Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    O ekonomskoj isplativosti verovatno neko drugi ,koga to žulja,bolje zna.Za ovo drugo,pogledaj zavrsnicu prvog poluvremena npr zadnje utakmice,alu ni to nije bitno koliko njegovo samo prisustvo u i oko ekipe.Prijatelju to je neprocenjivo za svaku ozbiljnu ekipu i tim,u svim sverama zivota,a posebno u ekipnom sportu.

    Comment


    • #32
      PERPEROGLU STOPAMA BERONA: Pred Zvezdom težak posao formiranja tima za Evroligu

      http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...ma-za-Evroligu

      Comment


      • #33
        Ojo je izmislio kosarku za rupu Ristica.

        Joviću ističe ugovor, uh kada bi se vratio.
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • #34
          Originally posted by NateHuffman View Post
          Da li mi je nesto promaklo ili je williams skinu jedno 20+kg od fakulteta? Odlican igrac, jebe ga ta kilaza ali vidim da je sad i to doterao ili mi se cini?
          Skinuo je kilazu, solidno se doterao fizicki. Uz to izuzetno visok IQ. On je za mene rodjen igrac za Evropu gde ce nedostatak mega fizikalija da bude nevazan/ Iskusak, igrao par sezona i NBA. Sve sto treaba. Passer dobar, kontra sve od Borise. Jak, post igra, pass, fenomenalne blokove postavlja i elite rebounder, najbolji box out van NBA
          Last edited by MannyCalavera; 19-06-19, 14:50.

          Comment


          • #35
            Postavljaju pitanje u ovom clanku da li je Djenka bolji i korisniji od Ognjena Dobrica

            Mislim da Faje nije za Evroligu, i da bi tu trebalo da imamo nekog dominatora.

            Comment


            • #36
              Jovic, N.Ivanovic, Covic
              Bili, Djenka, Davidovac
              Dobric, Perper, Laza
              Pojacanje?, Simanic-To pojacanje mi uopste ne pada na pamet, voleo bih da je to igrac koji moze od svega po malo, kao Faje ali na EL nivou mnogo trazim vrv
              Kuzmic, Ojo, Jovanovic ili ako ode Ojo neki igrac tipa Rubit.

              Comment


              • #37
                Mislim da bi nama bolje bilo da Faje i Simana budu na 4 i naredne sezone, a da tražimo startnog centra (Kuz ako može) i nekog 4/5 lika za koga bi kao i za pleja najviše love potrošili. Lazi revidirati ugovor i ostaviti ga u timu.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • #38
                  Originally posted by Ganac View Post
                  Mislim da bi nama bolje bilo da Faje i Simana budu na 4 i naredne sezone, a da tražimo startnog centra (Kuz ako može) i nekog 4/5 lika za koga bi kao i za pleja najviše love potrošili. Lazi revidirati ugovor i ostaviti ga u timu.
                  Slazem se, Faye zbog srca i borbenosti jer to zaista dize ekipu, Borisa jer je prospekt a taj 4/5 da bude neko ko moze u small ball sa njima i ko bi vrtio p&r.

                  Comment


                  • #39
                    Faje i Ojo da ostanu!

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by MannyCalavera View Post
                      Zapravo mi to "njegovo" placamo PAPRENO! Kao da je on volonter pa sad se pravimo ludi.

                      Ako mi bar opises sta je to, posto se izmeriti ne moze jelte, mozda se i upecam Kog je to on saigraca podigao da odigra iznad svojih mogucnosti? Primer na terenu mu je cesto veoma negativan. Na svako bacanje u reklame ima 3 puta 2 faula u prva 3-4 minuta, tehnicku zbog prigovora i sl. Branko Lazic je neko ko je bio uz klub kad se dizala ova Zvezda i ima svoje zasluge ali on covek uzima mesto u rotaciji ljudima koji bi da igraju kosarku, jer on to sto igra nije kosarka. A da ne pricam o tome za koje pare...
                      Dobar je za svlacionicu Drzi svlacionicu

                      Comment


                      • #41
                        Ako ce da se dovodi taj malo platezniji kombo 4/5 onda je Ok da ostane Faye....ali nisam siguran da ce se to desiti.

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by mmajstor View Post
                          Postavljaju pitanje u ovom clanku da li je Djenka bolji i korisniji od Ognjena Dobrica
                          Još upoređuju sezone u ABA ligi i Evroligi.

                          Što se mene tiče mogu i Dobrić i Đenka, bilo bi merak.

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by MannyCalavera View Post
                            Zapravo mi to "njegovo" placamo PAPRENO! Kao da je on volonter pa sad se pravimo ludi.

                            Ako mi bar opises sta je to, posto se izmeriti ne moze jelte, mozda se i upecam Kog je to on saigraca podigao da odigra iznad svojih mogucnosti? Primer na terenu mu je cesto veoma negativan. Na svako bacanje u reklame ima 3 puta 2 faula u prva 3-4 minuta, tehnicku zbog prigovora i sl. Branko Lazic je neko ko je bio uz klub kad se dizala ova Zvezda i ima svoje zasluge ali on covek uzima mesto u rotaciji ljudima koji bi da igraju kosarku, jer on to sto igra nije kosarka. A da ne pricam o tome za koje pare...
                            Ruku na srce mora se reći i da se često žrtvovao što se faula tiče. Recimo u onoj majstorici sa Partizanom svi su krstili na način koji je napravio drugi faul na samom početku utakmice. Mahao je rukama prema Renfrou a ja sam siguran da je ta njegova agresivnost bila zbog sudijskog kriterijuma i da se spreči bilo kakva agresivnost od strane Nikolića prema Čoviću posebno prilikom prevođenja lopte. Na kraju je tako i bilo.

