Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by From downtown View Post
    Daj ljudi kakav Markus igra drew ligu izmedju tekmi duva nemoj da se sprdamo.
    Ne kazme da treba da ga dovedemo, nego da bi pre voleo da on dodje nego mrtvi Kalnietis.
    Mora to mnogo bolje, od gore navedenog.

    Comment


    • Ne znam da li mora, mozda bi trebalo

      Ozbiljno, tesko je naci pleja sa iskustvom igranja u el. Kakav Kalnietis/Zizis, omatorili previse. Granger je definicija onog sta nam treba, kad vec pricamo o strancima.

      Comment


      • Ja bas mislim da bi vam Kalneitis bio najbolje resenje,igra pametno kosarku,stalno vrti pik,reprezentaciju nam bas on redovno unistava.

        Comment


        • Meni je ova priča sa Virtusom najblaže rečeno malo nelogična. To je tim koji je prošle godine bio 11. u italijanskom prvenstvu, nisu ni ušli u PO. Osvojili su doduše onaj fiba cipiripi kup tesnom pobedom u finalu protiv Tenerifa koji su bili 9. u Španiji takodje nisu ušli u PO. Dakle sportskog motiva nema, znaci pare su motiv i neka kao budućnost koja će da se desi a možda i neće.
          E sada sto se para tiče, ceo roster Virtusa prošle godine nije koštao €2,2 miliona a ove godine se otvaraju toliko za jednog igrača i to na tri godine? Dobili su wild card da igraju Eurocup (posto jelte 11. mesto ne donosi prolaz u EC) a kao sledeće će da im Đordi da wild card da igraju EL? Kao imaju novog sponzora a imaju istog sponzora Segafredo od 2016.
          Mnogo nepoznanica i puno nekih planova koji u poredjenju sa sadašnjim vremenom izgledaju bas ambiciozno.
          Tamo mu je drugar selektor pa je to kao neki vid osiguranja da će sve biti po nekom planu a onda se setim da su sigurno isto tako razmišljali Kuzmic i Raduljica u PAO pa ne beše bas tako....
          Čudna neka priča.....

          Comment


          • Originally posted by From downtown View Post
            Koga nema bez njega se moze. Domaci igrac na plejunam je opasno bio potreban ALI situacija je malo drugacija. Cetvorku za 400k da biras, ali plej za te novca ne moze biti preveliki kvalitet. Granger bi bio idealan ali nemam pojma za koje novce igra u Baskoniji? Ima li ko kakav info?

            Samo da na kecu ne bude klasican skorer, nadam se da je prica oko Grangera ozbiljna i da je kontaktiran.
            Prošle godine je išla priča da igra u Baskonji za milion jura, neka mu malo padne cena ali on ne zaslužuje te pare.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Prošle godine je išla priča da igra u Baskonji za milion jura, neka mu malo padne cena ali on ne zaslužuje te pare.
              da,ali on bi nam odgovarao zbog visine i nije divljak

              Comment


              • Imam utisak da je svuda zavladala atmosfera kao da je Teo jedini plej na svetu. Pa je sad zavladala blaga panika, ko, sta, gde, kako.... Problem je sto zelimo izvesnost na papiru. U sportu takva izvesnost nije cesta. Ne sumnjam u Tomica ni malo.

                Comment


                • Naš drug Manny na drugom forumu postavi ove momčine:
                  Walt Lemon i
                  Naz Mitrou-Long

                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Sve sto moze ovaj na drugom klipu otprilike moze i Djenka. Ovaj prvi mi se ne dopada nesto, barem sa ovog klipa.

                    Comment


                    • Treba nam iskusan igrac, koji zna sa pritiskom, koji je igrao velike utakmice a Kalnietis prilicno dobro pokriva nase potrebe.
                      E sad, Tomic je dokazao da zna da ubode ono sto mu treba pa ce i pleja ubosti da ga uklopi na ovaj tim. Msm i da ce se u pon vec reagovati na trzistu jer sam siguran da Tomic nije predao papir sa samo jednim imenom.

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Prošle godine je išla priča da igra u Baskonji za milion jura, neka mu malo padne cena ali on ne zaslužuje te pare.
                        Ma ne vredi te pare. Daj da mu damo kljuceve od tima i 400k plus bonuse i da se udara nogom u guzicu

                        Vise puta je receno plej ce biti igrac sa iskustvom igranja u Evropi
                        Last edited by From downtown; 13-07-19, 20:11.

                        Comment


                        • Coolom bi bio dobro resenje

                          Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Originally posted by hackett View Post
                            da,ali on bi nam odgovarao zbog visine i nije divljak
                            E tvoj igrač sa slike ~ tvoj nik bi bio pravi za ovaj naš roster, bez zezanja.
                            Сутра брзо долази - треба човек постати
                            Нестали су кодекси, остали су комплекси
                            Победе су порази, а исходи су потресни!

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Coolom bi bio dobro resenje

                              Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
                              Ode u Valensiju

                              Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Coolom bi bio dobro resenje

                                Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
                                Bice dobro resenje ali za Valensiju

                                Comment

                                Working...
                                X