Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Molim te da više ne braniš Filipa Čovića. Pa lik igra u tatinom klubu za 120 000€. Zamisli da je još košarkaš. Gde bi mu kraj bio...

    Comment


    • sarac je ok lik ....

      Comment


      • Originally posted by Ulični basketaš View Post
        Molim te da više ne braniš Filipa Čovića. Pa lik igra u tatinom klubu za 120 000€. Zamisli da je još košarkaš. Gde bi mu kraj bio...

        Koliko upisa ja imam od kako on igra u KKCZ i sta mislim o tome, i ja sam poslednji koji cu da ga branim.

        Ali brate vi ste opasni kompleksasi kada vam je samo on tema, demantovao vas je sve pa i mene u PO i to mu svi vasi upisi i pljuvacina ne mozete oduzeti.


        A sada nastavite da citate FB stranice i vidite gde ima da se nadje play direkt iz NBA lige za par milona godisnje.
        Last edited by Šarac; 18-07-19, 17:02.

        Comment


        • Filip je jedan od najzaslužnijih za osvajanje titule.

          Comment


          • Filip je popisao dosta kriticara ..i na tome kapa dole ..branim ga od kako je dosao ...sta taj decko trpi to je strasno ...

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              Koliko upisa ja imam od kako on igra u KKCZ i sta mislim o tome, i ja sam poslednji koji cu da ga branim.

              Ali brate vi ste opasni kompleksasi kada vam je samo on tema, demantovao vas je sve pa i mene u PO i to mu svi vasi upisi i pljuvacina ne mozete oduzeti.


              A sada nastavite da citate FB stranice i vidite gde ima da se nadje play direkt iz NBA lige za par milona godisnje.

              I
              Sarac ne mozes nikoga nazivati kompleksasem. Nije u redu


              Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Kako smo od demanta svih mogucih igraca dosli do napada na Filipa da ga pri tome niko napao nije?
                Samo sam potencirao da ko god napise nesto afirmativno za nekog kosarkasa, Sarac to demantuje sa njegovom dozom sarkazma a da pri tome ne pruzi svoj stav oko toga na koju stranu misli da klub gleda i koje/kakve igrace zeli. Samo to, a vi u skroz drugu krajnost i van teme btw.

                Comment


                • nije mi jano sta od Sarca ocekujete...i kad zna ime ne treba da kaze ako misli da ce ugrziti pregovore ...isto tako ako mu bude receno a zamoljen da ne prenosi dalje ...ispostujte to ...pre ili kasnije ce se saznati

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Koliko upisa ja imam od kako on igra u KKCZ i sta mislim o tome, i ja sam poslednji koji cu da ga branim.

                    Ali brate vi ste opasni kompleksasi kada vam je samo on tema, demantovao vas je sve pa i mene u PO i to mu svi vasi upisi i pljuvacina ne mozete oduzeti.


                    A sada nastavite da citate FB stranice i vidite gde ima da se nadje play direkt iz NBA lige za par milona godisnje.
                    To nije kompleksašenje već je preraslo u botovanje. Baš gadno za čitati, kao da čitam komentare ispod Blic/Kurir/N1 vesti.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by darko pancev View Post
                      nije mi jano sta od Sarca ocekujete...i kad zna ime ne treba da kaze ako misli da ce ugrziti pregovore ...isto tako ako mu bude receno a zamoljen da ne prenosi dalje ...ispostujte to ...pre ili kasnije ce se saznati
                      Pa ko je trazio od Sarca da napise ime???

                      Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Pa ko je trazio od Sarca da napise ime???

                        Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
                        kompleksasi

                        Comment


                        • Originally posted by darko pancev View Post
                          kompleksasi
                          A da. Zaboravih

                          Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Sarac... sad i Jovic kaze da mu nismo dali nijednu ponudu (neformalnu ili formalnu) niti smo se raspitivali oko cene. Ko je ovde lud... sta mi u stvari trazimo?

                            Comment


                            • Pancev i Aleksoni poslednje upozorenje. Pazite kako se obracate ostalim forumasima.

                              Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                Sarac... sad i Jovic kaze da mu nismo dali nijednu ponudu (neformalnu ili formalnu) niti smo se raspitivali oko cene. Ko je ovde lud... sta mi u stvari trazimo?
                                tražimo pažljivo da ne nađemo prejakog pleja...
                                da razlika u klasi ne bude drastična u odnosu na njegovu zamenu.

                                kada se dobro izmrcvarimo sa ovim ludilom ''poslali ponudu - nisu me kontaktirali''...
                                radovaćemo se Mantasu ''almost famous'' Kalnietisu ko deca Deda Mrazu.

                                Iskreno prestao sam da se nadam adekvatnom pleju jer smo očigledno krenuli namenski naopako od starta...
                                daj da završavamo ovo formiranje najskupljeg rostera oko donosioca titule nam...i da se ne pravimo blesavi.

                                Comment

                                Working...
                                X