                            U svakom slučaju slažem se da je imao još jednu lošu sezonu i da je možda pravi trenutak za rastanak.

                            Comment


                            • #44
                              Ja ne bi imao nista protiv da sezonu zapocnemo sa Borisom i Fajeom na 4. Probati pa videti kako ide. Nema vise tih cetvorki koje pretezno igraju ledjima(pada mi Rejes recimo prvi na pamet)
                              Ukoliko bude potrebe bar tih pokretnih cetvorki ili skracenih petica ima koliko hoces posle last-cut.

                              Ja bi probao da zadrzim sto vise igraca iz postojece sezone uz dodatak par igraca koji bi instant podigli kvalitet. Plej je must. Uz dobrog pleja i ostatak tima bi bolje izgledao.
                              Naravno posle produzetka saradnje sa Stratosom velike zelje su mi Kuzmic i Dzenkins. Pola posla bi zavrsili.
                              Za poziciju pleja nisam pametan. Tu bi morali dovesti dvojicu a ne vidim domaceg igraca na toj poziciji. Neka kombinacija Rajs/Craft ili Siva/Cobbs bi bila pogodak.
                              1 - Rajs/Siva(450 250) + Craft/Cobbs(250 150)
                              2 - Dzenkins(400 200) + Beron(350 200) + Dobric(150 50)
                              3 - Stratos(300 150) + Lazic(150 100) + Deda(150 100)
                              4 - Borisa(200 100) + Faje(200 100)
                              5 - Kuzmic(350 200) + Odzo(200 100)

                              12 igraca koji bi izneli teret igranja EL. 3 dodatna igraca za ABA bi mogla biti Ristic, Radanov i Nenadic mada mi je to nezahvalno jer ti igraci nece imati previse prostora za igru bez obzira na gust raspored a gubljenje jos jedne godine....
                              Znam, 6 stranaca, nije malo ali ja ne vidim domace alternative za EL. Jedino nerealni Teo i Markovic ali je prvi pola naseg budzeta a drugom se ne vraca u SRB(uz to, da je i on prilicno skup)

                              Ovo nije jeftin tim, bar milion(3,1 1,7 miliona naspram ovogodisnjih 2,2 0.8 miliona), preko naseg budzeta(mozda i vise), ali racunam da bi uz ludilo Pionira mogli do 10+ pobeda cime bi pokrili bar deo minusa(racunam najvise do pola budzeta). Prodaja nakon uspesne sezone nekog od Deda/Dobric/Borisa/Odzo se podrazumeva

                              Edit:
                              Izmenio sam neke neralne cifre sa daleko realnijim. Racunam ako Trinkijerijev strucni stab moze da spusti sa 700k€ na 300k€ zasto ne bi mogli i ovi igraci. Ipak ce igrati EL, zasto im treba i novac, nek igaju za slavu. Samo ih podsetiti na svetao primer Trinkijerija.
                              Last edited by Ivan9; 19-06-19, 14:25. Reason: dodate procene plata

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by Ivan9 View Post
                                Ja ne bi imao nista protiv da sezonu zapocnemo sa Borisom i Fajeom na 4. Probati pa videti kako ide. Nema vise tih cetvorki koje pretezno igraju ledjima(pada mi Rejes recimo prvi na pamet)
                                Ukoliko bude potrebe bar tih pokretnih cetvorki ili skracenih petica ima koliko hoces posle last-cut.

                                Ja bi probao da zadrzim sto vise igraca iz postojece sezone uz dodatak par igraca koji bi instant podigli kvalitet. Plej je must. Uz dobrog pleja i ostatak tima bi bolje izgledao.
                                Naravno posle produzetka saradnje sa Stratosom velike zelje su mi Kuzmic i Dzenkins. Pola posla bi zavrsili.
                                Za poziciju pleja nisam pametan. Tu bi morali dovesti dvojicu a ne vidim domaceg igraca na toj poziciji. Neka kombinacija Rajs/Craft ili Siva/Cobbs bi bila pogodak.
                                1 - Rajs/Siva + Craft/Cobbs
                                2 - Dzenkins + Beron + Dobric
                                3 - Stratos + Lazic + Deda
                                4 - Borisa + Faje
                                5 - Kuzmic + Odzo

                                12 igraca koji bi izneli teret igranja EL. 3 dodatna igraca za ABA bi mogla biti Ristic, Radanov i Nenadic mada mi je to nezahvalno jer ti igraci nece imati previse prostora za igru bez obzira na gust raspored a gubljenje jos jedne godine....
                                Znam, 6 stranaca, nije malo ali ja ne vidim domace alternative za EL. Jedino nerealni Teo i Markovic ali je prvi pola naseg budzeta a drugom se ne vraca u SRB(uz to, da je i on prilicno skup)

                                Ovo nije jeftin tim, bar milion preko naseg budzeta(mozda i vise), ali racunam da bi uz ludilo Pionira mogli do 10+ pobeda cime bi pokrili bar deo minusa. Prodaja nakon uspesne sezone nekog od Deda/Dobric/Borisa/Odzo se podrazumeva
                                Bolje Jovic i Marković na 1

                                Comment

                                Working...
                                X