos gori u odbrani..
                                i kakve veze ima lazic sa pozicijom pleja..
                                kao sto rekoh na kecu nam treba d&a od nekih min 190cm, posto vec imamo midzeta preko kojeg i srednjoskolci mogu da poentiraju bez da skacu..
                                FILIPE ODLAZI!!!

                                Comment

                                Working...
                                X